+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Покарання По-Шотландськи

У БДСМ є безліч інструментів для тілесного покарання раба: від весла до порки та батога – кожен знайде щось для себе. Серед іншого, Tawse! Існують різні способи використання пов'язки для тілесних покарань. Ми дамо вам кілька прийомів та покажемо, як правильно користуватися Tawse.

ТАВС: ЩО ЦЕ ТАКЕ І ЗВІДКИ ВОНО ВЗЯЛОСЯ?

Тавс родом із Шотландії. Там її раніше використовували замість палиці для покарання неслухняних учнів. Оскільки тілесні покарання більше не існують у шотландських школах, вони, звісно, ​​зникли з цієї області.

ТАВС ще більше проник у сферу садомазохізму. Там він використовується багатьма Будинками як ударний інструмент. Пов'язка виготовляється з товстого та жорсткого шматка шкіри. Ручка часто додатково посилена. Попереду шкіра розділена щонайменше на два, максимум на п'ять язичків. За конструкцією воно схоже на класичне весло, відмінність полягає в язичках.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Дія таусу не посилюється в міру того, як більше у нього мов. Навпаки, ефект найсильніше при двомовній пов'язці.

ПОКАРАВАННЯ ТАВСОМ: ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

№1 - ШКІРА НА ШКІРІ

Не кожен сабвуфер любить, коли його довбають по голій шкірі. Хоча пов'язка не обов'язково залишає рани на шкірі, деякі раби вважають за краще, щоб їх карали одягненими. Шкіряні штани тут особливо підходять. Тому що порка шкіряним інструментом приносить їм обом особливе задоволення.

№2 – ПРАВИЛЬНИЙ КУТ

Оскільки таз складається з декількох шкірястих мов, він може викликати різні болі. Залежно від кута, під яким шкіряні язички стикаються зі шкірою, можуть викликати різні види болю. Краї окремих шкіряних пасм особливо завдають рабу сильний біль, а плоскі сторони викликають розтяг і печіння.

№3 – НЕ ТІЛЬКИ ПОПА

Ви можете використовувати пов'язку на різних частинах тіла. Низ, звісно, ​​абсолютна класика. Таких же хороших результатів можна досягти ударами по стегнах або плечах. Якщо ви хочете використовувати їх на руках, як у школі, будьте, звичайно, обережні. Суглоби, шия та голова звичайно табу!

Ось як правильно звертатися з ТАВС

Як і в будь-якій іншій практиці БДСМ, спочатку вам потрібно навчитися правильному використанню тейзу. При покупці слід звернути увагу на якість. Рукоятка повинна добре лежати в руці, щоб домінуюча частина могла зберігати свої сили, коли він чи вона карає раба. Плюси Тавса: він зручний і водночас має потужний ефект.

Якісна пов'язка може завдати набагато більше болю, ніж класичний батіг. В основному це пов'язано з силою удару в поєднанні з твердістю шкіри, що використовується. Тому, якщо ви волієте розпочати роботу з більшою легкістю, вам слід уникати tawse .

ВСІ ВАЖЛИВІ ФАКТИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ТАВСА

  • Тавс родом із Шотландії, має довжину близько 40 сантиметрів, ширину 7 сантиметрів та товщину близько півсантиметра.
  • Він стає популярним ударним інструментом у БДСМ.
  • Біль виникає не лише на голій шкірі, а й під одягом.
  • Завдяки безлічі язичків ви можете спробувати різні кути удару, щоб створити різні відчуття.
  • Крім низу, для покарання тейзом підходять інші частини тіла.
  • Тавс може завдати набагато більше болю, ніж батіг чи весло.

Вам не обов'язково жити в Хайленді, щоб випробувати шотландський стиль покарання – наші рекомендації щодо стоп-слова для наступного шмагання таузом: волинка, хаггіс, Лох-Несс.