+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Невірність у партнерстві

Невірність у партнерствіРаніше зраджувати було гріхом, сьогодні це ще не морально правильно і призводить до великих страждань, але таке відчуття, що роман трапляється все частіше і не завжди є синонімом кінця кохання. Майже кожен, мабуть, знає когось, хто мав роман однією ніч чи роман.

Однак у дуже поодиноких випадках це, як випливає з кліше, сусід або листоноша. Але в чому насправді привабливість цієї справи та як із цим боротися?

ЗРАДА: ЗВ'ЯЗОК НА ОДНУ НІЧ, РОМАН ЧИ ЩО САМЕ?

Роман – це короткочасний сексуальна зв'язок, тобто роман, який триває довго. Більшість партнерів не дізнаються про цей роман, але якщо дізнаються, це для багатьох означає кінець відносин. Інші можуть пробачити це і дати своєму коханню новий шанс.

Роман може бути романом однією ніч чи романом: роман однією ніч — це разова помилка. Розкішна вечірка, нестабільна ситуація на роботі та алкоголь — одні з найпоширеніших починань, що закінчуються зрадою. Якщо це переростає у довгострокові сексуальні стосунки поряд із реальним партнерством, це називається романом.

Чотири найболючіші питання про зраду

Чотири найболючіші питання про зраду

КОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗРАДА?

Для деяких жінок та чоловіків поцілунок вважається романом. За даними різних опитувань, більше половини всіх партнерів розглядають зв'язок на одну ніч як привід для припинення відносин. Третій дав би стосункам ще один шанс, якби інша людина щиро пошкодувала про цей роман. Більшість людей заплющують очі на безневинний флірт.

ЧИ ПОВИННІ ПРИЗНАВАТИСЬ?

Якщо сумніваєтеся, відповідь: так! Але чи матиме стосунки ще шанс, залежить від ситуації. Якщо один із двох готовий відкрито і чесно розповісти про роман і щиро вибачитись за нього, шанси на продовження стосунків зростають. По суті, завжди правильно зізнатися у зраді та розібратися з нею разом, якщо ви поважаєте свого партнера.

ЧИ МОЖУ Я ЗАПОБІГТИ ОБМАНУ?

Один із найкращих способів уникнути роману – це спілкування. Розчарування у відносинах зазвичай супроводжується більшістю зрад. Якщо чоловік чи жінка відчувають, що у стосунках їм нехтують, у якийсь момент він чи вона, ймовірно, шукатимуть задоволення за межами стосунків.

Можливо, ви замовчували свої таємні нахили і не наважувалися говорити про свої бажання і прагнення у відносинах. Будь-хто, хто почувається сексуально незадоволеним у відносинах протягом місяців чи років, зазвичай рано чи пізно шукатиме пригод іншими способами. Але навіть ті, хто відчуває (емоційно) зневагу, можуть шукати уваги за межами своїх стосунків.

ЧИ ВАРТО МЕНІ ПРОБАЧАТИ ЗРАДУ?

Це повністю залежить від вашої терпимості та чесності людини, що відійшла від стосунків у сексуальному плані. Чому чуже ліжко виявилося привабливішим за своє? Той, хто зможе відповісти на це питання відкрито і чесно, має реальний шанс повернутися до того кохання, яке так гарячкувало вас обох.

#НЕБЕЗПЕЧНО

Якщо він або вона знову змінює після чесних вибачень, можливо, вам слід переглянути стосунки. Ніхто не повинен постійно жити з ризиком знову розчаруватися та обдуритись.

Якщо думка про роман видається вам привабливою, часто це ознака того, що у відносинах щось не так. Якщо вас турбують ваші стосунки, вам слід поговорити зі своїм коханим. Однак, якщо у вас роман, зізнатися в цьому питання поваги. Якщо ви обидва готові прийняти виклик обробки, ваша любов заслуговує на другий шанс.