+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Обвислі груди

На жаль, ми, люди, безсилі проти гравітації, і в якийсь момент наших грудей доводиться піддатися їй. Жінки часто переживають, коли бачать у дзеркалі, що їхні груди трохи обвисли. Навіть якщо десь зрозуміло: це непотрібно! Той факт, що груди трохи провисають, є чимось цілком природним, і його зазвичай не можна запобігти тому, що це просто хід часу. Іноді вам доводиться боротися з цим у молодому віці, якщо ваші груди від природи досить пишні.

Інші стикаються з цим після вагітності та годування груддю. На цьому етапі життя груди стає значно більшими, внаслідок чого шкіра перетягується. Якщо вона порветься, вона більше не зможе зажити достатньою мірою, і природним результатом стане обвисання грудей.

ОБВИСЛІ ГРУДИ: ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

З медичної точки зору провисання грудей відоме як мастоптоз, що означає провисання жіночих грудей. Трохи обвислі груди вважаються природними. Однак якщо тканина, включаючи сосок, опускається все далі і далі до пупка, в якийсь момент це називається обвислими грудьми. 

Існують різні рівні тяжкості провисання грудей. Висота соска завжди пов'язана зі складкою під грудьми.

При першому ступені груди злегка провисають, сосок знаходиться максимум на рівні інфрамаммарної складки. Більшість жінок від природи мають таку форму, тому вона вважається абсолютно нормальною. До 2-го ступеня відносять помірно обвислі груди, в цьому випадку положення соска знаходиться на три сантиметри нижче складки під грудьми.

Якщо у жінки досить великі груди, соски часто спрямовані вниз. Сильно обвислі груди класифікуються як третій ступінь; соски при цьому знаходяться як мінімум на три сантиметри і більш нижчі за складку під грудьми. Якщо провисання настільки сильне, навіть якщо чашка меншого розміру, соски можуть бути нахилені вниз.

#ФАКТ

Обвислі груди – це не тільки естетична проблема та психологічне навантаження: шкіра під грудьми може змінитися через тиск і підвищений потовиділення. Крім того, можуть виникнути болі в спині та головні болі.

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ОБВИСАННЯ ГРУДЕЙ

Цілком нормально, що з віком груди втрачають пружність. Це з тим, що відбувається розпад колагену і еластину, що дуже прискорюється, особливо у період менопаузи.

Крім того, спостерігається зморщування молочних проток та молочних залоз, що також призводить до зменшення обсягу. Тканина молочної залози змінюється не тільки залежно від віку: існують інші причини, які змушують груди більш-менш провисати.

Багато жінок постійно носять бюстгальтер, щоб він підтримував груди та запобігав розриву тканин. За певних обставин це може сприяти провисанню грудей, оскільки зв'язки перестають працювати, що може призвести до їхньої регресії. Звичайно, жінкам з великими грудьми обов'язково слід носити бюстгальтер, оскільки існує ризик розриву тканин.

Під час вагітності росте не тільки живіт, а й груди збільшуються у розмірі та вазі. Після годування грудьми вони повертаються до свого початкового розміру, залишаючи після себе розтягнуту шкіру і обвислі груди. Аналогічна ситуація з величезною втратою ваги, часто коли за короткий період часу втрачається багато ваги.

Постійне збільшення та зменшення також згубно для грудей, оскільки тканина грудей постійно розтягується, і шкіра не завжди може відновитися. Надмірна вага часто поєднується з великими грудьми, які, звичайно, більш схильні до гравітації. Але жінкам з великими натуральними грудьми теж доводиться боротися з цією проблемою у повсякденному житті. Якщо ви не носите спортивний бюстгальтер з гарною підтримкою під час тренування, ви також ризикуєте обвиснути грудьми, оскільки тканина молочної залози зазнає сильного навантаження через постійні рухи.

БІЛЬША УВАГА ОБВИСЛИМ ГРУДЯМ

Те, що для жінок болісно, ​​для чоловіків іноді є радістю, адже насправді багато людей знаходять висячі груди надзвичайно привабливими та сексуальними. Незважаючи на те, що багато жінок роблять підтяжку або збільшення грудей, щоб усунути передбачувану проблему, все більше і більше жінок більше не хочуть підкорятися ідеалу краси.

Певний час тому була навіть група жінок, які розмістили в Instagram фотографії своїх обвислих грудей. Вони хотіли закликати інших хворих не приховувати розмір свого погруддя та бачити його частиною себе. Обвислі груди продовжують розділяти думки, адже те, чого одні соромляться, інші знаходять дуже привабливим. Наша думка: Всі цицьки прекрасні!

ОБВИСЛІ ГРУДИ – ЦЕ СЕКСУАЛЬНО!

Багато жінок бояться, що чоловікам здасться їхні обвислі груди, що відштовхують. Звичайно, є чоловіки, які дійсно вважають обвислі груди нееротичними, але більшість із них — поверхневі чоловіки, дуже зациклені на зовнішності. Звичайно, це завжди залежить від того, наскільки насправді провисають ваші груди. Якщо вони справді стануть психологічним тягарем, залишається варіант підтяжки грудей.

Однак груди, що злегка провисають, є нормою, просто засоби масової інформації змушують нас думати, що груди повинні бути твердими і стоячими. Не дивно, що все більше й більше жінок йдуть під ніж, щоб відповідати передбачуваному ідеалу краси. Чоловіча стать любить асоціювати обвислі груди з певною зрілістю та жінками, які знають, чого хочуть.

Жінки, які навчилися любити свої обвислі груди, зазвичай впевнені в собі і володіють своїм тілом, що може надати більше сексуальності, ніж бездоганні груди. Також майте на увазі, що провисання грудей широко поширене і ви зовсім не самотні.

Обвислі груди нічого соромитися, тому що вони мають природну форму. Існують різні причини провисання грудей, але жінки майже не можуть контролювати більшість із них.