+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жорсткі соски

Соски - одна з най ерогенніших зон у чоловіків і жінок. Коли вони стає важко, для багатьох це явна ознака хвилювання. Жорсткість сосків також може бути викликана іншими факторами і не завжди пов'язана із сексуальним бажанням.

ЯК ВИНИКАЮТЬ ТВЕРДІ СОСКИ?

По суті, ні чоловіки, ні жінки не можуть свідомо контролювати, чи у них стають твердими соски, оскільки соски стають твердими з багатьох причин. Одним із них є, звичайно ж, сексуальне збудження при стимуляції сосків. Але холод, тертя чи алергія також можуть бути причиною твердих сосків. У більш серйозних випадках причиною твердих сосків може бути захворювання.

Нейромедіатор норадреналіну змушує м'язи по всьому тілу скорочуватися. Так з'являються всім відомі мурашки по шкірі. На грудях ці м'язи також розташовані в сосках - тому жорсткі соски є різновидом мурашок. Тому жорсткі соски можуть викликати дискомфорт. Особливо якщо соски стали жорсткими через холод, допомагає тримати їх у теплі. Тоді соски знову стануть м'якими власними силами і перестануть хворіти.

#НА САМОМУ СПРАВІ, ВСЕ ЛОГІЧНО

З еволюційної точки зору, соски мають основне призначення для грудного вигодовування немовлят. Щоб соски було легше знайти, вони знаходяться у вертикальному положенні.

ЗМІЦЮЙТЕ СОСЬКИ З ДОПОМОГЮ ЦИХ ПОРАД

ЗАЖИМИ ДЛЯ СОСКІВ ДЛЯ ОСОБЛИВОГО ЗАДОВОЛЕННЯ

Соски не можна стимулювати просто пальцями чи язиком. Затискачі для сосків відомі і популярні не тільки в БДСМ. Вони притискаються до сосків, як прищіпки, і цим викликають збуджуючі відчуття. Тут ви повинні спробувати це, щоб зрозуміти, чи подобається вам це.

Пройшли через соски?

Говорять, що якщо соски досить стимульовані, є жінки, які можуть випробувати оргазм лише завдяки цьому. Однак оргазм сосків властивий лише приблизно 10% жінок. Буде корисно, якщо ви стимулюватимете й інші ерогенні зони, а не концентруватиметеся тільки на сосках. Таким чином активуються різні області сенсорної кори геніталій, що призводить до більш швидкого настання кульмінації.

СЕКСУАЛЬНИЙ МАСАЖ СОСКІВ

Попросіть партнера зав'язати вам очі. Тоді він або вона зможе просто побалувати ваші соски на своє задоволення. Багато жінок знаходять стимулюючим, коли він катає соски між пальцями або облизує їх язиком.

ГАРЯЧЕ НА ЛЬОДУ

Кубики льоду - це особливий удар по сосках. Холод льоду автоматично покращує кровообіг та викликає відомі мурашки по шкірі. Це може спричинити сильне збудження під час сексу.

СМОКТАТИ СОСКИ

Смоктання сосків один одного може збуджувати пари, і не тільки під час вікових ігор або лактації. Навіть без фетиша є багато людей, яким подобається, коли їм смокчуть соски. Просто спробуйте!

ЗРОБИ САМ!

Ви коли-небудь пробували побалувати свої соски під час мастурбації? Ні? Час прийшов. Тому що ви можете швидко зробити соски жорсткими, якщо захочете. Соски можна гладити, чухати, пестити і пощипувати пальцями. Спробуйте те, що вас збуджує.

Жорсткі соски - ЩО ПОТРІБНО І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ, ЩОБ ЦЕ ПРАБОТАЛО!

  • Увімкніть соски в мастурбацію, щоб дізнатися, чи приємні жорсткі соски
  • Використовуйте кубики льоду, олію або інші інструменти, щоб забезпечити жорсткість сосків.
  • Не тисніть на себе при стимуляції сосків.
  • Порівняння власних сосків із (завжди) твердими сосками інших людей.
  • Не сприймайте болючі тверді соски всерйоз - за цим може стояти хвороба!

Для багатьох тверді соски є символом сексуального збудження. Інші зовнішні чинники можуть призвести до того, що соски стануть твердими. Але якщо вони вже задубіли від хвилювання, кілька разів їх обіймати точно не завадить.