+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оргазм сосків. Чи існує грудний оргазм насправді?

Грудний газ? Це звучить занадто добре, щоб бути вірним оргазму виключно через груди. Завжди говорять про кульмінацію сосків та інші екзотичні переживання, але чи можливо це насправді? І що потрібно, щоб по-справжньому відчути оргазм сосків виключно за рахунок стимуляції грудей? Чи може це зробити кожна жінка і чи можливо взагалі чоловікам стимулювати груди як ерогенну зону доти, доки не відбудеться еякуляція? Ми розповімо вам важливі факти, які вам потрібно знати про груди як фактор, що впливає на ваш оргазм.

ЩО ТАКЕ СОСКОВИЙ ОРГАЗМ?

Оргазм сосків - це сексуальна кульмінація, яка викликається виключно стимуляцією сосків. Це можливо? Згідно з дослідженнями, близько 20 відсотків жінок стверджують, що зазнали оргазму сосків. На жаль, неможливо визначити, скільки чоловіків відчувають сосковий оргазм, але теоретично вони також можуть досягти кульмінації таким чином. Однак далі ми говоритимемо про жіночі соски.

Нервових закінчень, які тут сходяться, безліч. Крім того, коли стимулюються жіночі соски, стимулюється та ж область мозку, яка реагує на стимуляцію клітора , так що так, оргазм сосків можливий.

Дослідники сексу неодноразово зверталися до цієї теми та дійшли висновку, що сосковий оргазм може мати гормональні причини. Під час сексу виділяється гормон обіймів окситоцин , який посилює бажання і призводить до того, що соски стають твердими. При цьому виділяється підвищена кількість пролактину, що, своєю чергою, підвищує чутливість сосків. Чим більше ви збуджені, тим більша ймовірність соскового оргазму.

ГРУДНИЙ ГАЗИЗМ – ЦЕ НЕ МІФ

Не кожна жінка відчуває сосковий оргазм, тому часто виникають припущення, чи існує він насправді. Але чому тільки для деяких і перш за все чому? Груди часто недооцінюють. Вони, без сумніву, красиві на вигляд, але вони принаймні не менш чутливі, і не тільки на сосках. Проте саме соски є центром грудного оргазму. Тут сходяться сотні нервових закінчень, які звертаються до тієї ж області мозку, що й клітор.

Тому з суто анатомічного погляду досягти кульмінації за допомогою стимуляції грудей справді можливо. Але вам потрібно терпіння, уявна готовність провести довгий час зі своїми грудьми і, можливо, одну чи дві секс-іграшки. Сиськамі під час сексу майже ніколи не нехтують, але у певний момент вони перестають грати роль. Під час прелюдії їх стимулюють покусуванням та грою пальців, але коли справа доходить до піхви, іноді шляху назад немає.

Саме в цьому і криється помилка, адже чим сильніше збудження, тим чутливішими стають груди. Якщо ваш коханий торкнеться ваших грудей під час сексу, ви сприймете це інакше, ніж під час прелюдії. В ідеалі, звичайно, є поєднання стимуляції грудей та стимуляції клітора, так можна дуже швидко посилити збудження. До речі, чоловікам тут доводиться набагато складніше. Їх стимуляція сосків є еротикою, але зазвичай призводить до кульмінації.

ЩО ТАКЕ ОРГАЗМ СОСКІВ?

По суті це складно описати, і оргазм сосків також сильно варіюється від жінки до жінки. Багато людей описують свій грудний газ як інтенсивний, як кліторальний оргазм. Кульмінація може стати ще інтенсивнішою, особливо за допомогою кількох губ, затискачів або навіть вібраторів з хвилями тиску. Як поради щодо оргазму сосків ми просто рекомендуємо вам спробувати різну інтенсивність на різних стадіях збудження.

ОРГАЗМ СОСКІВ: ЦІ ПОРАДИ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ДОСЯГТИ КУЛЬМІНАЦІЇ

Але як саме слід торкатися жінки, щоб вона могла досягти оргазму сосків за допомогою стимуляції грудей? Хоча більшість чоловіків включають груди до прелюдії, вони часто використовують її, щоб підняти собі настрій. Тільки коли ви витратите деякий час, дивлячись на груди жінки, ви побачите, що вона з нею робить - і це чудово!

СОСКОВИЙ ОРГАЗМ. ПОРАДА 1. ЦЕ ВИМАГАЄ ЧАСУ.

Вам потрібно трохи часу, щоб випробувати сосковий оргазм. Перш ніж дозволити партнеру побалувати вас, ви можете спробувати це самі. Справа в тому, що більшості жінок соскового оргазму досягти важче, ніж кліторального або вагінального кульмінації. Тому ми рекомендуємо скуштувати соло! Таким чином, ви зможете повністю розслабитися та не поспішати зі стимуляцією. Стимулюєте ви одночасно і піхву, чи дійсно просто концентруєтеся на грудях, залежить від вас. Ваша уява також може стати додатковим стимулом. Подумайте про щось справді гаряче, і ви побачите, що ваше бажання закипить само собою.

ПОРАДА 2 ВІД ГРУДНОГО ГАЗУ: ПОЧИНЯЙТЕ ПОВІЛЬНО

Спочатку, коли соски ще не тверді та не збуджені, слід починати стимуляцію повільно. Спочатку пестите соски пальцями і зосередьтеся на передньому майданчику. Ви помітите, як соски поступово стають твердішими, і ви зможете збільшити інтенсивність. Тепер візьміть соски між пальцями та обережно покрутіть ними вперед і назад.

ПОРАДА 3: МОРАЛЬНО ПІДГОТУЙТЕСЯ ДО ОРГАЗМУ

Подумки підтримати свій грудний оргазм можна, сконцентрувавшись на еротичній ситуації і подумки перебуваючи на шляху до кульмінації. Можливо, вам допоможе еротична радіовистава, яка ще більше розпалить вашу уяву і тим самим збільшить ваші шанси на грудний оргазм. Як би ви не намагалися, не поспішайте. Іноді взагалі не виходить із першого, другого чи третього разу. Не сдавайтесь, спробуйте ще раз, якщо захочете.

ПОРАДА ПО ОРГАЗМУ СОСКІВ 3: ЛИЗАТИ, СМАКАТИ, ПОКУСИВАТИ

Для оргазму сосків ви можете використовувати не лише пальці. Якщо ви одна з тих жінок, які можуть дотягнутися до сосків ротом або язиком, краще. Якщо ви хочете викликати у своєї партнерки вибух грудей, ви можете використати все, що їй подобається. Пестить стоячі соски губами, ніжно посмоктуйте, цілуйте, облизуйте і покусуйте їх.

ПОРАДА ПО ОРГАЗМУ СОСКІВ 4: ГАРЯЧА І ХОЛОДНА

Звичайно, язик і губи хороші для соска, але не є абсолютно необхідними. Якщо хочете, ви також можете використовувати засоби для догляду за сосками. Кубики льоду особливо підходять, тому що холод робить соски ще більш чутливими. Порада: покладіть кубик льоду в рот і обведіть сосок. Потім ви стискаєте сосок теплими губами, створюючи поперемінний стимул тепла та холоду. Також можна використовувати вібратор неправильно. Вібрації стимулюють не тільки піхву, а й соски.

ПОРАДА 4 ВІД ГРУДНОГО ГАЗУ: ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРИСОКИ ДЛЯ СОСКІВ

Ще один інструмент, за допомогою якого можна нагріти соски - це так звані соскові присоски або затискачі для сосків. Ці пристрої або накладаються на соски і за допомогою відсмоктування забезпечуються особливо хороше кровопостачання або затискаються на сосках. Обидва типи секс-іграшок підвищують чутливість та відкривають шлях до оргазму сосків.

ОРГАЗМ СОСКІВ: ПОРАДА 5: СКАЖИТЕ «ТАК» СЕКС-ІГРАШКАМ

Просте обведення пальцем соска в якийсь момент, швидше за все, призведе до того, що рука засне, але не до оргазму. Якщо ви хочете стимулювати свої груди, виявите творчий підхід: ви також можете використовувати секс-іграшку. Якщо у вас є Satisfyer, у вас під рукою найкращий помічник. Але для того, щоб викликати тремтіння в грудях, підійде і будь-який інший вібратор.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СОСКОВОМУ ОРГАЗМІ

  • Вносите різноманітність в гру за допомогою пальців , язика, зубів та іграшок.
  • Почніть з інтенсивного масажу грудей та збільште сексуальне збудження.
  • Спробуйте це поодинці, і ви краще пізнаєте своє тіло.
  • Будьте винахідливими і використовуйте різні методи стимуляції.
  • Дійте в умовах цейтноту, тому що оргазм сосків вимагає часу
  • Не здавайтеся з першого разу, практика приведе до досконалості
  • При цьому повністю нехтуйте іншими «солодкими місцями», наприклад клітором.

ВИСНОВОК: СОСКОВИЙ ОРГАЗМ – ЦЕ ФАКТ!

Сосковий оргазм – це не міф, він справді існує. Якщо ви одна з тих жінок, які не можуть досягти кульмінації, незважаючи на всю стимуляцію сосків, не спускайте голову. Деяким жінкам доводиться практикуватися місяцями, інші так і не досягають кульмінації. Найкраща порада – не піддавати себе тиску. Стимулюйте груди і соски не з метою отримати оргазм, а скоріше для того, щоб зробити собі задоволення.