+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оргазм уві сні

ЦЕ МОЖЛИВО?

Багато шляхів ведуть до оргазму... можливо, не завжди, але цікаво, що один шлях, який може призвести до оргазму, це сон. Багато чоловіків і жінок зазнають кульмінації під час сну через нерегулярні проміжки часу. Спочатку це абсолютно нормально. Але як виникає оргазм уві сні? І чи можна тренувати здатність відчувати оргазм уві сні?

ЩО ТАКЕ ОРГАЗМ У СНІ?

Коли ви досягаєте оргазму, певні області вашого мозку активуються та стають активними. Ви активуєте ці області, торкаючись ерогенних зон вашого тіла і тим самим готуючи їх. Якби ви зробили МРТ головного мозку під час оргазму, активність вашого мозку була б чітко помітна. Дослідники виявили, що під час нічного оргазму активні одні й самі області мозку, і навіть деякі інші. Це означає, що кульмінацію, яку ви зазнаєте під час сну, насправді можна прирівняти до класичного оргазму.  

Оргазм під час сну - це, перш за все, здорова реакція організму. Це зустрічається дуже часто. Близько 83 відсотків чоловіків та понад 37 відсотків жінок повідомляють, що відчували оргазм під час сну. Число незареєстрованих випадків серед жінок може бути ще вищим, оскільки вони іноді вже не пам'ятають, що зазнали оргазму під час сну. 

Оргазм під час сну також відомий як "негенітальний оргазм", оскільки він не передбачає прямої стимуляції статевих органів. Жінки, зокрема, можуть досягти оргазму за допомогою чистої стимуляції мозку. У чоловіків тертя про матрац часто призводить до мимовільної ерекції, яка потім призводить до оргазму.

До речі, від цього слід відрізняти розлад сну – секссомнію. Постраждалі здійснюють статеві акти під час сну, що може спричинити оргазм. Чоловіки набагато частіше страждають від цього розладу. Це може змінюватись від мастурбації під час сну до повноцінного статевого акту з присутньою людиною. Навіть тоді настає кульмінація, але не без фізичної стимуляції.

#А ВИ ЗНАЄТЕ?

Ви можете свідомо тренувати свій оргазм уві сні! Тому що для нічної кульмінації важливою є не стимуляція, а ваш мозок. Трохи попрактикувавши, ви зможете свідомо впливати на свій оргазм уві сні. Для цього слід зайнятися усвідомленими сновидіннями.

ОРГАЗМ У СНІ: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Оргазм уві сні зазвичай відбувається у фазі швидкого сну. Тут ви багато мрієте і кров вашого тіла приливає до еректильної тканини. У чоловіків це викликає ерекцію, а у жінок набухає клітор. Цьому сприяють еротичні сни та сексуальні сни.

Як мовилося раніше, подібні сексуальні сни цілком нормальні. Збільшення припливу крові до статевих органів посилає в мозок сигнал про збудження. Щоб сприяти оргазму уві сні, ви можете вжити таких заходів:

№1: СПІТЬ НА ЖИВОТІ

Не зрозуміло, чому сон на животі сприяє нічним оргазмам, але дослідники виявили цікаві результати. Той, хто спить на животі, частіше мріє про секс і тим самим стимулює власну уяву. Можливим поясненням є оголене становище, яке свідомо сприймається мозком при лежанні на животі.

№2: ЗРОБІТЬ ПЕРЕД ЦИМ ПЕРЕРИВ ДЛЯ ОРГАЗМУ

Якщо ви давно відмовилися від сексу, ваш мозок автоматично почне знову думати на цю тему. Щоб досягти оргазму уві сні, вам слід зробити перерву в оргазмі після дуже активної активності. Тижня достатньо, щоб привести свій мозок у бойову готовність та спрямувати фантазії у бік сексуального задоволення.

№3: НЕ ЛЯГАЙТЕ СПАТИ, ПОКИ НЕ ВТОМИТЕСЬ

Здається, що оргазми уві сні найчастіше трапляються, коли ви дуже втомилися, коли лягаєте спати. Цілком сонна, ваша фантазія швидко починає жити власним життям, і ви, можливо, зможете насолодитися нічною кульмінацією. Але слідкуйте за тим, щоб ви не настільки втомилися, що відразу засинали, тому що тоді ви пропустите пораду 4, а вона важлива.

№4: ВКЛЮЧІТЬ СВОЮ УЯВУ, ПЕРШ НІЖ ЗАСНУТИ

Коли ви лежите вночі в ліжку, дайте своїй уяві трохи більше їжі для мрій. Чи думаєте ви про особливо еротичний досвід, слухаєте аудіокнигу збудливого змісту чи читаєте сексуальний роман, залежить від вас. Багатьом людям сняться останні думки, які вони мали перед сном.

ОРГАЗМ У СНІ: ОЗНАКИ

№1 – ВОЛОГИЙ ПРОСТИНЬ

Для чоловіка мокра пляма на простирадлі вранці – явна ознака того, що він відчув оргазм уві сні. Саме тому часто використовується термін полюція, що означає еякуляцію.

№2 – ЗАДИШКА ТА ПРИСКОРЕНЕ СЕРЦЕБИТТЯ

Через збільшення припливу крові до статевих органів під час збудження та оргазму збільшується частота серцевих скорочень. Це означає, що ви можете прокинутися з задишкою або сильним прискореним серцебиттям. Це вказує на оргазм під час сну, але може мати інші причини, наприклад кошмар. 

№3 – ЕРОТИЧНІ ДУМКИ

Еротичні та сексуальні думки можуть підвищити ймовірність оргазму під час сну ще до того, як ви заснете. Якщо у вас теж виникають ці думки, коли ви прокидаєтеся, і ви насилу можете пояснити, звідки вони взялися, то, ймовірно, ви дійсно тільки що випробували оргазм.

№4 - ВИБІР ЧАСУ – ЦЕ ПИТАННЯ ВДАЧІ.

Деяким жінкам щастить, і вони прокидаються саме у потрібний момент. У напівсні вони відчувають, що наближається кульмінація, а потім прокидаються саме в той момент, коли все ось-ось розвалиться. Однак насправді це лише питання удачі — ви не можете на це вплинути.

№5 – ДОВГЕ УТРИМАННЯ

Чим довше ви не займалися сексом, тим більша ймовірність того, що ви досягнете оргазму уві сні. Тут треба бути точнішим: мастурбація в цьому сенсі теж є частиною сексу. У тебе вже давно не мало бути оргазму. Ваше тіло, здається, каже вам, що воно все ще може це зробити.

№6 – СЕКСУАЛЬНА МРІЯ

Якщо ви прокидаєтеся вранці і все ще пам'ятаєте сексуальний сон, можливо, він пов'язаний з оргазмом. Оргазми зазвичай виникають під час сну у зв'язку з еротичними сновидіннями.

ОРГАЗМ У СНІ: ВСІ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ВИКРАДЦЮ

  • Більшість людей хоча б раз у житті відчувають оргазм уві сні.
  • У чоловіків це явище зазвичай називають "полюцією", оскільки оргазм відбувається одночасно з еякуляцією.
  • У переважній більшості випадків оргазм виникає на ґрунті еротичного сну, який не кожен може згадати після пробудження.
  • Деякі жінки прокидаються у середині свого кульмінаційного моменту і тому дуже чітко пам'ятають свій ранковий оргазм уві сні.
  • Оргазм зазвичай виникає під час сну, під час неспокійної фази швидкого сну. Тканини краще постачаються кров'ю, що призводить до ерекції.
  • Мозок контролює так званий позагенітальний оргазм у жінок.

ВИСНОВОК: СОЛОДКИХ СНІВ.

Прокинутися та випробувати оргазм, що може бути краще? Якщо ви хочете випробувати це на собі, візьміть участь у пригоді. Чим більш відкрито ви думаєте про свої фантазії і чим комфортніше ви почуваєтеся вночі у ліжку, тим вищі шанси на справжній вау-ефект.