+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Полігамія - любов до багатьох партнерів!

Полігамія - любов до багатьох партнерів!Можливо, вам знайома наступна ситуація з власного досвіду: ви закохані в одну людину і раптом зустрічаєте другу людину, до якої ви раптом відчуваєте дуже схожі почуття. Ну і що тепер?

ЩО ВЗАГАЛІ ТАКЕ БАГАТОЖЕНСТВО?

Особливо у західному світі більшість людей живуть моногамним життям. Це означає, що ми одружуємося лише з одним партнером одночасно. Полігамія – це коли людина одружується з більш ніж однією людиною.

ІСТОРИЧНІ ФАКТИ БАГАТОЖЕНСТВА

Багато людей гадають, що моногамія завжди була «нормальним» типом відносин. Навіть не близько! У минулому багатоженство було звичайною практикою в багатьох культурах, що незалежно розвиваються. Раніше для чоловіка було нормою одружитися з кількома жінками. Зрештою, це було заборонено в християнстві. Отже, моногамія встановилася лише після Христа. Однак в інших релігіях багатоженство, як і раніше, дозволене.

Навіть у часи, коли війна була ще серйознішою, багато жінок спочатку залишалися вдовами. Щоб не залишитися без чоловіка, який на той час найчастіше відповідав за існування, виникло багатоженство між одним чоловіком та кількома жінками.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ПОЛІГАМІЄЮ ТА ПОЛІАМОРІЄЮ?

Існує багато різних типів відносин. Крім моногамних відносин, багатьом людям, напевно, знайомі і відкриті відносини. Однак це не має нічого спільного з полігамією, хоча ці два поняття часто використовуються як синоніми.

На відміну від полігамії у тому, що поліаморія — це стосунки кількох людей без шлюбу. До речі, поліаморія – правило і у тваринному світі. Лише кілька видів живуть моногамно.

#ЦІКАВО

В ісламі чоловікам дозволено одружитися лише на чотирьох жінках. Саме тому полігамія не така незвична в арабському світі, як на Заході.

БАГАТОЖЕНСТВО — ЦЕ ТЕ Ж САМО, ЩО ВІЛЬНІ ВІДНОСИНИ?

Ні – у відкритих відносинах ви вступаєте у сексуальні стосунки з людьми, перебуваючи у стосунках. Йдеться не про любовні стосунки, а про суто сексуальні потреби. Тому вільні відносини немає нічого спільного з многоженством.

ПІДКАТЕГОРІЇ ПОЛІГАМІЇ

Полігамія ще не описує, який саме тип полігамії існує. Полігамію можна розділити на три підобласті, які детальніше описують відносини. Розрізняють наявність чоловіка з кількома дружинами, жінки з кількома чоловіками чи ґендерно-незалежну полігамію.

  • Полігін. При полігінії чоловік одружений із кількома жінками. Такий тип багатоженства дозволено, наприклад, в ісламі.
  • Поліандрія Поліандрія відноситься до форми полігамії, при якій жінка виходить заміж за різних чоловіків.
  • Полігінандрія. Змішування двох інших форм призводить до полігінандрії. Йдеться про шлюб між чоловіком та жінкою.

Найбільш поширеною формою є власне полігінія. Це зумовлено насамперед історичними причинами, зазначеними вище.

Чи законна полігамія

ПОЛІГАМІЯ: ЯКА ПРАВОВА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ?

Багатоженство в Україні заборонено. Шлюб може бути лише з однією людиною. Однак, безумовно, можна укласти шлюб як в Україні, так і за кордоном. Однак із міжнародним визнанням справи можуть ускладнитися. Багатоженство дозволено, наприклад, у Китаї, Кенії, Папуа-Новій Гвінеї, на Філіппінах та деяких арабських державах. В останні роки альтернативні моделі відносин знову набирають популярності. Чи матиме це юридичні наслідки і коли це станеться, ще невідомо.

ЧИ МОЖЛИВА ВІРНІСТЬ У ПОЛІГАМНИХ ​​ВІДНОСИНАХ?

Життя в полігамних відносинах не має нічого спільного з невірністю. Зрештою, люди у відносинах освічені та поінформовані про це. Тому питання вірності, звичайно, також важливе і в полігамних відносинах. Якщо ви змінюєте тут, ви не просто змінюєте одну людину, ви завдаєте біль кільком людям одночасно.

Навіть якщо полігамні відносини (поки що) здаються незвичайними, можна очікувати, що в майбутньому вони практикуватимуться частіше. Можливо, вам підійдуть стосунки з кількома людьми. Проте в Україні поки що неможливо декільком людям присягати на вірність до смерті.