+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Полігамні відносини

ТРИ — ЦЕ НЕ ТАК ВЖЕ БАГАТО ДЛЯ КОГОСЬ

Більшість людей чули про секс утрьох, але як насправді виглядають полігамні стосунки? Що за цим стоїть і чи можуть у когось бути такі стосунки? Ви вже полігамні, якщо у відносинах вас цікавлять інші? Ми докладно розглянули модель відносин і розповімо вам усе, що ви хочете знати про неї.

ПОЛІГАМНІ ВІДНОСИНИ – ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Насамперед, полігамія є протилежністю моногамії. Термін моногамний відноситься до так званого «одношлюбу». Партнерство, в якому обидва партнери зосереджені виключно один на одному і не мають жодних романтичних стосунків із третіми людьми. Багатоженство – це інше. Тут, окрім першого шлюбу чи партнерства, люди живуть ще й у шлюбних стосунках із третьою, четвертою чи навіть п'ятою людиною.

У цій країні не дозволено полігамні шлюби; кожна людина може одружуватися тільки з однією людиною одночасно. У деяких частинах Африки, Кенії та деяких інших країнах світу дозволено полігамію, включаючи шлюби з кількома людьми. Як правило, мати кілька дружин дозволяється тільки чоловікові, а жінці – кілька чоловіків.

Кожен у цій країні, хто живе у відносинах із кількома партнерами, практикує поліаморію. Є пари, які живуть за моногамною моделлю відносин, але її не влаштовують. Іноді приймається рішення відкрити стосунки та інтегрувати інших людей у ​​особисте життя.

ТРИ ПІДТИПИ БАГАТОЖЕНСТВА

№1: ПОЛІАНДРІЯ

Поліандрія – це коли жінка одночасно полягає у кількох стосунках з іншими чоловіками. Можливо один головний партнер (чоловік) чи кілька рівноправних партнерів.

№2: ПОЛІГІНІЯ

Полігінія є аналогом поліандрії. Якщо чоловік полягає у відносинах з кількома жінками, цей термін набирає чинності. Тут також може бути головний партнер (дружина) чи паралельні, рівноправні партнерства.

№3: ПОЛІГІНАНДРІЯ

Полігінандрія – найскладніша модель взаємовідносин, у якій можуть брати участь численні люди. Тут кілька жінок та кілька чоловіків є партнерами один одного.

ПИТАННЯ ПРО ПОЛІГАМНІ ВІДНОСИНИ

ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ, ЯКЩО ВИ ВИЙДЕТЕ ЗАМІЖ КІЛЬКА РАЗІВ В УКРАЇНІ?

Якщо ви укладете полігамний шлюб у Німеччині або вийдете заміж за другу людину, навіть якщо ви вже одружені, ви вчиняєте кримінальний злочин. Може бути призначений ув'язнення терміном до трьох років. Подвійний шлюб також неможливий в інших країнах, оскільки в РАГСі вже зареєстровано, що ви перебуваєте в шлюбі.

ЧИ ГРАЄ РОЛЬ РІВНІСТЬ У ПОЛІГАМНИХ ​​ВІДНОСИНАХ?

У поліаморних відносинах більшості пар ревнощі грає другорядну роль. Як правило, є одні основні відносини чи партнерство, які тривають найдовше. Початкова пара свідомо вирішує відкрити свої відносини, але є безліч варіантів. Подружня пара може жити разом і мати окремі стосунки з іншими людьми, а також спільні стосунки із третьою особою. Ревнощі тут не місце.

ЯК ВІДКРИТИ СВОЇ ВІДНОСИНИ?

Якщо ви зацікавлені у відкритті своїх відносин з іншими людьми, вам слід поговорити зі своїм партнером. Концепція поліаморії працює тільки в тому випадку, якщо ви обоє згодні з нею і можете ідентифікувати себе з нею. Ви не повинні намагатися змусити свого партнера щось зробити, але ви не повинні дозволяти тиснути на себе і навпаки, якщо ви не можете нічого отримати від багатьох відносин.

ПЛІТКИ: ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ?

Якщо у вас не один, а кілька партнерів, розмов звичайно багато. Полігамні чи поліаморні відносини ще не обов'язково соціально прийняті в цій країні і часто розглядаються дуже критично. Якщо вас влаштовує обрана вами концепція, нехай вас не турбує. Це звучить як приказка календаря, але це дуже вірно: ви народжені не для того, щоб приносити задоволення іншим людям, а для того, щоб насолоджуватися життям!

РОЗДІЛ: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ З КІЛЬКАМИ ПАРТНЕРАМИ?

Коли стосунки з кількома партнерами зазнають невдачі, все стає складнішим. У відносинах, коли головна пара має спільні стосунки з третьою людиною, є кілька варіантів. Якщо основна пара розпадається, третя людина часто залишається у партнерстві з одним із двох головних партнерів. Однак найпоширенішим є відокремлення головної пари від третьої особи, коли хімія вже не правильна.

Полігамія не дозволена в Німеччині, але поліаморія дуже близька до цього поняття. Єдина відмінність полягає в тому, що жодні юридичні зв'язки у формі шлюбу не можуть існувати між більш ніж двома людьми.