+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Порка: поради та інструменти для сексуального покарання

Ти сьогодні знову був неслухняним? Тоді, мабуть, настав час для великої шльопанці. Цей сорт з'явився у спальнях світу не лише з часів "50 відтінків сірого". Ми пояснимо все, що вам потрібно знати, щоб покарання стало нагородою.

ЩО ТАКЕ ПІРКА?

Шльопання - це термін, що використовується для опису ляпаса іншої людини по сідницях, починаючи від любовної, грайливої ​​ляпаса і закінчуючи прямою поркою або поркою. Хоча прочуханка також поширена серед ентузіастів БДСМ і часто поєднується з бондажем, є багато людей за межами сцени, яким подобається, коли їх перетинають.

Наприклад, порка може бути частиною сексуальної рольової гри, в якій один із партнерів (неслухняний, звичайно!) м'яко карається легкими ляпанцями або навіть випадковими ляпасами під час занять любов'ю. Коли справа доходить до прочуханки, багатьох людей особливо залучає дисбаланс сил, що виникає. Легкі ляпанці по дупі… стимулювати мислення? Можливо, і не обов'язково, але такий ляпанець по сідницях безперечно може сприяти циркуляції крові та збільшенню бажання під час сексу.

ПОРКА: КРАЩІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ НОВИЧКІВ І ПРОФЕСІОНАЛІВ

Немає нічого поганого в тому, щоб обмежити себе інструментами, які доступні безкоштовно і в двох екземплярах при шмаганні: власними долонями. Але якщо вам подобається трохи складніше або ви хочете внести різноманітність у гру, є деякі гаджети, які ви можете використовувати для роботи над дупою вашого партнера. Оскільки деякі з них вимагають деякої практики, вам слід заздалегідь випробувати їх - залежно від інструменту, або на собі, або на неживому предметі.

Найбільш розповсюдженими іграшками для биття є:

 • Паддл: Паддли є плоским інструментом з ручкою і лицьовою стороною, який дуже підходить для початківців шльопати. Від гуми до дерева, від маленького до великого обличчя є весло для всіх, хто був неслухняним.  
  У деяких веслах є отвори для зменшення опору повітря, яке завдає більше болю, в той час як в інших вирізані слова або символи, які ви можете використовувати, щоб залишати повідомлення на своїй сідниці або на сідницях вашої близької людини.
 • Флоггер: Флоггер - це батіг з декількома більш короткими ременями зі шнура або шкіри, які можна використовувати легко або сильно. Потрібно трохи практики, щоб прицілитися і правильно вдарити флоггером, тому досвідчені шльопачі повинні спробувати це.
 • Батоги: Можливо, ви ще пам'ятаєте батіг зі своєї відпустки на поні-фермі, але тут ви використовуєте його для зовсім іншої їзди. Бабки складаються з стрижня з рукояттю і так званого хлиста зі шкіри або гуми - тут теж великі відмінності в інтенсивності, які різняться по довжині і гнучкості. Короткі батоги з сильним захопленням і сильним ударом краще підходять для початківців, у той час як довгі, гнучкі батоги з невеликим ударом важче дозувати і викликають сильніший біль,що робить їх більш просунутим інструментом.
 • Тростина: Тепер про біль.Тростина - це інструмент, який колись використовувався для покарання студентів. Тростини є прямі тверді палиці, зроблені з таких матеріалів, як бамбук, ротанг або пластик. Так як така тростина може завдавати дуже сильного болю, нею повинні користуватися не новачки, а професіонали прочуханки - тобто як ті, хто розмахує тростиною, так і ті, кого шльопають.

На додаток до спеціальних іграшок, є також деякі помічники по будинку, які можуть бути досить гарячими, коли справа доходить до прочуханки: чому б не попрацювати над вашим улюбленим дерев'яною ложкою або ракеткою для настільного тенісу?Важливо, щоб не було ризику поранитися - напевно, варто залишити дерев'яну балку із цвяхами від останнього ремонту на місці (так що там, де вона є).

ПОРКА: Ось як це працює! 6 ПОРАД, ЯК ПРИЄМНО ВІДШЛЕПАТИ

1. Розкажіть про порку. Ви, напевно, чули в той чи інший момент, що спілкування корисне, і це на 100% правильне для всього, що відбувається в ліжку. ЗАВЖДИ говоріть заздалегідь про те, чого саме ви хочете і що ви обоє очікуєте від прочуханки.

Вас більше цікавить біль задоволення, що виникає під час прочуханка, чи йдеться про гру сили та підпорядкування? Наскільки сильно ваш партнер має вдарити і куди? Чи є табуйовані частини тіла? Бажаєте використовувати додаткові інструменти?

Не менш важливо встановити стоп-слово з вашим партнером, яке ви можете використовувати, щоб зупинити прочуханка в надзвичайній ситуації. Крім того, ви можете домовитися про спеціальні кодові слова, які неслухняний може використовувати, щоб сказати шльопанцю, щоб він бив сильніше або м'якше.

2. Поступово збільшувати. Ви добре тренували свій удар праворуч у тенісі? Дуже добре, але, будь ласка, пам'ятайте , що дупа вашого партнера - це не тенісний м'яч, і ви не хочете розбивати її прямо в ліжку. Особливо, якщо це ваш перший набіг на країну чудес ляпанців, ви повинні почати трохи м'якше і поступово збільшувати інтенсивність ляпанців .

Сприйняття болю сильно варіюється від людини до людини - те, що для однієї людини є легким ляпанцем, може викликати в іншого спогади про карате у восьмому класі. Це ще одна причина, через яку важливо поступово підвищувати свої навички та повідомляти відшльопаним, коли їх стає занадто багато.

3. Не всі частини тіла однаково підходять для шмагання: в основному, місця, які трохи краще набиті, хороші - сідниці можуть витримати удар, коли справа доходить до шмагання, як і стегна. Але і тут не слід постійно бити в те саме місце і робити перерви між ними. Легкий ляпас по геніталіях може бути приємним для деяких, але якщо ви новачок в ляпасах, ви можете залишити це на потім.

Ах так, і ще: погуглить схему людського тіла та подивіться, де знаходяться ваші важливі органи. І тоді, будь ласка, не бийте його за жодних обставин.

4. Знайдіть відповідний інструмент. Якщо вам більше цікаво пограти з дисбалансом сили і спробувати відшльопати себе, вам краще почати з голими руками. Якщо ви любите задоволення і біль, інструменти мають сенс, але переконайтеся, що ви вибрали правильний гаджет для початку.

5. Знайдіть правильну позу: вам подобається класика? Потім дозвольте партнеру поставити вас на коліна або нахилитися стоячи. Порка також може бути включена в заняття любов'ю, собачий стиль або навіть наїзницю. Чи ви дійсно шльопаєте свою кохану людину в місіонерській позі, щоб вона трохи розігналася? Спробуйте те, що вам подобається.

6. Використовує додаткові інструменти для посилення збудження. Якщо ви хочете посилити відчуття перебування у владі, ви можете використовувати наручники під час шльопання. Не менш сексуально** може бути зав'язано очі відшльопанному**, щоб він або вона могли зосередитися лише на головному.

ЕРОТИЧНЕ ШЛЯПАННЯ: ПОРАДИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

 • Заздалегідь обговоріть, чого саме ви хочете під час прочуханки і в які області можна вдарити, особливо якщо ви новачок.
 • Спробуйте різні позиції та подивіться, яка з них вам більше подобається.
 • Знайдіть відповідний інструмент і протестуйте його заздалегідь - можливо, вам доведеться дати собі ляпас.
 • Повільно збільшує інтенсивність ударів.
 • Важливо: домовтеся про безпечне слово та кодові слова, які людина, яку шльопають, може використовувати для контролю інтенсивності.
 • У проміжках завжди стежить за тим, щоб з відшльопаним все було в порядку, і при необхідності завершує шльопання кількома ударами.