+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поза Клеопатри

КОРОЛЕВА ЗАДОВОЛЕННЯ

Чому взагалі така поза Клеопатри? Клеопатра була єгипетською царицею, що правила з 51 р. до н. до 30 р. до н. до нашої ери царював. Кажуть, що вона була гордою жінкою яка усвідомлювала свій статус, і мала романи з наймогутнішими римлянами свого часу: Гаєм Юлієм Цезарем та Марком Антонієм. І начебто цього було недостатньо, посаду Клеопатри названо на її честь. Як працює ця поза і чому вона стає особливо гарячою?

ПОЗА КЛЕОПАТРИ: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Поза Клеопатри - це поза для орального сексу. Якщо вам подобається задавати тон у ліжку ця поза ідеально підійде вам. Ви можете вирішити, де ваш партнер торкається вас і наскільки інтенсивно це буде. Крім того, у вас завжди є повний огляд того, що відбувається.

ЯК ПРАЦЮЄ ПОЗА КЛЕОПАТРИ

Поза Клеопатри працює в такий спосіб: задоволена людина стає навколішки, злегка розсунувши ноги. Ліжко - найкраще місце. Потім вона відкидає верхню частину тіла далеко назад. Вона підтримує себе на ліжку однією рукою. Інша людина тепер стає навколішки перед нею і нахиляється до її вульві. Для більшої стійкості вона може триматися руками за щиколотки партнера. І у цій позі ви можете почати негайно!

#НЕБЕЗПЕЧНО!

Якщо ви не пройшли тестування, вам слід звернути увагу на контрацепцію під час кунілінгусу. Сексуальні захворювання можуть передаватися під час орального сексу.

З ЦИМИ 6 РАДАМИ ПОЗА КЛЕОПАТРИ СТАНЕ ЩЕ СПЕЧНІШЕ

№1 – НАПРАВТЕ СВІЙ СКАРБ

Однією рукою ви можете показати партнеру, куди йти. Обережно перемістіть його або її голову туди, де ви хочете отримати задоволення. Злегка натисніть або обережно потягніть іншу людину за волосся. Ось як ви вирішите, як діяти далі.

№2 – ВИКОРИСТОВУЙТЕ ТАЗ

Ви можете ще краще контролювати свій таз, коли ви будете задоволені. Рухайтеся в ритмі, який особливо зручний для вас або натискайте на язик партнера.

№3 – ПРОСТО ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Оскільки в цьому положенні у вас вільна одна рука, ви можете доторкнутися до себе. Працюйте разом зі своїм партнером, щоб отримати чудовий оргазм. Ви також можете показати йому чи їй те, що вам особливо подобається.

№4 - ВИКОРИСТОВУЙТЕ РУКИ ТА ЯЗИК.

Ця порада для активної частини: якщо ви зараз задовольняєте свою партнерку, використовуйте всі варіанти: пестите її, проникайте в неї пальцями і пестите її клітор язиком. Таким чином ви зможете досягти несподіваних висот. Якщо ви досить гнучкі, ви також можете пестити її груди руками.

№5 – ВИКОРИСТОВУЙТЕ ІНСТРУМЕНТИ

Навіть у такому положенні допоміжні засоби можуть ще більше підвищити настрій. Активна людина може додатково задовольнити свого партнера, наприклад, фалоімітатором. Але як у жінки теж є варіанти. Наприклад, ви можете погладити свого партнера лоскотом з пір'я, і ​​у нього по тілу пробіжить тремтіння.

№6 – ЗАКРИЙ ОЧІ

Особливе задоволення приходить, коли нічого не бачиш, перебуваючи в цьому положенні задоволено та повністю концентруєшся на своїх відчуттях. Чи хочете ви підкоритися чомусь, незважаючи на своє високе становище? Потім зав'яжіть очі і просто насолоджуйтесь тим, що ваш партнер робить із вами.

Чи готові ви тепер зайняти трон? Тоді вам обов'язково варто спробувати царську позу Клеопатри і відчути на собі, яке можливо домінування під час орального сексу.