+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Ігри з клітором

ЯЗИКОВІ ГРИ В ОКРЕМОМУ КЛАСІ

Чи бажаєте ви запропонувати своєму партнерові особливо приємні враження? Потім спробуйте лизнути її клітор. Жіночий клітор особливо чутливий і дуже гостро реагує на дотики. Тут ви можете викликати справжній екстаз своєю мовою. Звичайно, ми розповімо вам, як це працює.

ОБЛИЗУВАННЯ КЛІТОРА: ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Ложення жіночого клітора технічно також називається кунілінгусом. Це звучить не особливо еротично, але безперечно може дуже збуджувати. Клітор є дуже ерогенною зоною, знаходиться посередині між cтатевими губами і особливо чутливо реагує на стимуляцію дотиком або облизуванням.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Те, що ви бачите на кліторі, це лише верхівка айсберга. У жіночому організмі клітор простягається на кілька сантиметрів.

ВОЛОГІСТЬ – ЦЕ КЛЮЧ ДО УСПІХУ

Оскільки клітор дуже чутливий, його необхідно завжди підтримувати в хорошому стані та вологим, щоб лизання не завдавало болю. Тому, облизуючи, не соромтеся використовувати трохи слини, щоб порушити партнера – але не перестарайтеся, заливати не обов'язково.

ПРАВИЛЬНИЙ ТЕМП

Деяким жінкам подобаються рухи клітора швидше, іншим повільніше. Пам'ятайте, що клітор дуже чутливий! Просто спробуйте те, що вам подобається. Ви також можете варіювати темп під час кунілінгуса, щоб особливо порушити її.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СВОЇ РУКИ, ЩОБ ДОПОМОГТИ

Поки ваша мова пестить її клітор, ви можете рухати руки. Дозвольте їй пестити внутрішню частину стегон, пестити груди або проникати в неї. Їй обов'язково сподобається додаткова стимуляція!

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СЕКС-ІГРАШКИ

Звичайно, ви можетевикористовувати допоміжні засоби під час облизування. Наприклад, вібратор може полегшити вашу роботу простим та ефективним способом. Якщо ви стимулюєте її клітор і точку G одночасно, ви зможете спостерігати, як вона досягає кульмінації.

69 ПОЗИЦІЯ

Вона хоче повернути тобі замість чогось під час кунілінгуса? Заспробуйте позицію 69. Вона може зробити тобі гарячий, поки ти її облизуєш. Можливо, ви навіть зазнаєте разом оргазм.

ДОС, ОБЛИЗУЮЧИ КЛІТОР

  • Вони запитують, чи це їй подобається
  • Тим часом чіпайте і пестіть їїгруди, стегна, ноги
  • Рухи, темп і тиск змінюються знову і знову.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ОБЛИЗУВАННІ КЛІТОРА

  • Набриватись на сухий клітор відразу і без прелюдій.
  • Застосовувати занадто сильний тиск і завдавати їй болю
  • Не зупиняйтеся, коли заманеться, щоб вона не зазнала оргазму.

Облизування клітора - одне з найкрасивіших занять у ліжку. Виявивши трохи терпіння та багато почуттів, ви можете надати ще більше хвилювання під час прелюдії чи сексу та ще більше підігріти своє бажання. Ми сподіваємось, що вам сподобається акробатика мови.