+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поза: Зворотна наїзниця

Поза верхової їзди є однією з найпопулярніших поз під час сексу: вона сідає в сідлає і бере на себе повний контроль. Різновидом цієї сексуальної позиції є так звана поза «зворотної наїзниці». Тут ми розповімо, на що потрібно звернути увагу і як у цій позі секс стає ще жаркішим.

ЩО ТАКЕ «ЗВОРОТНА НАЇЗДНИЦЯ»?

У цій сексуальній позіжінка сидить зверху чоловіка – як і у звичайній позі для верхової їзди. Але вона відвертається від нього, тому що «реверс» у перекладі з англійської означає «навпаки». Що часто особливо гаряче для чоловіків, так це те, що вони можуть бачити спину своєї партнерки, торкатися до неї та тримати за стегна. Для жінок вигляд його ніг зазвичай трохи менш сексуальний, але відчуття від нового кута проникнення ще більш сексуальні.

З іншого боку, посадка заднім ходом є ризиком. Тому що більшість переломів статевого члена відбувається саме в цьому положенні. Причина – незвичайний кут проникнення пеніса. Тут може статися, особливо при швидкому русі, що пеніс буде незручно зігнутий. Щоб уникнути цієї травми, важливо виявляти певну обережність.

ЯК ПРАЦЮЄ ПОЗА ЗВОРОТНОЇ НАЇЗДНИЦІ У СЕКСІ

Для перевернутої пози вершника чоловік повинен повністю розслабитися на спині, можливо, для цього підкласти під голову подушку. максимально комфортно мати. Тепер на ньому сидить його партнер.

Має сенс, що вона або стає на коліна, або присідає, щоб отримати достатньо сили для рухів вгору і вниз на його. Тоді вона зможе встановити темп і глибину проникнення в цій сексуальній позі так само, як і в класичній позі для верхової їзди на пенісі.

З ЦИМИ ЧОТИРЬМА ВАРІАЦІЯМИ «ЗВОРОТНА НАЇЗДНЯ» СТАЄ ЩЕ СПЕКОТНІШЕ.

№1 – КРУГОВІ РУХИ

Кругові рухи — це не тільки хороша ідея для запобігання розриву статевого члена.. Таким чином, обидва партнери отримують незвичайну стимуляцію, що може призвести до справжнього кайфу. Важливо: Кругові рухи виконуйте повільно.

№2 – НАКЛОНІТЬСЯ ВПЕРЕД

Якщо під час сексу нахилитися трохи вперед у цьому положенніі покласти руки на стегна партнера, він зможе проникати особливо глибоко. Такий кут проникнення дозволяє оптимально стимулювати вашу точку G.

№3 – ЗРОБИ САМ

У цій позі жінка можевідмінно поводитися. Оскільки не всі жінки досягають оргазму за допомогою чистого проникнення, це ідеальний спосіб разом із партнером досягти кульмінації вібраторів та інших секс-іграшок. А якщо вам не потрібно дивитися партнеру прямо в очі, деякі жінки стають трохи розкутішими, коли справа стосується дотиків до себе...

№4 – СМАЗКА ДОПОМАГАЄ

Якщо в цьому положенні воно недостатньо вологе, воно може стати незручним. Тому що суха піхва може бути хворобливою під час сексу. У цьому випадку мастило може допомогти збільшити вологість – і все продовжуватиме залишатися привабливим.

Коротко про найважливіше в позі зворотної наїзниці.

  • На відміну від класичної пози верхової їзди, тут жінка повертається спиною до партнера.
  • Згідно з дослідженнями, більшість переломів статевого члена можуть бути пов'язані з надмірним сексом саме в цій позі.
  • Повільні рухи знижують ризик травми і в цьому положенні ви почуваєтеся особливо добре.
  • Партнер, що лежить унизу, може рухатися разом із ним, захоплюючи стегна партнера.
  • Коли вона стоїть на колінах або присідає, вона має більше сили, ніж коли вона сидить.
  • Особливий варіант — зворотна вершниця, коли він сидить. Тоді ракурс ще незвичайніший.

Отже, дорогі скотарки (і ковбої), тоді сідайте у сідло та їдьте!