+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поза наїзниці. Скакати до оргазму?

Однією з найпопулярніших поз у сексі є поза наїзниці. Це працює як для вагінального, так і для анального сексу. Перевага тут є зміна ролей: у позиції гонщика зазвичай активна частина часто стає пасивною і навпаки. Таким чином, людина, в яку проникають, може взяти на себе скіпетр і задати темп. Є також кілька спеціальних прийомів, які зроблять позицію ще цікавішою.

Яка посадка при їзді?

Поза наїзниці - це позиція під час сексу, в якій людина, в яку проникають, знаходиться знизу. Людина, в яку проникають, сидить зверху і може задавати темп, глибину та ритм. У позі наїзниці ви можете займатися як вагінальним, так і анальним сексом, тому ця поза приносить задоволення всім учасникам.

Насамперед, людина, в яку проникають, отримує цінність своїх грошей. Ви можете самі визначити глибину проникнення та задати темп. Вам подобається складніше чи швидше? Тоді зроби це! Можливості безмежні. Будь-хто, хто завжди хотів домінувати під час сексу, має унікальну можливість прожити це домінування без особливих зусиль.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Для людини внизу ця позиція має перевагу затримки. Оскільки вона не задає темпу, їй часто потрібно більше часу, щоб досягти оргазму.

ЯКІ ВАРІАНТИ ПОЛОЖЕННЯ ВСАДНИКА ІСНУЮТЬ?

№1 – ПЕРЕВЕРНУТИЙ ВСАДНИК

У звичайній посадці обидва партнери дивляться один на одного. Гарячий варіант - коли ви повертаєтеся і сідаєте йому навколішки спиною до партнера. Кут, під яким пеніс входить у вас, також різний, що може призвести до несподіваних кульмінацій. До речі, у Камасутрі ця позиція називається "Удар стегном".

№2 – СИДЯЧИЙ ВЕРШНИК

А що, якщо людина, що лежить на дні, просто сяде? Їй, як і раніше, зручно лежати на дивані або спиратися на кілька подушок. Тут важливо максимально зімкнути ноги. Інша людина може сісти на нього. У так званої Amazone кут кінцевого кільця знову інший. Потім можна додатково стимулювати клітор під час сексу.

№3 – ДОДАТКОВА СТИМУЛЯЦІЯ

У класичній позі катання у вас є можливість стимулювати один одного руками та ротом. І жіночий клітор, і ваші соски оголені, і їх можна чудово порушити. Звичайно, ти можеш просто бути поруч і цілуватися під час траху.

№4 – ЛЕЖАЧИЙ НАЇЗДНИК

Чи знаєте ви, що становище водія можливо навіть лежачи? "Великий X" - це різновид перевернутого вершника. Ви лежите на животі на партнері, але попою до нього. Ви можете триматися за його кісточки, рухаючись вперед і назад, а він може торкатися та стимулювати вашу попу.

№5 - Іграшки - відмінне доповнення.

Ще більше задоволення можна доставити за допомогою секс-іграшок у різних варіантах. Спробуйте стимулювати жіночий клітор вібратором. З перевернутою наїзницею ви також можете використовувати анальний фалоімітатор або відповідний вібратор і двічі проникнути до неї. Якщо ви зараз займаєтеся анальним сексом, пасивна частина особливо любить додаткову стимуляцію. Спільний оргазм тепер доступний!

ЯК ПРАЦЮЄ КЛАСИЧНА ПОСАДКА?

У звичайній позі один із партнерів лежить на спині. Пізніше це проникне до іншої людини. Вона сидить, розсунувши ноги над першою людиною, і дозволяє їм поринути у себе. Два партнери можуть дивитися один одному в очі і пестити один одного, роблячи секс особливо інтимним.

У вас є різні можливості зробити посадку зручною для вас обох. Це означає, що коли вершник сидить, ви можете обхопити його ногами і таким чином забезпечити велику близькість. Якщо він лежить, а ви сидите на ньому, ви можете або стати на коліна, або поставити одну ногу вгору. Це трохи полегшує його. Ви навіть можете правильно сісти, піднявши обидві ноги вгору. Просто переконайтеся, що ви не втратите рівноваги!

Якщо ви задихаєтеся, ви можете сповільнитись і притиснутися один до одного. І, звісно, ​​завжди є можливість змінити позицію.

Поряд з місіонерським стилем і стилем «по-собачому», поза верховою їздою – одна з абсолютних класичних речей у сексі, так що спробувати її безперечно варто. Отже, сідайте у сідло та почніть дику поїздку!