+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пози для сексу для чоловіка-риби

Багатьох людей хвилює те, що передбачають зірки їхнього особистого життя. Але як насправді виглядають сексуальні позиції? Чи є позиції, які вам як чоловікові Рибам слід віддати перевагу і які особливо підходять вам? Якщо так, то що таке і як вони працюють? Уточнюємо!

ЧОЛОВІК-РИБИ: ЧИ ВПЛИВАЄ ЗНАК ЗОДІАКУ НА СЕКС?

Чоловік-Риби вважається чутливою людиною, яка не любить суперечок і віддає перевагу гармонії. Кажуть, що Риби мають романтичну жилку і люблять спокушатися. Судячи з зірок, чоловік-Риби під час сексу любить глибоко дивитися в очі своїй коханій. Емоційний секс, ніжна пристрасть, а також інтимні любовні ігри – ось що змушує серце чоловіка-риб битися швидше.

Риби не з тих, хто любить грубий секс, вони люблять його ніжно і люблять активно впливати на всі ерогенні зони тіла. Жорсткі перепихи, що не мають нічого спільного з любов'ю і пристрастю, не дуже хвилюють чоловіка-Риб. Не дарма Риби вважаються найромантичнішим знаком зодіаку, а світло свічок, ніжність та тиха музика – чуттєві супутники під час сексу Риб.

Чи впізнаєте ви в ньому себе? Якщо ні, то пам'ятайте: не все написано зірками.

СЕКСУАЛЬНА ГАРМОНІЯ: ЯКИЙ ЗНАК ЗОДІАКУ ПІДХОДИТЬ ЧОЛОВІКУ-РИБАМ?

Оскільки чоловік-Риби сам по собі невиправний романтик, що надає великого значення близькості та безпеки, йому потрібен відповідний партнер. Чутливий Рак та уважний Скорпіон дуже добре гармонують. Скорпіони, зокрема, вважаються пристрасними та відданими, що робить їх ідеальними компаньйонами для чоловіка-Риб.

Козероги та Риби також складають гарну пару, тому що жінка-Козеріг може дуже добре заземлити вас як чоловіка-Риб. Однак вам, як чутливому чоловікові-Рибам, дика левиця підійде менше. Леви та Риби дуже різні, і у них мало спільного.

Відносини з Овном також є для вас випробуванням. Знак зодіаку, що йде за Рибами, досить різкий і неспокійний, не дуже романтичний і тому менш слушний вам як Рибам. Якщо ви хочете, щоб все гармоніювало, вам обом потрібно добре розуміти одне одного.

Сексуальна гармонія: який знак зодіаку підходить чоловікові-рибам?

4 ФАКТА ПРО СЕКС, ЯКІ СЛІД ЗНАТИ ЧОЛОВІКУ-РИБАМ

№1: ІДЕАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ ДЛЯ РИБИ

Оскільки чоловіки-Риби дуже романтичні і люблять дивитися іншій людині в очі, ідеальна поза верхової їзди та місіонерська поза. Тут можливі як глибокі погляди, а й інтенсивний обмін ніжностями руками і губами. Навіть якщо зорового контакту немає, поза «обіймашки» також популярна серед чоловіків-рибів, тому що в цій затишній позі ви знаходитесь дуже близько один до одного.

№2: РИБИ ОЧІКУЮТЬ НА ВІДЧУВАННЯ ПОКОЛЮВАННЯ

Як чоловік-Риби, ви любите фліртувати доти, доки метелики в животі не стануть майже нестерпними. Тільки коли іскра повністю розгориться, ви зможете по-справжньому віддатися сексу. Риби рідко цікавляться сексуальними зв'язками, що ні до чого не зобов'язують. Будучи Рибами, ви окупите свої гроші тільки в тому випадку, якщо відчуєте близькість та знайомство зі своїм партнером.

№3: ЧОЛОВІК-РИБИ ДЛЯ ГОДИН ВТІХИ

Партнер чоловіка-Риби може вважати себе щасливчиком, адже чоловіки, народжені під цим знаком зодіаку, люблять приносити задоволення іншій людині. Як Риби, ви зосереджуєтеся на тому, щоб побалувати свого коханого, і ставите його потреби та задоволення вище своїх власних.

№4: РИБАМ ДОЗВОЛЕНО ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ

Звичайно, гороскопи не є інструкціями щодо вашого сексуального життя. Якщо вам хочеться перейти від ніжного до жорсткого і ви хочете випробувати нову позицію чоловіка-риба, ви можете це зробити. Ніхто не каже, що Риби можуть займатися сексом лише за зірками.

Чоловік -Риби не тільки чутлива, але і дуже чуттєва людина, яка любить святкувати секс і інтенсивно насолоджуватися ним. Риба дбає не лише про задоволення своїх потреб. Натомість він хоче відчути близькість до свого партнера і злитися з ним.