+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пози для сексу: ідеї та поради для сексуальних поз цілий рік

Від класичних до незвичайних та анатомічно майже неможливих, від амазонок до плоскогубців: у лексиконі поз для сексу є кілька статей. Ми не зможемо представити вам усі сексуальні пози в одній статті, але ми дамо вам невеликий огляд, а також календар сексуальних поз.

СКІЛЬКИ ІСНУЄ ПОЗ ДЛЯ СЕКСУ?

Фу, це страшенно хороше питання. Чи є 10 поз для сексу, 100 поз для сексу або навіть 365 поз для сексу по одній на кожен день року? Насправді, ми не маємо певної відповіді на це питання, тому що кількість сексуальних поз для вас також трохи залежить від вашої творчості - і від того, наскільки ви хочете спотворити себе.

У Камасутрі є кілька приголомшливих поз для сексу : там ви можете знайти загалом 729 поз для сексу, деякі з яких насправді майже неможливо досягти (наприклад, "Вулкан" або "Виклик"). Отже, якщо ви, звичайно, людина, якщо якісь слимаки читають це - дерзайте, світ химерних поз для сексу ваш!

НЕБОЛЬШИЙ ПУТІВНИК ЗА ПОЗами ДЛЯ СЕКСУ

  • Яка сексуальна поза мені підходить? Все залежить від того, що ви хочете. Тут у нас є для вас невеликий список сексуальних поз, відсортованих за різними цілями:
  • Романтичні пози для сексу: ви нещодавно закохалися у свого партнера та не можете відвернутися від нього? Тоді підходять пози для сексу з великою кількістю тілесного та зорового контакту: місіонерська поза, ложка, квітка лотоса або поза затискача ідеально підходять для вас!
  • Пози для сексу для лінивих: Ви бажаєте один одного, але не бажаєте багато рухатися? Потім спробуйте пози, в яких вам зручно і ваша свобода рухів дещо обмежена, наприклад, поза ложки, перемир'я або гойдалки .
  • Пози для сексу для спортсменів: Гаразд, ти повна протилежність? Ваш девіз вищий, швидше, далі (крутіше)? Тоді у нас є кілька сексуальних поз для спортсменів-екстремалів та сміливих з вас: спробуйте тачку , опору мосту або мавпу .
  • Пози для сексу нашвидкуруч: вам раптом захотілося прогулятися лісом чи вам терміново потрібно встигнути на поїзд? Тоді вам слід вибрати пози для сексу, які приносять швидке фізичне задоволення, наприклад, по-собачому або стоячому сексу.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ: СПИСОК НА ВЕСЬ РІК!

Січень, лютий, березень, квітень, годинник кохання ніколи не стоять на місці - тут ми даємо вам невеликий огляд того, яка позиція особливо підходить для якогось місяця. І не хвилюйтеся: ви можете випробувати всі ці сексуальні пози в ліжку будинку в розслабленій манері.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ СІЧЕНЬ:

Початок нового року починається з добрих намірів, і для багатьох це означає: більше займатися спортом! Чому б і не в ліжку? Спробуйте позу для сексу з назвою «Лотос розкриває пелюстки». Це не особливо дико, але ефективно тренує м'язи живота та плечей.

Ми пояснимо вам цю сексуальну позу на прикладі цис-чоловіка та цис-жінки: чоловік лягає, витягнувши одну ногу і злегка зігнувши її, і підтримує верхню частину тіла, яка нахилена назад, руками. Жінка сідає навпроти нього і витягує одну ногу під зігнутою ногою свого партнера, а іншу ногу над витягнутою ногою свого партнера, тож обидві ноги схрещені.

Вставити пеніс у цьому положенні трохи складно , але зі свіжою січневою мотивацією це не повинно бути проблемою, чи не так?

Для максимального тренування м'язів черевного преса верхня частина тіла, звичайно ж, має бути трохи випрямлена — тоді просто тримайтеся своєю рукою за протилежну руку іншої людини — і вуаля!

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ЛЮТИЙ:

О, День святого Валентина, День року для романтиків серед вас. Позначте це належним чином, вибравши позу для сексу, в якій ви можете обійматися і балувати себе ніжними поцілунками, наприклад поза ложки. У цьому положенні можна особливо добре стимулювати клітор.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ БЕРЕЗЕНЬ:

Наближається весна, тане сніг та з'являються перші квіти. І у вашому ліжку розквітає квітка лотоса, сексуальна поза, коли партнер із пенісом схрестив ноги, а партнер із вагіною сидить на ньому.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ КВІТНЯ:

Хто приїде у квітні? Пасхальний кролик і, сподіваюся, ви теж! Чи подобається це зайчикам в анімалістичній позі на рак. І якщо хтось із вас теж хоче сховати свої яйця: спробуйте чайні пакетики.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ МОЖУТЬ:

Ви, відьми, танцювали у травні на Блоксберзі у Вальпургієву ніч? Чудово, тоді дозвольте собі лягти в ліжко і взяти кермо влади в сексуальну позу - наприклад, в позу наїзниці. Багатьом жінкам подобається брати на себе керування, а також отримувати надійний оргазм у цій позі – особливо добре стимулюється клітор.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ЧЕРВЕНЬ:

Дні довгі, все цвіте, росте і процвітає, а метелики літають всюди: навіть у вашому ліжку, бо саме там ви можете скуштувати секс-позу метелика. Тут пасивна частина лежить на спині та розводить ноги вгору. Активна частина стає перед нею навколішки і може проникнути особливо глибоко.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ЛИПЕНЬ:

Жарко, ви спітніли і хотіли провести весь день у відкритому басейні з морозивом у кожній руці? Потім вам слід вибрати одну з поз для сексу, яка допускає лише мінімальний фізичний контакт, наприклад, стоячи секс a tergo — можливо, навіть під прохолодним душем. Або ви повністю уникаєте фізичного контакту, мастурбуючи один перед одним і просто дивлячись один одному в очі. 

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ СЕРПЕНЬ:

Ви любите проводити літні канікули на пляжі? Як щодо пози для сексу під назвою "Морська істота": "Португальський камбуз". Активна частина сидить на ліжку з витягнутими ногами. Пасивна частина стає навколішки спиною щодо нього і підтримує себе руками попереду.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ВЕРЕСНЯ:

Літо потихеньку добігає кінця, але час від часу все ще можна полежати на свіжому повітрі, наприклад, у шезлонгу. Саме так називається ця сексуальна поза з Камасутри, де активна частина сидить на ліжку з витягнутими ногами і підтримує себе руками за спиною, тоді як пасивна частина лежить на спині перед собою і його ноги на плечі активної частини скидає.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ЖОВТЕНЬ:

Дні знову стають коротшими, стає прохолоднішим, і птахи відлітають на південь. Приєднуйтесь до них у сексуальній позі "Пара качок, що літають". Активна частина лежить на ліжку з витягнутими та зімкнутими ногами, пасивна частина сидить у нього на колінах спиною до нього. Дуже гарна поза для спільного оргазму!

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ЛИСТОПАД:

Надворі дощово і некомфортно, а всередині ти закутуєшся під ковдру - і робиш це в класичній місіонерській позі.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ГРУДЕНЬ:

Ура, зима прийшла, пристібайтеся - настав час кататися на китайських санях. Активна частина присідає, пасивна лягає на спину. Активна частина піднімає таз пасивного, кладе його на стегна і проникає до нього. І тут починається дикий узвіз!

Ми сподіваємося, що змогли трохи надихнути вас і дати вам кілька ідей для поз для сексу в ліжку та поза ліжком – отримуйте задоволення, пробуючи їх!