+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Рабиня-прибиральниця

Що таке раб-прибиральник? Кому не хочеться, щоб роботу по дому робив хтось інший, а ввечері все просто майорить і мелькає? Деякі люди копаються в кишенях і платять прибиральниці, інші поєднують приємне з корисним і мають раба-прибиральницю. Зараз ми пояснимо вам, що саме є цей тип гри.

ЩО ТАКЕ РАБ-ПРИБИРАЛЬНИК?

Раба-прибирача можна зустріти в БДСМ- сцені, де його «тримає» людина, яка домінує. Його робота – здійснювати для господині заходи щодо прибирання, які вона визначає. Це можуть бути звичайні домашні справи, а також спеціальні послуги з прибирання, наприклад, чистка плитки для підлоги зубною щіткою. Як правило, при виконанні своєї роботи раб-прибиральник оголений.

Під час сеансу прибирання, який може тривати різну тривалість, зазвичай є пані та перевіряє роботу раба. Якщо він діє неправильно або помиляється, його можуть покарати. Деяким рабам-прибиральникам потім доводиться видаляти плями язиком, або в покарання б'ють батогом.

І пані, і раб відчувають задоволення: пані схвильована тим, що раб перебуває у її владі. Вона здійснює покарання як як саме покарання, а й як частину свого сексуального задоволення – і раб відчуває те саме. Іноді раба-прибирача перед використанням додатково прикрашають кульковими затискачами, гирями та подібними секс-іграшками БДСМ.

5 ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ПРО РАБІВ ПРИБИРАЛЬНИКІВ

ЧИ Є У КОЖНИХ БДСМ-ВІДНОСИНАХ РАБ-ПРИБИРАЛЬНИК?

БДСМ — дуже різноманітна форма сексуального задоволення, і рабиня-прибиральниця безперечно одна з них. Однак це не означає, що такий раб є у кожному БДСМ-з'єднанні. Не кожна господиня бачить особисте задоволення, щоб її квартиру прибирала рабиня-прибиральниця. Чи хочете ви залишити його собі чи працювати прибиральницею самостійно, залежить від ваших уподобань.

ЧИ ОТРИМАЄ РАБ-ЗБИРАЛЬНИК ВИНАГОРОДУ?

У більшості випадків раб-прибиральник не отримує жодної винагороди чи винагороди. Іноді, якщо він робить особливо хорошу роботу, це все ще може бути на порядку денному. Однак нагорода зазвичай така, що має з неї вигоду і господиня. Наприклад, якщо раб-прибиральник добре попрацював, йому дозволяється як нагорода принести оральне задоволення своїй пані.

ЯК РАБИНЯ-ПРИБИРАЛЬНИЦЯ ОТРИМАЄ ЗАДОВОЛЕННЯ?

Раб-прибиральник зазвичай підкорений або мазохіст і отримує задоволення від того, що йому дозволяють служити своїй пані. Він ситуація особлива, у якій виконує завдання оголеним, викритим і, можливо, покараним. Деякі рабині-прибиральниці не хочуть ніякого сексуального контакту з господаркою, а натомість мастурбують після такого сеансу.

РАБИ-ПРИБИРАЛЬНИКИ ЗАВЖДИ ЧОЛОВІКИ?

Більшість всіх рабів-прибиральників — чоловіки, і з них домінує чоловік -домогосподарка. Але є також рабині-прибиральниці, поневолені своїм Будинком чи коханкою. За статистикою, типове рабство на сцені БДСМ частіше зустрічається у сузір'ї покірного чоловіка та домінуючої жінки, ніж навпаки.

ЯК ДОВГО РАБ-ПРИБИРАЛЬНИК ПОВИНЕН ПРИБИРАТИСЯ?

Сеанс БДСМ може тривати дуже довго. Можливо від 30 хвилин до кількох днів. Тому тривалість збирання під час сеансу може відрізнятися. Іноді раб-прибиральник має певну норму, іноді він поневолений на кілька годин для виконання завдання, від якого мало користі.

Якщо вас хвилює думка про те, щоб стати чиїмось рабом-прибиральником, то це не привід соромитися (а скоріше володіти волоті з пір'я). В отриманні сексуального задоволення від маловідомих видів ігор точно немає нічого поганого і, що найприємніше: як побічний ефект у квартирі буде ще й чистота!