+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Рубенсівська жінка

ЖІНКА РУБЕНСА

БОДІПОЗИТИВ 17 СТОЛІТТЯ.

Струнка фігура з великими грудьми і досить вираженим низом досі вважається поширеним ідеалом жіночої краси. Багато жінок керуються цим іміджем, що пропагується публічно, і намагаються відповідати цьому ідеалу за допомогою дієт, фізичних вправ та самодисципліни. Але чи завжди було так?

Насправді ні: ще кілька сотень років тому жінки із кількома зайвими кілограмами на ребрах вважалися надзвичайно привабливими. Вони були дуже спокусливі більшість чоловіків, а й вважалися втіленням радості дітонародження.

У цьому контексті часто вживається вираз «жінка Рубена». Ми зараз пояснимо вам, звідки саме взялося це слово і що воно означає...

ЩО ТАКЕ ЖІНКА РУБЕНСА?

Навіть сьогодні ви часто чуєте термін «Жінка Рубена», коли у жінки більш пишна постать.

Термін спочатку прийшов з історії мистецтва: у 17 столітті фламандський художник Пітер Пауль Рубенс написав безліч картин, що зображають жінок з округлими фігурами, включаючи черевні складки та целюліт. Жінки Рубенса зазвичай мали особливу фігуру з широкими сідницями, стегнами та стегнами, але відносно маленькими грудьми.

Але Рубенс був єдиним художником, створивши подібні твори. З цієї причини можна припустити, що ця фігура Рубенса справді відповідала ідеалу тогочасної краси. Чому це так відрізняється від нашого нинішнього ідеалу краси? Що ж, повніші люди тоді вважалися особливо багатими – особливо в часи нестачі продовольства. І насправді їх вважали розумнішими.

У суспільстві, де їжі багато, більш сексуальна та людина, яка може дисциплінувати себе та харчуватися здоровою їжею.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

У період бароко такі художники, як Рубенс, зображували жінок із пишними формами, а трохи згодом, у період рококо, художники зображували навіть значно повніших жінок.

ЖІНКА РУБЕНСА, ПО-СПРАВЖНЬМУ ВВАЖАЄТЬСЯ СЕКСУАЛЬНА?

Навіть якщо сьогодні стрункі люди схильні відповідати ідеалу краси, факти говорять на користь жінки Рубенса. Якщо переглянути перегляди на сайтах з еротичним контентом, то на перший план виходять більш пухкі жінки, недаремно існує порнокатегорія BBW (Big Beautiful Woman). Якщо ви запитуєте серед секс-працівників, повніші жінки також досягають там значно більших продажів. Ситуація не так і відрізняється на платформах знайомств, де жінки з жіночними формами також дуже популярні.

Це показує, що деякі чоловіки віддають перевагу трохи більшій повноті під час сексу, але, на жаль, їм це не подобається на публіці, що, у свою чергу, пов'язане з нашим ідеалом краси.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Дослідження також виявили дуже цікаве. Чоловіки, які відчувають розумову та фізичну напругу, віддають перевагу більш повним жінкам. Дослідники вважають, що в загрозливих ситуаціях чоловікам, швидше за все, знадобиться досвідчена і зріла партнерка, і багато хто пов'язує ці якості з більш повним тілом.

ЖІНКА РУБЕНСА 2.0

На щастя, останніми роками ми почали відзначати повніші форми тіла в рамках руху за бодіпозитив: жінок Рубенса тепер також можна зустріти у фільмах, телесеріалах та соціальних мережах. Так само сьогодні все частіше критикується так званий фетшеймінг — соціальна дискримінація людей з надмірною вагою.

Ми вважаємо: дуже добре, тому що кожна жінка, чи то Рубенс жінка, чи ні, і кожна людина повинна відчувати себе комфортно та щасливо у своєму тілі! Кожне тіло чудове!