+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс на пляжі. Дика поїздка хвилями

Секс на пляжіЯкщо ви шукаєте сексу на пляжі, ви знайдете в Інтернеті безліч сайтів, де все розгортається прямо біля моря, у відокремлених бухтах або в дюнах. Секс на пляжі поєднує у собі прагнення до відпочинку, самотності, романтики та пристрасті. Пляж – одне з найпоширеніших місць, де чоловіки та жінки хочуть не лише відпочити, а й зайнятися сексом.

СЕКС НА ПЛЯЖІ: У ЧОМУ ПРИВАБЛИВІСИТ?

Якщо вам нудно в ліжку або вдома, не виходячи з чотирьох стін, ви можете вийти на вулицю. Секс на пляжі поєднує відпустку або коротку поїздку з гарячою пригодою. Завдяки цьому ви зможете надати своєму еротичному життю новий вогонь. Секс на пляжі відбувається не серед галявин та дитячих майданчиків, а в затишних місцях, про які мало хто знає.

Пустельні пляжі, самотні дюни та бухти запрошують вас до еротичної пригоди, яка запам'ятається вам надовго. Однак вам слід заздалегідь повідомити себе, оскільки секс на пляжі - це секс на відкритому повітрі, він пов'язаний із ризиком бути спійманим і не завжди дозволений.

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ ПРО СЕКС НА ПЛЯЖІ

ЧИ ЗАБОРОНЕНО СЕКС НА ПЛЯЖІ?

Займатися коханням на свіжому повітрі не так просто. Тому що секс на пляжі може бути не тільки незручним у недозволених місцях, але й заборонений там. Таким чином, ви потрапляєте в делікатну ситуацію, яка може мати для вас неприємні наслідки. Вам обов'язково слід зробити це правильно, щоб ви обоє могли насолоджуватися сексом на пляжі.

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ НА ПЛЯЖІ?

За даними дослідження Elite Partner, 18% усіх пар займалися сексом прямо біля моря та на гарячому піску. Опитування Playboy навіть показало, що дві третини жінок і більше половини чоловіків робили це на пляжі. Немає сумнівів, що пляж – одна з найпоширеніших сексуальних фантазій, від якої на лобі з'являються краплинки поту.

ЧОМУ СЕКС НА ПЛЯЖІ ТАК ПОПУЛЯРНИЙ?

Заборонене часто приносить задоволення. Відчуття від того, що за тобою спостерігають або навіть застигають за сексом, змушує багатьох виходити на вулицю в пошуках диких пригод. Більшість пар чекають додаткового задоволення від свого сексуального життя, якщо вони виберуть пляж. Чимало любителів природи цінують близькість до моря. Де найкраще подивитися на зоряне небо чи захід сонця?

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ СПОКІЙНОГО СЕКСУ НА ПЛЯЖІ?

Крім відповідного місця, слід взяти з собою велику і зручну ковдру, щоб захиститися від піску, що струмує. Якщо ковдра досить велика, ним можна сховатися і захиститися від цікавих очей.

ЯК МОЖНА ЗАНЯТИСЯ ІДЕАЛЬНИМ СЕКСОМ НА ПЛЯЖІ?

Коли дні стають довшими, а літо стає не просто спекотним, вуличний рух знову процвітає. Секс на пляжі – надзвичайно популярне та таємне проведення часу під час відпустки.

  • Насамперед, потрібні дві людини, які справді хочуть зайнятися цим на пляжі. Якщо вас зацікавила ця еротична пригода на піску, вам слід відверто поговорити про це зі своїм партнером.
  • За жодних обставин не можна піддавати себе тиску. Може бути дуже приємно і збуджуюче ковзати пальцями під трусиками по рушнику в затишному куточку і занурюватися в нескінченні французькі поцілунки.
  • Як тільки ви знайшли відокремлене місце, вам слід почекати до раннього чи пізнього вечора. За жодних обставин не варто вибирати багатолюдний пляж. Тут вас ніколи не потурбують.
  • Ви можете втілити у життя свої сексуальні фантазії по-різному. Результатом не завжди має бути вагінальний або анальний статевий акт. Не менш цікаво було б розігрітися на пляжі та зайнятися сексом у будинку відпочинку чи готелі.
  • Для сексу на пляжі виберіть день, коли температура та погода не завадять вашим планам.

#ВІДПОВІДНІ МІСЦЯ

Ви у відпустці? Потім витратите кілька днів на пошук найкрасивіших місць на пляжі. Ідеальне розташування дає можливість побачити пішоходів здалеку. Дюни, невеликі западини, дерева та чагарники біля пляжу створюють додаткову приватність.

ВАМ СЛІД ПОДУМАТИ ПРО ЦЕ, ПЕРШ НІЖ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ НА ПЛЯЖІ!

  • Якщо у вас надто ідеалізоване уявлення про секс на природі, то реальний досвід може вас розчарувати.
  • Навіть якщо це може бути важко, вам слід утримуватись від гучних стогонів та шумів. Це створює непотрібну увагу.
  • Піщаний пляж на перший погляд здається таким романтичним. Дрібний пісок стікає у найдрібніші тріщини. Це може бути надзвичайно дратівливим та болючим, особливо під час сексу. Пісок псує життя при попаданні на чутливі слизові оболонки.
  • Багатьох також дратують моторошні тварини, що повзають, або гучний шум моря, тому ви не можете бути впевнені, що вас не потурбують. Секс завжди повинен відбуватися там, де обидві людини почуваються комфортно. Інакше не зможеш відпустити.
  • Ніколи не трапляйтеся на секс на пляжі, наслідки важчі, ніж у будь-якій садомазохістській пригоді. Не тільки в Німеччині, а й у багатьох частинах світу статевий акт у прибої є табуйованою темою. Пляж належить публіці, і секс часто вважається суспільною незручністю. У деяких країнах існує навіть ризик ув'язнення!

На жаль, секс на пляжі не такий, як у кіно – ви напевно помітите це під час своєї першої пригоди на березі океану. Хоча Мати-Природа, безперечно, може створити романтичну атмосферу і стати місцем кохання, їй це не обов'язково. Якщо холодний вітер і мокрий пісок, птахи та інші тварини порушують ваше єднання, бажання сексу швидко пропадає. Але ніщо з цього жодною мірою не повинно применшувати ваші очікування. Якщо ви добре підготуєтеся і знайдете гарне, захищене і тихе місце, то ніщо не завадить вашій пляжній пригоді.