+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс по телефону: поради та інформація

Все життя сьогодні стало більш цифровим і не просто відбувається насправді. Секс по телефону стає все популярнішим, особливо для стосунків на відстані, у відпустці або для розваги в перервах між сексом. Від гарячих знімків на камеру мобільного телефону до відеодзвінків та вмілих брудних розмов, у яких ви заводите один одногосекс по телефону досить універсальний. І це означає більше, ніж просто стогнати в трубку! Тут ми розповімо вам найважливіші факти про секс по телефону та підкажемо, як отримати особливо гарячий досвід.

Секс по телефону означає обмін еротичними фантазіями по телефону – з метою порушити одне одного і, в ідеалі, досягти оргазму. Раніше не було WhatsApp, відеодзвінків та чатів в Інтернеті, тому секс по телефону справді відбувався по телефону. Це можливо і сьогодні, і для деяких це дуже хвилююче, коли партнер знаходить потрібні слова, вибирає правильний тон голосу і включає один-два чуттєві зітхання.

Завдяки передовим технологіям відеодзвінки під час сексу по телефону тепер можливі без будь-яких проблем. Ви хочете порушити іншу людину, але ви далеко? Тоді секс по телефону, де все залежить від того, що і як сказано, - це саме те, що потрібно, а завдяки безкоштовним програмам, таким як Satisfyer Connect, тепер ви також можете керувати іграшками своєї коханої на відстані.

Хіба телефон не є застарілою технологією? Категорично ні, задоволення можливе і від сексу по телефону і наступна справжня зустріч напевно буде ще веселіше!

#ФАКТ

Секс по телефону популярний не лише серед пар, існують професійні сексуальні дзвінки. Деякі жінки, що пропонують секс по телефону гарячою лінією, називають себе «телефонними сучками», і попит залишається дуже високим, незважаючи на те, що Інтернет і порно доступні всюди.

Секс по телефону може бути цікавий парам, які маютьвідносини на відстані. Але йдеться не лише про подолання відстані: це привносить у відносини нову гостроту, залишається захоплюючим, і ви обов'язково виконаєте одне чи два нові бажання!

Тим не менш: уява і значна частина уявного кіно особливо важливі в класичному сексі по телефону, оскільки тут не використовується веб-камера, а насправді йдеться лише про слова та їхній ефект. Тому цій сексуальній практиці необхідно навчитися!

КОМУ ЦІКАВИЙ СЕКС ПО ТЕЛЕФОНУ?

Тепер ви вважаєте, що секс по телефону призначений тільки для пар? Неправильно: секс по телефону може підійти кожному, будь то знайомство з кимось із ваших знайомих у додатку для знайомств, для пар, що недавно закохалися або для тривалих. Як і у випадку з іншими сексуальними практиками, це може мати місце, але, звичайно, це не обов'язково.

Але чи хотіли б ви спробувати щось нове, розжарити обстановку без довгих прелюдій і по-справжньому порушити свого партнера? Потім візьміть у руки телефон або, швидше, смартфон і приступайте - якщо ви обоє готові і наважитеся спробувати щось нове, то це може бути абсолютно особливий досвід - за умови, що ви знаходитесь у відповідному середовищі, а не просто сидимо за обіднім столом всією родиною!

7 ПОРАД ДЛЯ ДІЙСНО ГАРЯЧОГО СЕКСУ ПО ТЕЛЕФОНУ!

№1 ОБГОВОРЮЙТЕ, ПРОГОВОРІТЬ ВСЕ ТА НЕ КВАПТЕСЬ

Дуже важлива порада, щоб секс по телефону не став відлякуючим фактором, який лякає вас найбільше у світі. Спочатку поговоріть про це, підходьте до цього повільно, не перестарайтеся та зачекайте вперше, щоб побачити, що відповість інша людина. Чуттєвий настрій часто виникає і, звичайно, не виникає одразу з першим словом. Вам також слід заздалегідь уточнити табу та заборони! 

№2 ВЧАСНО ЗАГАЛЬМУЙТЕ

Ви щось кажете і нічого не чуєте на іншому кінці лінії? Тоді, можливо, це було надто інтенсивно. Можливо, ваші слова були надто різкими або відштовхнули вашого партнера. Не турбуйся! Просто спитайте, що не вийшло, і спробуйте ще раз, але трохи м'якше і менш екстремально, щоб бажання знову повернулося.

№3 ПРОЯВИТЬ ТВОРЧИЙ ПІДХІД І ДАЙТЕ ВОЛЮ СВОЄЇ УЯВІ

Секс по телефону не працює без уяви - найкращий секс по телефону вимагає великої творчості. Так що дайте волю своїй уяві, прикрашайте речі, грайте словами і радійте результату.

№4. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З НАДАТНО РІЗКИМИ СЛОВАМИ.

Немає жодних сумнівів у тому, що під час сексу по телефону все стає трохи складніше, коли справа стосується мови. Це абсолютно нормально і абсолютно нормально, коли говориш брудно. Однак деякі особливо різкі слова під час сексу по телефону слід використовувати лише з обережністю – якщо ви не згодні з тим, що це абсолютно нормально. Наприклад, якщо ви скажете своєму партнеру: "Я збираюся жорстко тебе трах**ути, хтива с**ка!", Це може порушити, але також може і дуже відштовхнути. Тому: будьте обережні з вибором слів, виявляйте творчий підхід і не перестарайтеся.

№5 СЕКСУАЛЬНИЙ ОДЯГ ДЛЯ СЕКСУАЛЬНОГО ТЕМБРУ

У піжамі займаєшся сексом по телефону? Що ви хочете! Одягайтеся сексуально, вибирайте найкрасивішу еротичну білизну або носите те, в чому ви почуваєтеся комфортно: ось що ви чуєте! Ви надаєте своєму голосу сексуальний тембр, що робить все це ще більш захоплюючим. Просто спробуйте! 

№6 ДОДАЙТЕ РОЛЬОВІ ІГРИ НА СВІЙ СМАК

Ви відкриті для нових вражень? Рольові ігри під час сексу по телефону не дарма такі популярні ! Неважливо, у ролі сексуальної медсестри чи інших ролях: при хорошій дозі уяви тут немає нічого неможливого.

№7 Сюрприз!

Бажаєте здивувати свого партнера? Якщо у вас є потрібна довіра, просто зателефонуйте йому спонтанно і скажіть йому кілька чуттєвих речей. Все швидко набирає обертів (якщо інша людина відкрита для цього!), і увага, безумовно, присутня.

ЩО МОЖНА І ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СЕКСІ ПО ТЕЛЕФОНУ

  • Просувайтеся повільно: секс по телефону - це не що інше, як брудні розмови, що вимагають уяви та волі.
  • Маючи більшу довіру, ви можете бути впевненішим у собі
  • Спробуйте щось нове: класичні брудні розмови, чуттєві рольові ігри чи стогін по телефону — можливості тут справді великі.
  • Занадто швидкий рух уперед і відлякування іншої людини
  • Забудьте про повагу та перестарайтеся
  • Переконання іншої людини зайнятися сексом по телефону
  • Регулярно повторюйте одні й самі пропозиції – посмійте!

Ми сподіваємось, що вам сподобається це заняття, і рекомендуємо вам уважно перевірити фіксовані тарифні пропозиції вашого оператора мобільного зв'язку, якщо ви налаштовані на секс по телефону!