+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-рабиня – сексуальне бажання служити!

Секс-рабиня – сексуальне бажання служитиПідкорення та домінування є частиною численних еротичних ігор. Іноді сюди входить роль сексуальної рабині, яка підкорюється одному чи декільком людям та виконує бажання свого господаря чи коханки.

ЩО ЗНАЧИТЬ СЕКС-РАБИНЯ?

Секс-рабиня - це жінка, яка стає "власністю" іншої людини в рамках БДСМ - ігор або в БДСМ-відносинах. Dom:me бере під свій контроль секс-рабиню, їй доводиться виконувати його бажання та терпіти всі покарання.

#ВАЖЛИВИЙ

У еротичній грі учасники добровільно беруть він певні ролі, без примусу чи тиску. Тільки тоді обидві ролі отримують зиск від сексуальної рольової гри сексуального раба та господаря. БДСМ завжди вимагає згоди!

Раби:рабиня та господар:пані - основні елементи практик СМ.

СМ може бути дуже тонким, наприклад коли секс-рабині зав'язують очі. З іншого боку, трохи складніше справи з поркою, яка передбачає більш менш хворобливі удари по низу рукою або таким інструментом, як жниварка . Якщо у вас ще немає досвіду занять БДСМ, вам слід розпочати обережно та ретельно перевірити свої межі. Не одразу йде на повну силу. Укладіть чіткі та надійні угоди та розкажіть про свій спільний досвід. Що вам сподобалося, а що вам не сподобалося? Початківцям, зокрема, слід дотримуватися важливих правил на початку рольової гри SM з гарячим воском, домінуванням та побиттям.

4 НАЙБІЛЬШ ЧАСТО ПИТАННЯ ПРО СЕКС-РАБИНИ

Яку роль частіше всього беруть на себе чоловіки?

На сцені БДСМ є як домінуючі, так і покірні чоловіки. Проте жінки набагато частіше беруть він роль покірної сексуальної рабині, ніж домогосподарки.

ЧИ ПОВИННА СЕКС-РАБИНЯ РОБИТИ ВСЕ, ЩО ПРОСИТЬ ГОСПОДАР?

Ні, обидва беруть він свої ролі добровільно і заздалегідь домовляються у тому, що можна, що можна. При цьому партнери думають про так зване стоп-слово, яке вважається стоп-словом. Якщо сексуальна гра рабині заходить надто далеко, вона вимовляє це слово, і господар негайно припиняє.

ЧИ ПОВИНЕН СЕКС-РАБИНЯ ТЕРПІТИ БІЛЬ?

Ні, якщо ти не любиш біль, можеш подумати про іншу сабмісив-гру. Перш ніж зайнятися любов'ю, обидва повинні детально поговорити про свої табу та межі, щоб це стало позитивним досвідом для всіх учасників.

ЯК МЕНІ СТАТИ ГАРНОЮ СЕКСУАЛЬНОЮ РАБИНОЮ?

Якщо у вас немає жодного досвіду і ви хотіли б спробувати гру на домінування та підкорення зі своїм партнером, вам слід заздалегідь повідомити про це, щоб знати, як найкраще розпочати окремі практики.

Слід дотримуватись кількох правил безпеки, щоб ніхто не отримав серйозних травм під час занять коханням. Обов'язково домовтеся про стоп-слово та використовуйте лише ті іграшки, з якими легко поводитися. Для початку можливо навіть достатньо вступити в сабмісивно-домінантний діалог.

Альтернативно у вас є можливість відвідати секс-клуб або свінгер-клуб. Тут є спеціальні вечірки для новачків, які хочуть розпочати як секс-рабиня чи господар. Тут ви зможете отримати свій перший досвід і зустріти однодумців, з якими зможете поговорити про свої потреби та нахили.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ СЕКСУАЛЬНОЇ РАБИНИ

Вам слід ставати секс-рабинею іншого партнера тільки в тому випадку, якщо ви самі цього хочете. Якщо хтось із вас відчує необхідність зробити це, це не переросте в еротичну чи хвилюючу ситуацію.

Ніколи не починайте з просунутих ігор або складних секс-іграшок, які підходять тільки професіоналам. Слід бути дуже обережним, особливо із затискачами чи вогнем.

Будь-хто, хто відкритий і чесний зі своїм партнером і готовий розповісти про свої схильності та почуття, може отримати захоплюючий досвід як сексуальний раб. Як зрештою буде розігруватися ця рольова гра, залежить від вас. Важливо лише одне: поважати кордони один одного. В іншому випадку: спробуйте та отримуйте задоволення!