+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс із стегном

ФАКТИ І ПОРАДИ ПРО СТАРОДАВНЮ СЕКСУАЛЬНУ ПРАКТИКУ

На перший погляд, статевий акт зі стегном не здається особливо гарячою сексуальною практикою – що саме він включає і як працює ця сексуальна практика? Ми детальніше розглянули цей дещо інший метод і розібралися, звідки він узявся і що приносить. У нас також є кілька хороших порад про те, як зробити секс на стегнах особливим!

СТАТЕВИЙ АКТ ЗІ СТЕГНОМ: ЩО САМЕ ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Латиною статевий акт стегна називається межножковым статевим актом чи статевим актом в стегнової кістки. У цьому немає нічого більшого, ніж секс, який відбувається між ногами, але за межами піхви та анусу. Пеніс треться між стегнами іншої людини і таким чином стимулюється.

Статевий акт через стегно насправді не є новомодною практикою, а скоріше мав місце у Стародавній Греції. До речі, секс із стегнами також грав роль у християнстві, іудаїзмі та ісламі: у всіх трьох релігіях він не вважався таким поганим, як, наприклад, анальний секс.

3 факти про секс із стегнами

3 ФАКТИ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО СЕКС З БЕДРОМ

№1: СЕКС НА НОГАХ У НІДЕРЛАНДАХ

У 18 столітті Нідерланди не допускалися статеві зносини. Голландські юристи розглядали це як різновид содомії і тому вважали вельми поганим. Будь-хто, хто практикував секс із стегнами, був засуджений до тюремного ув'язнення на строк до 40 років!

№2: СЕКС НА НОГАХ В УКРАЇНІ

В Україні секс із стегнами також вважався перелюбом і вважався незаконним. Оскільки довести суду сексуальне насильство було неможливо, кримінальні злочини було важко покарати. Воістину вражаючим фактом є те, що закон про класифікацію було скасовано лише у 1994 році!

№3: СЕКС ЗІ СТЕГНОМ В МЕТАХ КОНТРАЦЕПЦІЇ

У деяких африканських культурах та інших регіонах світу статевий акт через стегно часто використовують як форму контрацепції. Люди намагаються таким чином уникнути небажаної вагітності, особливо коли контрацептивів недостатньо.

3 ПОРАДИ, ЯК ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД СЕКСУ З БЕДРАМИ

№1: СЕКС З БІДРОМ З СЕКС-ІГРАШКОЮ

Будучи пасивним партнером, вам буде менш цікаво, якщо ваш партнер просто потирає свій член між вашими ногами. Однак, якщо при цьому ви використовуєте секс-іграшку, стимулюєте нею свій пеніс або клітор або якщо він потирає про вас свій пеніс так, що він ковзає між вашими стегнами та статевими губами, секс зі стегнами може швидко стати гарячим.

№2: СМАЗКА ДЛЯ ЩЕ БІЛЬШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ

Секс із стегнами трохи схожий на секс із грудьми. Пеніс розтирається між стегнами, але сам пеніс майже не виділяє вологи, як і шкіра партнера. З мастилом секс на стегнах стає більш приємним та захоплюючим.

№3: ГОЛЕНІ НОГИ ПІДСИЛЮЮТЬ ЕФЕКТ

Якщо ваш партнер голить стегна, ефект ковзання буде ще сильнішим. Звичайно, секс на стегнах теж приносить задоволення, якщо збережено натуральне волосся. Як завжди, діє таке: робіть те, що вам приємно!

Секс через стегна - хороший варіант для молодих пар і всіх, хто хоче спробувати щось нове за допомогою ласки або хоче стати ближчим один до одного, не вступаючи в прямий статевий акт. Секс до стегна також є добрим варіантом прелюдії – навіть для пар, які вже давно разом.