+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Трах між цицьок: поради та інформація про гарячий секс з грудьми

Ми вирушимо в долину між м'якими пагорбами - сьогодні мова піде про траху цицьок або секс з грудьми, якщо ви волієте, щоб він був трохи менш грубим. Що саме це означає і як це правильно зробити? Ми пояснимо вам це!

ЩО ТАКЕ ТРАХ СИСІК?

Але що таке трах цицьок? Трах цицьок або секс із цицьками відноситься до сексуальної практики, при якій людина треться своїм пенісом про груди іншої людини. Залежно від розміру та положення грудей вони притискаються один до одного, щоб щільніше охопити пеніс. Також можна стимулювати вульву, втративши груди і особливо сосок про клітор . Однак у більшості випадків саме пеніс проникає в бухту на каное під час трахання цицьок.

Латиною для цього типу є кілька химерних термінів: «зносіння молочних залоз», «coitus intermmarius», «mamma coitus» або просто «intermammae». Латинське слово "mamma" означає "груди", тому всі ці терміни по суті означають "секс між грудьми". Mamma Mia!

Отже, а потім витягніть карту Європи: У німецькій мові термін «іспанська» також поширений для траха цицьок – на відміну від Великобританії, де ця сексуальна практика називається «французьким трахом». Однак по-німецьки французьке означає оральний секс – боже, тут легко заплутатися…

ПОРАДИ З ТРАХУ МІЖ СИСЕК: ЯК НАВЧИТИСЯ РОБИТИ ЦЕ ПРАВИЛЬНО

Ви шукаєте поради з траху цицьок або хоча б відповідь на питання, як правильно трахати цицьок? Перш за все, кілька хороших новин: ви не можете завагітніти під час грудного сексу і зазвичай не можете заразитися венеричними захворюваннями - останнє, принаймні, застосовне доти, доки сперма не потрапляє в очі, рот або ніс іншої людини.

Вам не обов'язково потрібна D-кухоль, щоб спробувати секс з грудьми. Якщо ви в команді мандаринів замість динь, можна просто стиснути груди руками. Тільки будьте обережні і не натискайте надто сильно, щоб не пошкодити тканини молочної залози.

Трах цицьок відчувається дуже приємно, якщо ви також використовуєте трохи масажної олії або лубриканта - так поїзд ковзає по долині особливо плавно... Це особливо приємно для людей з обрізаними пенісами, тому що в іншому випадку під час сексу з грудьми може швидко виникнути неприємне тертя.

А що відбувається у кульмінаційний момент? Якщо вам подобаються камшоти в парі, секс з грудьми безперечно буде для вас дуже привабливим: якщо ви не відтягнете пеніс від грудей незадовго до оргазму , ви вдаритеся об груди, шию або навіть обличчя партнера. Але робити це слід лише в тому випадку, якщо ви обидва цього хочете – тож краще обговорити це заздалегідь.

Для вас це були більше, ніж просто два переконливі аргументи на користь грудного сексу? Тоді приступайте! Існують різні позиції, в яких ви можете спробувати свої сили в трасі цицьок - найкраще спробувати їх усі і подивитися, яка з них вам більше подобається.

СЕКС З ГРУДДЮ ЛЕЖА, ВАРІАНТ 1:

У цьому варіанті ви лежите на спині і трохи притискаєте груди один до одного, ваш партнер стає навколішки над вами на рівні стегон - але будьте обережні, не перенесіть всю свою вагу на груди! Потім ваш партнер може потерти свій пеніс між вашими грудьми. 

Якщо вам занадто нудно просто лежати на спині і дивитися, ви можете вивести трах цицьок на новий рівень, об'єднавши його з мінетом і любовно балуючи пеніс язиком при кожному поштовху вгору.

СЕКС З ГРУДДЮ ЛЕЖА, ВАРІАНТ 2:

Якщо ваш партнер воліє розслабитися, ви можете просто перевернути все: потім він лягає на спину, а ви нахиляєтеся над ним і рухаєтеся вгору і вниз. Поза особливо підходить людям з дуже великими грудьми.

СЕКС З ГРУДДЮ СТОЮ

У цій версії траха цицьок ви встаєте на коліна перед партнером і трохи притискаєте груди один до одного. Потім він треться своїм пенісом між вашими грудьми і може задати темп. Тут також буде корисне стебло трохи більшого розміру.

КОРОТКО ПРО ТЕ, ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ТРАХАННІ СИСЕК

  • Знайдіть правильне положення і подивіться, чи зручніше буде вам стояти або лежати.
  • Не соромтеся використовувати багато лубрикантів, щоб посилити відчуття під час траху.
  • Як і всі інші сексуальні практики, те саме стосується і грудного сексу: краще починати повільно і поступово збільшувати темп. Ваш партнер виразно не хоче, щоб ваш пеніс ударив його в щелепу.
  • Навіть під час пластики грудей ніколи не слід просто кінчати на груди або обличчя, якщо ви заздалегідь про це явно не обговорили.
  • Спеціально для людей з маленькими грудьми: не стискайте груди занадто сильно, щоб не пошкодити тканини молочної залози.
  • Залежно від пози вам слід бути трохи обережним : якщо ви лежите як партнер пенісом зверху, вам не слід переносити всю свою вагу на груди.

Що ж, тоді діставай масажне масло і матусь і чекай чуттєвих відчуттів у сексуальній ущелині!