+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс із колишнім – гра з вогнем

Секс із колишнім – гра з вогнемНаші бабусі вже знали, що гуляш смачний лише у розігрітому вигляді! Але чи це стосується і сексу з колишнім хлопцем, чи можливі винятки? Адже ви знаєте один одного в ліжку та знаєте, що подобається іншому! Ми розповімо вам, чи є секс із колишньою дівчиною чи колишнім хлопцем гарною ідеєю і на що слід звернути увагу, якщо так.

СЕКС ІЗ КОЛИШНІМ – ЧОМУ ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Не всі розлуки призводять до ворожості. Якщо ви все ще хороші друзі, контакти не рідкість після важких етапів розлуки. А іноді трапляються ситуації, в яких ти раптом опиняєшся ближче, ніж планувалося. Перш ніж ви це усвідомлюєте, це вже сталося: секс із вашим колишнім, хоч він ніколи не повинен був повторитися! І зараз? Оповіщення про стихійне лихо чи можна розслабитися?

Хоча партнер незнайомця на одну ніч не знає, як ви виглядатимете наступного ранку, вам не потрібно так сильно турбуватися про це зі своїм колишнім. Ви просто знаєте один одного і знаєте, у що вплутуєтеся. Ситуація стає дурною лише тоді, коли ви більше не знаєте, як поводитись один з одним або, можливо, ще залишилися почуття.

Колишні партнери, які виявили рівень розслабленості, можуть отримати користь від сексу один з одним. Якщо обом сторонам ясно, що про відновлення відносин не може бути й мови, партнерство, напевно, може призвести до сексу по дружбі. Все стає важким, коли один із вас все ще відчуває почуття до іншого. В цьому випадку: утримайтеся від сексу з колишнім!

Причини, через які трапляється секс із колишнім

ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ ВДАЄТЬСЯ СЕКС З КОЛИШНИМ

№1: ІНШОГО СЕКСУАЛЬНОГО ПАРТНЕРА НЕ ВИДНО

Тиндер просто дратує, ваші колеги в офісі більше не співмешканки і не видно нікого, з ким можна було б весело провести час? Якщо ваш колишній відчуває те саме, ви вже знайшли одну з основних причин, через яку колишні знову вступають у сексуальні стосунки один з одним. Якийсь момент бажання сексу просто повертається, і тоді чому б не взяти те, що під рукою?

№2: ЗНАЙОМСТВО

Будь-хто, хто полягає у відносинах місяцями чи роками, знає іншу людину у всіх її аспектах. Тому не дивно, що при регулярному контакті все здається таким знайомим. Багато жінок і чоловіків повідомляють, що секс із колишніми стався спонтанно. Раптом виникла суміш близькості, метеликів у животі та сексуального бажання, а потім ліжко виявилося практично поряд. Оскільки кожен знає, чого хоче інший, секс, як завжди, був насиченим і дуже задовольняючим.

№3: НЕ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ У ПОБАЧЕННЯХ

Секс-побачення можуть бути страшенно стомлюючими. Поганий хлопчик із гарячими татуюваннями раптово мутує у «труси Супермена», і його поцілунки більше нагадують бажання повністю оновити вашу порожнину рота? Деякі колишні пари уникають таких банкрутств, проводячи час самотності зі своїм колишнім. Тут ви знаєте, що маєте і вам не доведеться купувати кота в мішку. Це трохи схоже на похід до супермаркету! Щоб провести телевізійний вечір безпечно, люди купують свої улюблені чіпси, а чи не новий сорт.

№4: ВСЕ ЩЕ СУМУЄШ ПО КОЛИШНЬОМУ

Доречною, але не завжди вагомою причиною є секс із колишнім через тугу. Звичайно, якщо у когось із партнерів ще залишилися почуття, тяжіння теж нікуди не поділося. І багато хто недавно самотні люди вже вплуталися в секс зі своїми колишніми, щоб хоча б не втратити їх остаточно. Зрештою, така причина майже завжди болісна, і викладене, швидше за все, окупиться у довгостроковій перспективі.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ У СЕКСІ З КОЛИШНИМ

  • Спілкуйтесь відкрито та чесно
  • Розважайся, але не бачиш нічого понад це
  • Не можна лягати спати з колишнім з емоційних причин
  • Не сприймайте секс як основу нового старту

Гуляш не завжди смачний у розігрітому вигляді. Секс із колишнім може принести масу задоволення, коли конфлікти проясняться. Якщо ви згодні, що вся справа у фізичній розвазі, ви все одно можете трохи пожити на сексуальному рівні, поки в якийсь момент на вас не чекає нове партнерство. Однак, якщо ви сподіваєтеся повернути колишнього партнера, радимо: тримайтеся подалі, це рідко вдається.