+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс утрьох із дівчиною

Секс утрьох із дівчиноюСекс утрьох, також відомий як Menage a Trois, - одна з найвідоміших і найпопулярніших сексуальних фантазій багатьох жінок і чоловіків. У той самий час ця фантазія найчастіше реалізується практично. Але чи можете спробувати щось подібне зі своїм партнером? Ми розповімо вам, що потрібно враховувати при плануванні сексу втрьох зі своєю дівчиною і які важливі правила є, щоб у ваших стосунках зберігалася гармонія.

СЕКС ВТРОЄМО З ДІВЧИНОЮ – ЧИ МОЖЕ ЩОСЬ ПІДТИ НЕ ТАК?

Так, все може піти не так, якщо ви обоє не повністю переконані у цій ідеї. Якщо вам потрібно умовити свою партнерку або, навпаки, вона переконала вас лише після довгих умовлянь, ваш план зазвичай важко втілити у життя. З суто сексуальної точки зору привабливість сексу втрьох велика, тому що більше людей = більше точок дотику і більше сексуальної чуттєвості. У існуючих відносинах головна проблема – ревнощі. Іноді воно є заздалегідь, а іноді тільки загострюється за ситуацією.

Якщо ви вже знаєте, що хочете сексу втрьох, але ваш партнер не має уявлення про своє щастя, розмова необхідна. Швидкі рішення, такі як спонтанне залучення третя особа, категорично не рекомендуються і часто зустрічають відмову, навіть якщо ваша дівчина принципово не проти цього. Тому девіз: спочатку кажи!

Якщо ви не знаєте, як порушити цю тему, ви також можете побічно дізнатися, як ваша дівчина ставиться до сексу втрьох. Наприклад, подивіться разом фільм на тему і поспостерігайте за ними. Вона досить неохоче, чи взагалі негативно коментує те, що відбувається? Або їй подобається те, що вона бачить, і вона навіть натякає вам, що це теж може сподобатися? Залежно від реакції, ви можете привернути увагу до теми.

Секс утрьох із дівчиною – чи може щось піти не так?

№1: ВІДКРИТІ ТА ЧЕСНІ РОЗМОВИ

Це головна та кінцева умова сексу втрьох з вашою дівчиною, відкриті розмови заздалегідь. Експеримент може спрацювати тільки в тому випадку, якщо ви без страху та сорому скажете собі, які ваші страхи та бажання. Для деяких пар секс утрьох навіть збагачує та сприймається дуже позитивно. Однак основною вимогою зазвичай завжди було те, щоб жоден з партнерів не був зненацька застигнутий і не мав права голосу.

№2: СПІЛЬНИЙ ВИБІР СЕКСУАЛЬНОГО ПАРТНЕРА

Будь то третя особа жіночої чи чоловічої статі, ви завжди повинні робити вибір разом. Це схоже на те, ніби ви разом переглядаєте каталог, а потім вибираєте людину, яка вам потрібна. Звичайно, все не так просто, але якщо ви фліртуєте, наприклад, з цікавою людиною в клубі, вам слід заздалегідь коротко повідомити, чи обидва ви зацікавлені в сексі втрьох з ним або з нею.

№3: ВСТАНОВИТЬ ЧІТКІ ПРАВИЛА

Ніяких французьких поцілунків, жодного орального сексу, ніякої еякуляції в тіло іншої людини існує безліч правил, які діють при сексі втрьох зі своєю дівчиною. Тут ми можемо дати вам лише кілька пропозицій, але не точних порад, оскільки це залежить від ваших потреб і обмежень. Деякі жінки та чоловіки виключають із потрійного сексу французькі поцілунки та оральний секс, оскільки вони вважаються дуже інтимними ознаками кохання. Але якщо вас це не турбує і ви користуєтеся протизаплідними засобами, вашим бажанням немає меж.

№4: КРАЩА ІНША – ЦЕ ТАБУ

Найкраща подруга вашого партнера сексуальна, і ви можете собі уявити, що запросіть її до Menage a Trois. Хороша порада: дайте спокій! Як би вона не була відкрита, якими б близькими не були ваші стосунки, у вашій подальшій дружбі можуть виникнути труднощі. За статистикою, секс утрьох з більшою ймовірністю виявиться успішним і позитивним у довгостроковій перспективі, якщо третя людина походить з невідомого кола і не входить у ваше найближче коло друзів. Звичайно, це стосується колег в офісі.

№5: УНИКАЙТЕ ЗНЕВАГИ

Секс із третьою людиною захоплюючий, адже тут все нове і ти не знаєш її тіло так добре, як тіло своєї дівчини. Однак важливо не нехтувати своєю дівчиною. Ніхто не повинен залишатися осторонь у трійці. Заздалегідь домовтеся зі своєю дівчиною про те, що вона може вам подарувати, якщо їй буде потрібно більше уваги.

№6: ЯКЩО Є ПРОБЛЕМИ, НЕГАЙНО ОБГОВОРІТЬ

Найкраще планування зовсім не допомагає проти раптових почуттів. Якщо в середині дії виникає ревнощі, слід перервати секс утрьох і ввічливо відправити третю людину додому. Звичайно, це не зовсім приємно, але це краще, ніж продовжувати проти своєї волі. Тому що тоді найпізніше у ваших стосунках можуть виникнути проблеми.

Секс утрьох із вашою дівчиною безперечно може спрацювати, але в результаті стосунки не повинні постраждати. Для деяких пар це досвід, що збагачує, який не змінює близькості відносин і навіть зміцнює зв'язок. Якщо вам так хочеться, немає нічого поганого, щоб спробувати, незалежно від того, що про це думають інші! Це має бути добре і правильно саме для вас, а не для будь-кого ще.