+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний секс утрьох

Анальний секс утрьохДеяким парам секс у парі у довгостроковій перспективі здається надто нудним, тому вони шукають захоплюючих альтернатив. Секс утрьох, при якому ви приводите в ліжко чоловіка чи жінку, стає все більш популярним. Звичайно, на гомосексуальній сцені також є такі потрійні сузір'я. Перегляди відповідних відеороликів на порносайтах також показують, наскільки популярним є секс утрьох.

Секс між трьома людьми – не сучасне явище, люди займаються сексом утрьох уже тисячі років. Цей варіант групового сексу представлений і в Камасутрі. Довга історія сексу втрьох дозволяє припустити, що це природна потреба людини.

Під час ménage à trois випробовується цілий ряд практик, часто включаючи анальний секс: анальний секс утрьох поєднує у собі секс утрьох із анальним сексом.

Якщо ніхто з учасників не схильний до ревнощів і кожному цікаво спостерігати, як їхній партнер займається сексом із кимось ще, анальний секс утрьох може внести деяку різноманітність.

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНИЙ ТРІЙНИК?

Анальний секс утрьох - це варіант групового сексу: у просторіччі його також можна назвати трійкою, хоча анальні трійки, звичайно, в основному пов'язані з анальним сексом.

Найчастіше саме невпевненість та сором заважають цій фантазії реалізуватися. Нерідко секс утрьох взагалі не планується, а відбувається спонтанно. Наприклад, якщо відкриті люди проводять разом вечір і це трохи весело, ви втрьох можете опинитися в одній коробці.

Іноді це просто пригода, а інші дійсно смакують. Анальний секс утрьох часто випробувають у свінгерському клубі, тому що тут такі констеляції виникають набагато легше. Як правило, бажання та ініціатива походять від одного з партнерів, інший спочатку веде себе пасивно. Іноді разовий секс утрьох може перерости у тривалий любовний трикутник.

Зазвичай під час сексу втрьох здійснюються різні види статевого акту. Часто одночасно діють дві особи, тому відбуваються постійні зміни. Можливо, всі троє одночасно займуться анальним сексом, тому що подвійне проникнення також можливе.

#ЦІКАВО

Анальний секс утрьох часто має на увазі не лише статевий акт. Іноді залучені в процес вуайєристи та ексгібіціоністи, так що бачити і бути побаченим відіграє центральну роль.

ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА АНАЛЬНОГО СЕКСУ УТРЬОХ

Коли троє людей разом займаються сексом, завжди слід враховувати кілька суттєвих моментів, щоб не сталося неприємних сюрпризів.

Йдеться не лише про запобігання вагітності, а й про виключення захворювань, що передаються статевим шляхом. Якщо чоловік веде активний спосіб життя із двома жінками, при зміні партнерки також необхідно використовувати свіжий презерватив. Всі учасники повинні дійсно хотіти анального сексу втрьох, хороші навички переконання тут недоречні. Якщо хтось має погане передчуття, йому слід переглянути план.

Вам слід наважитися на анальний секс утрьох тільки в тому випадку, якщо ваші стосунки цілі — якщо партнерство руйнується, секс утрьох не зможе поліпшити ситуацію, навіть навпаки.

Під час анального сексу утрьох увага завжди має бути зосереджена на загальному досвіді, а не на третій особі. Адже секс має приносити задоволення всім і не повинен нічого ускладнювати чи ставити під загрозу. Обов'язково заздалегідь уточніть, наскільки далеко ви хочете зайти з гостем, і встановіть чіткі правила з обмеженнями. Можливо, вперше місцем дії має бути загальна квартира; Номер у готелі може бути більш відповідним.

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ АНАЛЬНОГО СЕКСУ УТРЬОХ

Секс утрьох здається дуже привабливим для багатьох пар, але не всім він однаково підходить. В принципі, завжди потрібно заздалегідь подумати про свої особисті очікування та зважити переваги та недоліки.

  • Новий імпульс для стосунків
  • Підвищене почуття задоволення
  • Сексуальний досвід із представниками тієї ж статі
  • Ревнощі можуть стати проблемою
  • Небезпека для існуючого партнерства
  • Розчарування до та розчарування після

Анальний секс утрьох – це насамперед анальний секс, але дозволено та інші види ігор. Зазвичай спочатку відбувається нормальний статевий акт, перш ніж ви зважитеся на анальний секс утрьох. Тільки ви можете вирішити, чи ви хочете це спробувати, але для порятунку відносин, що руйнуються, така практика не підходить.