+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Скільки калорій спалюєте під час сексу?

Секс - це задоволення, у цьому немає сумнівів! Але чи правда те, що люди кажуть, що секс спалює більше калорій, ніж біг підтюпцем? Це була б одна з найкращих причин скасувати регулярні поїздки по дому і натомість поспілкуватися з коханою людиною ближче. Чи є сексуальний калорій калькулятор, який показує, наскільки ви були активні? Пояснюємо скільки шоколаду можна з'їсти після гарячого номера.

СХУДНЕННЯ ПІД ЧАС СЕКСУ: ЧИ ПРАЦЮЄ ЦЕ?

Ясно одне: спалювання калорій під час сексу – це дуже весело. Але чи це так ефективно? Це все залежить! Тому що якщо ви візьмете на себе пасивну роль і ляжете на спину, поки ваш партнер буде показувати свої найкращі результати, ви, природно, спалите менше калорій. З іншого боку, година у положенні верхової їзди може статисправжнім жиросжигателем, що містить до 2940 калорій.

Але давайте будемо чесними: кататися цілу годину? Хто зможе підтримувати це весь час? Схуднути за рахунок спалювання калорій під час сексу можна, але малоймовірно. Якщо ви не займаєтеся сексом хоча б п'ять разів на тиждень і завжди дуже активні. 

Часто задається питання: скільки калорій ви спалюєте, поки дме ? За чутками, у ньому міститься до 150 калорій за хвилину. Однак ми не можемо повністю повірити в цю тезу. У будь-якому випадку, факт у тому, що мінет - це пожирачі калорій, особливо для вас, якщо ви ведете активний спосіб життя. У пасивній частині міститься лише близько 35 калорій.

ТАБЛИЦЯ СПАЛЮВАННЯ СЕКСУАЛЬНИХ КАЛОРІЙ

СЕКС У ВОДІ

Вам подобається інтимно спілкуватися зі своїм партнером під водою? Хороша новина: за такого виду сексу можна спалити до 54 калорій на хвилину. Вам це означає: зайдіть у воду і займіться активним відпочинком. Але ми не можемо обіцяти, чи справді в ньому стільки калорій, бо це залежить від вашої активності.

ВЕРХИ

Ух ти, становище при їзді спалює колосальні 49 калорій за хвилину. Це буде 490 калорій за десять хвилин та майже плитка шоколаду. Так багато? Можна тільки здогадуватися, чи погодиться з цим наука, але якщо хоча б половина цього правда, ви можете відпрацювати половину піци за 20 хвилин пристрасті.

МІСІОНЕРСЬКА ПОЗА

Популярна місіонерська поза вимагає щонайменше 40 калорій за хвилину. Звичайно, тільки активна частина, інша частина спалює значно менше калорій. Це також гідна заява, тому що ви спалите набагато більше калорій, займаючись найкрасивішою річчю у світі, ніж тренуваннями.

ПО-СОБАЧОМУ

При 37 калоріях на хвилину стиль по-собачому не є найбільшим спальником калорій, але все ж таки ефективніший, ніж більшість видів спорту на витривалість. Причина: ви потієте, коли прискорюєте секс. Тому найчастіше займайтеся спортом разом зі своїм партнером.

ЛОЖКА

Положення ложки – це насамперед: зручно! Зрештою, ефект спалювання становить 27 калорій за хвилину, що є непоганим показником. Враховуючи, що насправді ви просто розважаєтеся та потураєте своїм бажанням, 270 калорій за десять хвилин – гідне досягнення. Бігунам це непросто, і їм точно не буде так весело, як вам.

Спалювання калорій під час сексу звучить чудово і теоретично насправді це дуже легко працює. Секс приносить таке задоволення, що ви можете включити в нього пробіжку, тренування або плавання. Іноді варто прогулятися лісом. Хто сказав, що ви ще не можете планувати тренування для двох на галявині?