+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Софтсекс – ніжний спосіб заняття коханням!

Софтсекс – ніжний спосіб занять коханням!Увага, милі кішки та кошенята: м'який секс дуже модний і може принести в ліжко нові захоплюючі відчуття. Те, що іноді ще називають квітковим сексом (але під цим терміном його швидше називають нудним та врівноваженим), може багато чого запропонувати. Ми розповімо вам про ніжний спосіб полюбити себе!

ТАЄМНА МАГІЯ М'ЯКОГО СЕКСУ

М'який секс - це емоційна можливість стати фізично ближчою і порушити один одного. Багато людей люблять м'який секс, тому що занадто сильні дотики на самому початку занять любов'ю можуть забрати бажання. Однак, якщо ви ніжно підійдете до свого партнера, ви зможете з любов'ю продемонструвати йому свою прихильність.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Ідеальне місце для м'якого сексу – вдома, у закритій кімнаті, де панує спокій – у ліжку чи на дивані, при свічках та затишній атмосфері. По суті, річ не в тому, де, а в тому, як. Вам слід заздалегідь унеможливити все, що вас турбує. Романтика тут головне.

4 НАЙЧАСТО ПИТАННЯ ПРО СОФТ-СЕКС

КОМУ ПІДХОДИТЬ М'ЯКИЙ СЕКС?

Багато людей, які відчайдушно зосереджуються на оргазмі як на своїй меті під час сексу, перебувають під сильним тиском. М'який секс якраз підходить цим людям: акцент на ніжності та ласках знімає частину напруги. Ви можете згаяти час на те, щоб зосередитися на самих заняттях любов'ю, дотримуючись девізу: «Подорож – це пункт призначення».

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ МАКСИМАЛЬНО М'ЯКОГО СЕКСУ?

Основна вимога для того, щоб мати можливість обійматися та цілувати один одного, – це достатня кількість часу. М'який секс не підходить як перепіхон між ліжком і краєм столу. Вам слід набратися сміливості ще разуважно подивитися на свого партнера та поспостерігати, як він/вона реагує на ваші дотики та поцілунки.

ЧОМУ М'ЯКИЙ СЕКС ТАК ПОПУЛЯРНИЙ?

Повільний і м'який секс знижує швидкість статевого акту. По суті, йдеться про пристрасть та сильні почуття між двома людьми. Особливо чутливі люди, яким хочеться дуже ніжного дотику, незабаром не зможуть насититися цим сексом.

ЧИ КОРИСНИЙ М'ЯКИЙ СЕКС ДЛЯ ЧОЛОВІКА?

Звісно – це застаріле кліше, що чоловікам подобаються лише швидкі та складні речі! Багато чоловіків мріють нарешті мати можливість дозволити собі розслабитися у ліжку та зі своїм партнером. Будь-хто, хто відчуває сексуальний тиск і хоче протриматися якнайдовше, може отримати протилежний ефект і незабаром зіткнутися з проблемами з ерекцією. Ви повинні сприймати це як можливість залишити осторонь надмірні очікування і час від часу дозволяти собі ніжно торкатися свого тіла.

ЯК ПРАЦЮЄ М'ЯКИЙ СЕКС

  • Для м'якого сексу вам обов'язково слід залишатися вдома одному або, принаймні, у спокої. Ні члени сім'ї, ні сусіди по кімнаті не повинні вас турбувати. Якщо такої можливості немає, можна провести вихідні в готелі.
  • Можливо, ви можете заздалегідь разом прийняти розслаблюючу ванну при свічках. Ви можете обмацувати дорогу кінчиками пальців і балувати себе пестощами.
  • Обов'язково зверніть увагу на реакцію партнера. Ви обидва повинні мати можливість відпустити ситуацію.
  • Вам слід поступово просуватися до ерогенних зон: це не обов'язково мають бути вульва та пеніс! Область шиї, задня частина плеча або внутрішня частина стегна також хочуть, щоб їх торкнулися — з'ясуйте, які області особливо чутливі.
  • До речі, м'який секс може продовжуватися і після статевого акту. Обійміться і побалуйте себе кількома обіймами.

М'який секс або квітковий секс - це багато, але він точно не буде врівноваженим і нудним, якщо підійти до нього правильно. Йдеться про розвиток еротичної чутливості до інтенсивних переживань та пристрасного сексу. Найчастіше для цього потрібна правильна атмосфера, хороша атмосфера, романтика, довіра та відданість справі – і про все це ви завжди можете подбати самостійно!