+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сперма від болю у горлі – міф чи домашній засіб?

Багато чоловіків з посмішкою, що посміхається, підносили своїй партнерці газетну статтю, яка кілька років тому справила фурор! Говорять, що сперма допомагає при болю в горлі! Це, нарешті, мало б сенс у дратівливому холодному сезоні, чи не так? Ми розглянули, що насправді правдиво в цьому слуху і який ефект має полоскання горла соком чоловічого кохання.

СПЕРМА ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ – ЧИ ДІЙСНО ЦЕ ДОПОМАГАЄ?

Домашній засіб від болю у горлі вже багато років гуляє в Інтернеті та користується особливою популярністю у чоловіків. Стверджується, що сперма є ефективним засобом для полегшення болю у горлі та подібних симптомів. Тож чи можемо ми припустити, що деякі люди незабаром добровільно стануть медсестрами для своїх партнерів, що кашляють, і матимуть ліки у своєму багажі? Звучить смішно, але поки що це не більше ніж міф, яким можуть бути уявлення чоловіків, які бажають зробити ще один-два мінети.

Факт такий: жодне наукове дослідження ще не довело, що цей міф правдивий. Але його не спростували. Еякулят складається в основному з води, а також містить деякі гормони, такі як естроген, норадреналін та дофамін. У дослідженні вже розглядалася антидепресивна дія сперми, заснована саме на цих гормонах. Однак кількість сперми, яку чоловік може виробляти щодня, недостатньо велика, щоб мати значний ефект. На жаль, мрія стати виробником ліків скінчилася!

Не можна з упевненістю сказати, чи допомагає сперма від болю у горлі. Але є спосіб дізнатися ефект! Спробуй це. Як чоловік, ви можете легко використати власну сперму; як жінка, обов'язково знайдеться послужливий самаритянин, який надасть вам зразок для власних досліджень. На жаль, ми не знаємо, як це застосовується. Полоскання? Ковтати? Тут вам доведеться поекспериментувати самостійно.

3 ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО СПЕРМУ ПРИ БОЛІ В ГОРЛІ

№1: СПЕРМА МАЄ АНТИБАКТЕРІАЛЬНУ ДІЮ

Вже були наукові дослідження, які продемонстрували, що сперма має антибактеріальний ефект. Але який вплив це на міф про біль у горлі? На жаль, не великий! У більшості випадків біль у горлі спричинений вірусною інфекцією, тому антибактеріальна дія сперми не може принести жодної користі. Інша ситуація з бактеріальними інфекціями шкіри. Тут кажуть, що сперма чоловіка справді творить дива.

№2: МОЖЛИВИЙ ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ЕФЕКТ

Навіть якщо ми не можемо однозначно сказати «так» чи «ні» цій тезі, не можна скидати з рахунків зволожуючий аспект сперми. Його желеподібна структура також забезпечує захист слизових оболонок, оскільки він лежить плівкою на слизовій оболонці горла. Однак ефект триває недовго, і, можливо, є сенс використовувати знеболювальні льодяники для горла.

№3: БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З КОНТРАЦЕПЦІЄЮ

Сперма від болю в горлі може здатися привабливою, але не варто забувати про контрацепцію. Захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть передаватися під час мінету, тому важливо використовувати презерватив з невідомими партнерами. Якщо сумніваєтеся, спробуйте сперму від болю в горлі тільки разом зі своїм партнером або краще скористайтеся льодяником з аптеки.

СПЕРМА ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ

  • немає науково доведеного ефекту
  • Зволожуючий ефект сперми може принести полегшення
  • Кількість сперми замало для тривалого використання.
  • Венеричні захворювання можуть передаватися через сперму
  • Ймовірно, у найближчому (або віддаленому) майбутньому не буде медичного схвалення цих ліків

Навіть якщо наука ще не дала добро і ефективність сперми при болю в горлі не доведена, немає нічого поганого в тому, щоб спробувати!