+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Стелсинг – все, що вам потрібно знати з цієї теми

Стелсінг, таємне зняття презервативу під час статевого акту всупереч попереднім угодам, тепер можна побачити і порно. Тепер ми знаємо, що більшість порно — це фільми за сценарієм і візуальне представлення фантазій. Всі учасники погодилися зняти цей фільм і отримали за нього гроші, але насправді зазвичай все інакше.

ЩО ТАКЕ СТЕЛСІНГ?

Термін походить від англійського слова "stealth", що означає "хитрість" або "прихованість". Стелсинг означає, що партнер непомітно знімає презерватив під час статевого акту зі своїм партнером.

Хоча є люди, які називають крадіжку «тенденцією», а деякі на інтернет-форумах дають один одному поради, як зняти презерватив якомога непомітно, крадіжка — це, насамперед, одне: серйозний напад.

ЯК ВИГЛЯДАЄ СТЕЛС НАСПРАВДІ?

Це питання вже стосувалося судів Німеччини. Давайте візьмемо вигадані випадки Паули і Тома або Леона і Макса: Паула і Том знайомляться один з одним через онлайн-знайомства і домовляються про секс-побачення. Обидва заздалегідь обговорюють, що будуть використовувати презервативи для запобігання вагітності та інфекціям, що передаються статевим шляхом. Все здається чудовим, у Паули тіло і груди, які Том знаходить неймовірно збуджуючими, а зовнішність Тома і волосся на тілі роблять його саме тим чоловіком, з яким Паула хоче зайнятися пристрасним, диким сексом.

Паула і Том займаються сексом у різних позах: спочатку вона скаче на ньому, а потім вони переходять до собачого стилю. Паула повністю збуджена і довіряє Тому - доки вони займаються сексом по-собачому, Том непомітно знімає презерватив, не кажучи ні слова. Паула помічає це лише тоді, коли Том еякулює їй у піхву.

З Леоном і Максом аналогічна історія: Макс тільки помічає, що - всупереч домовленості - Леон, мабуть, зняв презерватив під час сексу, коли Леон викидає Макса. У той час як Том і Леон займалися сексом і оргазмом і знаходили цей секс дійсно хорошим, Паула і Макс сидять там: Паула боїться завагітніти, а Макс запитує, чи заразився він сифілісом, гонореєю чи навіть ВІЛ.

ЧИ ЦЕ ЗЛОЧИН?

Приблизно так виглядали справи, що розглядалися у Берлінському палатному суді чи окружному суді Кіля. З невеликою, але тонкою різницею: у Берліні відбулася еякуляція у піхву, і чоловік був засуджений. У випадку з Кілем чоловік не еякулював у жінку. І тому було виправдано.

Проте Вищий земельний суд землі Шлезвіг-Гольштейн скасував виправдувальний вирок. В обох випадках було вирішено, що розкрадання підпадає під статтю 177 КК «Зазіхання сексуального характеру, сексуальне насильство, зґвалтування» та може каратися позбавленням волі на строк від шести місяців до п'яти років.

І це вірно! В уяві однієї людини злодійство може збуджувати та посилювати хіть; він також може це зробити! Проти фентезі сказати нічого. Це відбувається лише у вашій голові. Але все виглядає інакше, коли воно прожите. Під час сексу ми укладаємо вербальні та невербальні угоди, які, як ми впевнені, дотримуватимемося. Тільки за умови, що ми рухатимемося в межах певного ігрового поля, ми дозволимо собі зайнятися сексом один з одним.

Якщо ці угоди порушуються навмисно, без бажання іншої людини, ми порушуємо фундаментальні правничий та кордону. Наша свобода закінчується там, де ми порушуємо свободу та сексуальні права іншої людини. А потім ми швидко переходимо до сексуального насильства.

З цієї причини вам завжди слід дотримуватись попередніх угод, а не тільки коли справа стосується контрацепції.