+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сухий оргазм

Сухий оргазм - рідкісне явище, яким страждають лише люди з пенісами. Нижче ми розповімо, як це відбувається, що викликає сухі оргазми і чи потрібно відразу йти до лікаря, якщо це станеться!

ЩО ТАКЕ СУХИЙ ОРГАЗМ?

Термін "сухий оргазм" визначає сексуальну кульмінацію у людей з пенісом без еякуляції. Ви ніколи не стикалися із цим самі і не чули про це? У цьому немає нічого незвичайного, тому що подібні сухі оргазми трапляються нечасто.

Слід проводити різницю між сухим оргазмом, що практикується, який чоловіки використовують для досягнення кульмінації кілька разів поспіль, і медично виправданим сухим оргазмом.

Крім того, необхідно розрізняти три підтипи, про які ми незабаром поговоримо докладніше. Якщо ви вперше відчуваєте сухий оргазм, бажано звернутися до лікаря, принаймні якщо ви свідомо не прагнули цього. Хоча немає паніці місця, важливо з'ясувати, що є причиною цього у вас.

ДВІ ПОШИРЕНІ ПРИЧИНИ СУХОГО ОРГАЗМУ

  • Повна анеякуляція: Повна анеякуляція відбувається, коли під час оргазму ви взагалі не еякулюєте. Причиною може стати порушення в передміхурової залози, яке в багатьох випадках існує з народження. Однак є й інші причини медичного характеру, які можна враховувати. Тому слід проконсультуватися з лікарем, якщо небажаний сухий оргазм виникає гостро.
  • Ретроградна еякуляція. У цьому варіанті сухого оргазму еякуляція не відсутня, а спрямовується неправильно. Замість того, щоб вийти через уретру, вона потрапляє до сечового міхура. Тригер може бути дисфункція сфінктера, перенесена операція або ослаблення м'язів тазового дна. У цій формі сперма виводиться із сечею.

ПОРАДИ З ОТРИМАННЯ МНОЖИННИХ ОРГАЗМІВ

Як мовилося раніше, сухий оргазм може виникнути за медичними показаннями, але можна викликати і свідомо. Перевага цього полягає в тому, що ви можете досягти кульмінації кілька разів поспіль. Щоб опанувати це мистецтво, важливо тренувати ЛК-м'язу. Ви можете свідомо напружити цей м'яз - просто уявіть, що при сечовипусканні вам хочеться перервати струмінь і одночасно закрити анус. Якщо ЛК-м'яз тренована, ви можете стримувати еякуляцію, але при цьому відчувати оргазм. І найголовніше: регулярне тренування ЛК-м'язів також може запобігти нетриманню сечі в літньому віці.

Дуже небагато чоловіків опановують це мистецтво з першого разу. Може бути корисно тренуватися під час мастурбації та дізнатися, як краще працює ваша ЛК-м'яз. Мастурбатор - відповідний інструмент, оскільки він імітує статевий акт і може допомогти вам практикуватися в максимально автентичних умовах.  

Як це часто буває в житті, свідомо викликаний сухий оргазм - питання часу. Якщо ви хочете опанувати його, ви повинні вміти напружувати м'язи свого ПК у потрібний момент. Це потребує деякого самоаналізу. Коли ви відчуваєте, що еякуляція наближається, вам слід стиснути м'язи, щоб зупинити еякуляцію.

НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТИ ПРО СУХИЙ ОРГАЗМ

  • Сухий оргазм може виникати за медичними показаннями
  • Якщо це відбувається ненавмисно вперше, слід звернутися до лікаря.
  • Регулярне тренування ЛК-м'язів збільшує ймовірність бажаного сухого оргазму
  • Через відсутність еякуляції можна кілька разів досягти кульмінації