+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вологі сни. Полюції

ФЕНОМЕН МОЛОДІ ЧИ МОЖЛИВИЙ І У ДОРОСЛИХ?

Полюції - явище, яке багато людей пов'язують із хлопчиками статевого дозрівання: під час сну відбувається раптова та несподівана еякуляція, зазвичай спричинена еротичним сном. Але чи справді це феномен молодості і як взагалі можна досягти оргазму уві сні?

ВОЛОГІ МРІЇ: ЩО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ?

По-перше, важливо розвіяти найбільшу оману: а саме, що полюції впливають лише на чоловіків. Ти жартуєш? Ти серйозно кажеш це! Жінкам також сняться еротичні сни, які можуть супроводжуватися мокрим сюрпризом та нічним задоволенням! Спочатку полюції означають лише те, що під час сновидіння розвивається сексуальне бажання.

Насправді все інше працює аналогічно до звичайного сексу. Вам сниться еротичний сон, ваш мозок передає тілу відповідні сигнали. Ваші статеві органи краще постачаються кров'ю, ваш пульс частішає, ви дихайте швидше, а потім, якщо пощастить, ви досягнете оргазму. Будучи жінкою, ви можете інстинктивно стискати ноги разом під час сну, щоб посилити це відчуття, і деякі чоловіки під час сну ритмічно рухаються матрацом.

Не всі прокидаються відразу після полюції чи під час кульмінації. Тому вранці може статися сюрприз, який неможливо пов'язати з можливим сном. Еякуляція видно найвиразніше, хоча є і жінки, які втрачають велику кількість вологи під час сну через сексуальне збудження.

4 ПОРАДИ ПРО ТЕ, ЯК І ВАМ МОЖУТЬ НАСНИТИСЯ ПОЛЮЦІЇ

Чи хотіли б ви не залишати нічого на волю випадку і дозволити собі відчути оргазм навіть уві сні? Далі є кілька порад та підказок про те, як ви можете вплинути на світ своєї мрії. Не впадайте у відчай, якщо відразу не вийде, просто продовжуйте практикуватися! 

№1: ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ: СПІТЬ НА ЖИВОТІ

Якщо ви, як чоловік, хочете спровокувати полюцію, лежачи на животі ідеальна поза для цього. Тут у вас виникає тертя пеніса лише через становище. Якщо ваш мозок підіграє вам і посилає вам еротичний сон, шанси на мокрий та щасливий досвід уночі зовсім непогані.

№2: СЛУХАЙТЕ ЕРОТИЧНУ АУДІОКНИГУ, ЩОБ ЗАСНУТИ

Чи любите ви аудіокниги , які допоможуть вам заснути? Потім поверніться до розповіді про найкрасивішу річ у світі. Не дарма завжди кажуть, що навчання найкраще відбувається під час сну. Ефект, коли ви засинаєте з м'якими голосами, що шепочуть, і еротичними фантазіями в голові, безумовно може бути полюцією.

№3: УТРИМАЙТЕСЯ БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ВІД ЦІЛОМУДРІЯ

Чим довше ви не займалися сексом і не мастурбували, тим більша ймовірність того, що ваші еротичні фантазії захоплять вас під час сну. Тому що в якийсь момент бажання стає непереборним і поширюється на ваші сни. Ви колись засинали голодним? Тоді ймовірність того, що ви голодні уві сні, висока. Те саме відбувається і з сексуальним бажанням.

№4: ДУМАЙТЕ ПРО СЕКС ПЕРЕД СНОМ

Якщо вам хочеться мріяти про секс, то слід подумати про секс перед сном. Інтенсивно уявляйте свої найприємніші фантазії, розігрівайтеся, але не розслабляйтеся мастурбацією. Цілком ймовірно, що, заснувши із задоволенням, ви віднесете його з собою у свої нічні фантазії.

ВАЖЛИВІ ФАКТИ ПРО ВОЛОГІ МРІЇ

  • Полюції - це не тільки чоловіче явище: жінки теж можуть відчувати оргазм ночами.
  • Насіння виверження вночі відбувається не тільки у підлітків, а й у дорослих.
  • Не треба соромитися нічних насолод, деякі люди навіть знаходять їх захоплюючими.

Оргазм вночі звучить захоплююче, цілком можливий і йому нічого соромитися. Навіть якщо ви все ще пам'ятаєте сон, який його спровокував і він не має нічого спільного з вашими реальними сексуальними фантазіями, не дозволяйте йому засмучувати вас.

Багато людей бачили химерні полюції і досі дуже задоволені своїм земним сексуальним життям у реальному житті. Сни — це фантазії, але ми можемо контролювати їх лише обмеженою мірою.