+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жінки мастурбують

Жінки мастурбуютьЗвичайно, жінки теж мастурбують, але, на відміну від деяких чоловіків, вони говорять про мастурбацію набагато рідше. Незважаючи на те, що велика кількість порно змушує нас думати, що вона дика і голосна, реальність зазвичай зовсім інша. Зараз ми пояснимо вам, як жінки мастурбують і які є для цього поради та інструменти.

ЯК ЖІНКИ МАСТУРБУЮТЬ: КЛІТОРАЛЬНА АБО ВАГІНАЛЬНА СТИМУЛЯЦІЯ

Перш ніж справа дійде до вибору техніки або допоміжних засобів, виникає питання, чи віддаєте ви перевагу кліторальній або вагінальній стимуляції під час мастурбації. Більшість жінок під час мастурбації покладаються на гру із клітором – це особливо просто та ефективно.

Звичайно, вагінальна стимуляція для мастурбації також можлива, хоча, можливо, вам доведеться витратити на це трохи більше часу: знайти правильні захоплення не так просто, особливо на початку. Вагінальна мастурбація залежить від стимуляції точки G. Ви можете зробити це, вставивши один або кілька пальців або за допомогою фалоімітатора або вібратора. Для цього також існують спеціальні моделі для стимуляції точки G.

І, звичайно ж, ви також можете дуже добре комбінувати ці дві техніки - або обома руками, або за допомогою спеціальних секс-іграшок.

ЖІНКИ ТАКОЖ МАСТУРБУЮТЬ!

Те, як жінки поводяться зі своїм тілом та сексуальністю, часто є питанням виховання.

У суворих батьків мастурбація досі демонізується та оголошена брудним табу. Надзвичайно тривожно, особливо у молоді, коли вони відчувають хвилювання, але водночас соромляться цього. Було б набагато краще, якби батьки навчали цьому своїх дітей, щоби потомство могло прийняти сексуальність і мастурбацію як щось природне .

Якщо жінки мастурбують, не соромляться цього і навіть говорять про це відкрито, це може вплинути на їх сексуальне життя. Багато жінок не досягають оргазму під час вагінального статевого акту, тому часто потрібна мануальна допомога. Тоді буде надзвичайно корисно, якщо ви зможете повідомити свого партнера, що вам найбільше подобається і що вас найбільше задовольняє. Ви дізнаєтесь свої ерогенні зони і потім зможете передати свої знання своєму партнеру, від чого ви обидва зрештою виграєте.

3 поради з жіночої мастурбації

3 ПОРАДА З ЖІНОЧОЇ МАСТУРБАЦІЇ

Щоб незмірно підсилити своє бажання навіть без партнера і потім відчути блискучий оргазм, вам обов'язково варто спробувати наступні поради:

Порада №1: Купуйте кілька секс-іграшок

Звичайно, для мастурбації вам знадобляться лише пальці, але її можна урізноманітнити секс-іграшками. Зараз існує так багато фалоімітаторів та вібраторів для різних потреб: від вібраторів-кроликів до вібраторів з хвилями тиску та іграшок з керуванням через додаток. Хороший пристрій має кілька рівнів інтенсивності чи різні програми, тому стимуляцію можна варіювати.

Особливо підходять так звані вібратори з хвилями тиску, які впливають безпосередньо на клітор. Якщо вам хочеться частіше подорожувати, є невеликі моделі, які ідеально помістяться у будь-яку сумочку. А завдяки водонепроникним іграшкам можлива розвага у ванні.

Порада №2: Створіть правильний настрій

Немає нічого поганого в швидкій мастурбації іноді - але також немає нічого поганого в невеликій атмосфері. Не поспішайте, полежіть у ванній при свічках або послухайте улюблену музику. Таким чином, ви зможете розслабитися та повністю сконцентруватися на власному задоволенні.

Порада №3: ​​тренуйте спритність

Все, що потрібне жінкам для мастурбації, завжди з ними: їхні руки.

Якщо є можливість, завжди слід використовувати смазку, щоб не дуже дратувати чутливу шкіру. Спробуйте те, що вам подобається. Наприклад, ви можете покласти два пальці на клітор, а потім здійснювати кругові рухи. Ви можете чудово грати з тиском та швидкістю. Поступово ви також можете вводити пальці у піхву та шукати точку G.

Які переваги жінок, які мастурбують? Ви пізнаєте своє тіло, зміцните свою сексуальну впевненість, а також зробите щось для здоров'я: мастурбація ідеально підходить для зняття стресу. Тому: Не бійтеся потішити себе цією особливою формою любові до себе!