+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жіноча анатомія: де знаходиться клітор?

Жіноча анатомія: де знаходиться клітор?Жіноча анатомія довгий час була табу, і деякі жінки навіть соромляться, торкаючись власного тіла. По-перше, в цьому справді немає необхідності, мастурбація – це абсолютно нормальне і красиве! Однак дивовижна кількість людей не знає, де знаходиться клітор. Ми уточнимо та покажемо, де його шукати.

БУДОВА ЖІНОЧОГО ТІЛА ТА АНАТОМІЯ КЛІТОРА

Клітор розташований на вульві жінки. Його часто описують як «нагорі». Але цей опис досить розпливчастий. Щоб зрозуміти, де знаходиться клітор, спочатку потрібно знати анатомію вульви.

Зовнішні статеві губи зазвичай розташовуються дуже зовні. Нижче знаходяться внутрішні статеві губи (які можуть бути довшими за зовнішні!). Вони закривають вхід у піхву. Над цим входом знаходиться уретра. А клітор можна знайти трохи вище уретри. Лобковий м'яз починається прямо над клітором.

Структурно клітор дуже схожий на статевий член. Це цілком логічно, оскільки обидва органи розвиваються з тих самих систем під час розвитку плода. Клітор також складається з стрижня з двома кавернозними тілами, кінчика або головки та крайньої плоті, яка покриває клітор та втягується при збудженні.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Зовнішньо видимою частиною клітора є тільки головка з крайнім тілом. Усередині тіла клітор простягається на кілька сантиметрів далі.

ЯК ЗНАЙТИ КЛІТОР У СЕБЕ АБО ВАШОГО ПАРТНЕРА

Якщо ви шукаєте власний клітор, дзеркало може виявитися дуже корисним. З його допомогою ви зможете познайомитися зі своєю анатомією та побачити все в деталях. Незалежно від того, з дзеркалом або без нього, ясно одне: вам слід доторкнутися до свого тіла, щоб пізнати його.

Отже, торкніться своїх статевих губ, лобка і піхву. Щоб знайти клітор, можна просто провести пальцями по лобку і як тільки горбок опуститься, ви відчуєте маленьку бусинку. І ось ви знайшли свій клітор.

Швидше за все, ви помітите, що знайшли клітор, адже він містить понад 8000 нервових закінчень, які роблять цей орган особливо чутливим. Багато жінок повідомляють, що навіть найменший дотик викликає поколювання, збудження чи тепло. Ці відчуття — добрий знак того, що ви знайшли правильний орган.

Якщо ви шукаєте клітор вашого партнера, спілкування є ключовим моментом. У будь-якому випадку вам слід поговорити один з одним, якщо ви хочете спати разом. Особливо, якщо ви не впевнені, ваша партнерка може показати вам дорогу і не тільки показати, де знаходиться її клітор, але і які дотики там їй найбільше подобаються.

Чому клітор такий важливий

ЧОМУ КЛІТОР ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ

Клітор з його незліченними нервовими закінченнями є одним із найважливіших центрів задоволення для жінок. Він бере участь практично у всіх оргазмах і забезпечує важливе мастило піхви під час сексу. Якщо клітор не збуджений, крайня плоть прикриває його та захищає від неприємного тертя. Якщо стимулювати клітор, крайня плоть втягується і оголюється так звана перлина. Увага: Зараз клітор дуже чутливий! Дотики можуть бути потенційно незручними.

Звісно, ​​клітор також є певної мети з погляду еволюційної біології. Хоча жіночий оргазм не є абсолютно необхідним для відтворення, він все ж таки корисний у двох відносинах. З одного боку, кульмінація робить секс більш цікавим. А ті, кому веселіше, також частіше займаються сексом. Це автоматично збільшує шанси на вагітність. Крім того, під час збудження та оргазму виробляється рідина, яка допомагає сперматозоїдам досягти фалопієвих труб. Якщо ви хочете мати дітей, вам не слід просто ігнорувати клітор.

До речі, другий важливий центр задоволення жінки — це її мозок. Воно не лише частково відповідальне за те, що стимуляція ерогенних зон перетворюється на збудження. Різні дослідження також показали, що жінки можуть відчувати оргазм під час сну без стимуляції клітора.

#ДО РЕЧІ

Другий важливий центр задоволення жінки – це її мозок. Воно не лише частково відповідальне за те, що стимуляція ерогенних зон перетворюється на збудження. Різні дослідження також показали, що жінки можуть відчувати оргазм під час сну без стимуляції клітора.

КОРОТКО ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КЛІТОР

  • Клітор розташований на вульві, над уретрою та нижче лобкової кістки. Його можна відчути маленькою перлиною.
  • У жіночому організмі еректильна тканина тягнеться на кілька сантиметрів. Те, що ви бачите зовні, - це лише головка з крайнім тілом.
  • Жіночий оргазм важливий для задоволення від сексу та успішного розмноження, тому не слід ігнорувати клітор під час сексу.
  • У кліторі близько 8000 нервових закінчень, що робить цей орган одним із найчутливіших в організмі людини.
  • Якщо ви шукаєте клітор на вашому тілі, вам може допомогти дзеркало.
  • Розкажіть своєму партнеру, де він або вона знаходить ваш клітор і що вам подобається.

У жіночому кліторі є кілька тисяч нервових закінчень. Тим більше важливо, щоб ви і ваш партнер знали, де можна знайти цю чудо-перлину.