+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний оргазм у чоловіків

Які є варіанти відчути анальний оргазм у чоловіка? Чи це не міф, а насправді варіант? І чи працює все це без одночасної стимуляції пеніса ,або для досягнення кульмінації завжди необхідний найкращий шматочок? Які варіанти є у чоловіків, якщо їм хочеться випробувати анальний оргазм? Яку роль у цьому грає простата? Ми розповімо вам те, що ви завжди хотіли знати про анальні оргазми і насамперед про те, як їх можна отримати!

АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ - НЕ ПРОСТО МІФ!

Простата відіграє важливу роль в анальному оргазмі у чоловіків. Простата розташована в задньому проході, дістатися до неї можна через анальний канал або шляхом цілеспрямованої стимуляції промежини. Якщо ви коли-небудь проходили урологічне обстеження, що включає ректальну пальпацію, ви, можливо, помітили феномен: навіть якщо ви, як чоловік, не відчуваєте сексуального збудження під час обстеження, ерекція може виникнути, коли лікар пальпує вашу простату. Але чому? Що ж, P-зона, як ще називають простату, безпосередньо впливає на вашу найкращу фігуру.

Проте дослідники сексу дотримуються думки, що чистого анального оргазму немає ні з жінок, ні з чоловіків. Звичайно, не існує секретних гарячих точок, розташованих безпосередньо в анальному каналі. Але анальний секс стимулює інші частини тіла, у разі чоловіка – простату. І він безперечно здатний створювати особливі моменти. Простата насправді не більша за каштан і відповідає за вироблення секрету, який виходить з організму у вигляді сперми.

Дивно те, що не кожному чоловікові пряма стимуляція простати приносить задоволення. На думку секс-дослідників, це пов'язано з відмовою від анальної стимуляції, оскільки вона пов'язана із гомосексуалізмом. Що ж: з одного боку, гомосексуалізм не варто соромитися, а з іншого боку, те, що вам подобається анальний секс, не означає, що вам більше не цікаві жінки. Однак, чи готові ви почати шукати анальну кульмінацію, звичайно, залежить від вас.

ЯК ПРАВИЛЬНО СТИМУЛЮВАТИ ПРОСТАТУ?

Зовні все працює не так добре. Щоб правильно стимулювати простату, необхідно переступити табуйований для багатьох чоловіків кордон і щось запровадити. Намагайтеся розвіяти у коханої людини упередження, що натуралів ні з чим знайомити не можна. Як тільки ви його переконали, приступаємо: в ідеалі або пальцем, або спеціальними анальними іграшками - але ніяких незграбних предметів побуту! Щоб бажання не переросло у розчарування, важливо робити все повільно. Анальну ділянку чоловіка можна акуратно помасажувати пальцем. Якщо ви не хочете торкатися цієї області, ви також можете одягнути рукавички.

Якщо ви віддаєте перевагу іграшкам, вам обов'язково слід повільно розтягувати задній прохід, щоб запобігти анальній тріщині. Іграшки, звичайно, повинні бути достатньо очищені та продезінфіковані. Також необхідно багато анального смазки. Якщо ви хочете піти ще далі, ви можете дізнатися більше про так звану прив'язку тут, у блозі.

ВАЖЛИВІ ПОРАДИ ЩОДО СТИМУЛЯЦІЇ ПРОСТАТИ

Вам обов'язково слід звернути увагу на повільний та обережний підхід, інакше може статися незворотна шкода. Якщо під час стимуляції виникає кровотеча, це свідчить про травми. Якщо з'явилися тріщини, їх можна загладити льодом.

За правильної стимуляції простати ви можете подарувати своєму коханцеві інший вид оргазму. Звичайно, тут також потрібна порція довіри. Ви завжди повинні спочатку обговорити такі речі і не робити нічого, чого ви обидва насправді не хочете. Однак, якщо ви дбайливо поводитеся з його чутливою анальною областю, він напевно не забуде цей досвід так швидко, тому що інтенсивність кульмінації при оргазмі простати, як кажуть, на третину вища, ніж при «нормальному» оргазмі.

5 КРОКІВ НА ШЛЯХУ ДО АНАЛЬНОГО ОРГАЗМУ

№1: ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ

Насправді психічна готовність до анальної стимуляції важливіша, ніж ви думаєте. Як чоловік, коли ти почуваєшся дивно, ти напружуєшся, і тоді задоволення закінчується, не встигнувши початися. Якщо ви не хочете одразу розповідати партнеру про свої фантазії, ви можете спочатку спробувати анальну стимуляцію в одиночному режимі. У цьому вам допоможуть такі іграшки, як вібратор для простати.

№2: ДВА СПОСОБИ СТИМУЛЯЦІЇ ПРОСТАТИ

Щоб стимулювати простату, вам не обов'язково проникати в анальний канал. Однак задля справедливості слід сказати, що стимуляція найбільш сильна, коли ви направляєте анальний вібратор або палець до шишки на стінці кишечника. Але можна впливати на простату та зовні, масажуючи її через промежину. Однак ми сумніваємося, чи це призводить до оргазму.

№3: ЗНАЙДІТЬ ЗРУЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Якщо ви хочете спробувати це, перш за все вам потрібно зручне положення. Ви швидко помітите, що не так просто дотягнутися вібратором до потрібних зон, лежачи на спині. У цьому дуже допомагає секс -подушка, яку можна використовувати, щоб підняти таз. Ви також можете сісти навпочіпки або зручно лягти на бік. Якщо ви хочете стимулювати себе, звільнивши руки, можна використовувати анальний фалоімітатор із присоскою.

№4: ЗМАЩУВАННЯ І МАЛО ОЧІКУВАНЬ

Якщо ви хочете покопатися в простаті пальцями або іграшкою, вам обов'язково знадобиться мастило. В іншому випадку вона стає сухою, а іноді навіть болісною. Травми простати можуть призвести до бактеріальної інфекції, яка стає дуже неприємною. Тому дотримуйтесь запобіжних заходів і використовуйте мастило. Спочатку зосередьтеся не лише на оргазмі, а й на відчутті стимуляції. Деяким чоловікам потрібен час, щоб зрозуміти, що їм найбільше подобається.

№5: ВКЛЮЧІТЬ ПЕНІС

Коли ви вперше стимулюєте простату, просто закрийте очі і відчуйте які відчуття ви відчуваєте. Спочатку це може бути дивно, можливо навіть трохи лякаюче, але коли ви розслабитеся, відчуття може змінитися. Спочатку не зосереджуйтесь на пенісі, а замість цього спробуйте подивитися, чи зможете ви досягти кульмінації, просто стимулюючи простату. Багато чоловіків повідомляють, що це відбувається дуже раптово та відчувається дуже інтенсивно. Але якщо ви помітили, що вам чогось не вистачає, ви, звичайно, можете включити у заняття коханням свій пеніс.

НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТИ ПРО АНАЛЬНИЙ ОРГАЗМ

  • Чисті анальні оргазми з наукового погляду неможливі.
  • Анальна стимуляція може посилити відчуття оргазму
  • Вібратори – це не лише жіночі іграшки, а й підходять і чоловікам.
  • Поєднання стимуляції пенісу та простати часто призводить до кульмінації.

Міф це чи ні, але багато чоловіків повідомляють про сильні кульмінації, коли простату спеціально стимулюють. Якщо ви хочете спробувати це, тут є багато варіантів. З іграшкою або без неї, з партнером чи поодинці, завжди експериментуйте так, як вам зручно.