+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальне тренування

Анальне тренуванняАнальне тренування тепер звучить як новий трендовий вид спорту, пов'язаний із сідницями. Однак ви, мабуть, не спалите з ним калорії; йдеться швидше про оптимальну підготовку вашого анального каналу до подальшого анального сексу або до анального фістингу та інших практик. Нижче ми розповімо, що потрібно враховувати під час тренувань і чому це може бути справді корисно.

ЩО ЗНАЧИТЬ АНАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ?

Анальний секс - це просто, правда? Просто вставте пеніс анально і рухайте ним, як при класичному вагінальному сексі . Те, що звучить просто, часто не так просто для новачків, і нерідко біль виникає вперше. З одного боку, це може статися через напругу та нервозність, але з іншого боку, це може статися і з анатомічних причин, адже ваш анус просто не звик до проникнення секс-іграшок або пеніса.

Але наскільки насправді вірний термін «тренування», адже чи справді ваш сфінктер будує нові м'язові волокна? Звичайно, ні, тому ми часто говоримо про вправи на розтяжку. Мета полягає в тому, щоб м'яко підготувати сфінктер та анальний канал до майбутніх дій. Це може включати класичний анальний секс, а також використання анальних іграшок. Останні доступні в різних розмірах анальної області, і попередня анальна розтяжка може полегшити введення великих іграшок.

Анальне тренування також відноситься до класичної підготовки до анального сексу, яка забезпечує гігієнічні та чисті умови «ззаду». Побоювання антисанітарних умов, поряд зі страхом болю, є однією з основних причин, чому жінки та чоловіки уникають анального сексу. І саме тут анальне тренування може запобігти та допомогти вам, якщо вам дійсно цікаві інші форми сексу.

Поради для ідеального анального тренування

ПОРАДИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО АНАЛЬНОГО ТРЕНУВАННЯ

№1: ЗМАЗКА, ЗМАЗКА, ЗМАЗКА

Що б ви не робили, якщо це відбувається в анальній області, ніколи не робіть цього без анального лубрикната. Навіть коли ви збуджені, ваш анус сам по собі не виробляє рідину. Якщо ви вставите анальну пробку, секс-іграшку або пеніс вашого партнера, ваша чутлива слизова оболонка стане занадто сухою і може порватися і можуть з'явитися хворобливі сльози. Усього цього можна уникнути, якщо використовувати смазку. До речі: існує велика кількість лубрикантів, придатних для використання презервативів, тому ви можете поєднати безпечний секс та слизьке задоволення.

№2: ПРИЙМАЙТЕ ДУШ ПЕРЕД ОТРИМАННЯМ ЗАДОВОЛЕННЯ

Щоб ідеально підготуватися до анального сексу, ви також можете прийняти анальний душ, щоб змити залишки засобу із заднього проходу. Невеликий контейнер наповнюють водою, потім ректально вводять трубку. Запустивши воду, ви зможете сходити до туалету та позбутися залишків фекалій.

№3: АНАЛЬНА ПРОБКА ДЛЯ НІЖНОЇ РОЗТЯЖКИ

Анальні пробки бувають різних форм, розмірів та стилів. Пробки виявилися корисними для акуратної підготовки анальної області до подальшого анального сексу. Збагачені великою кількістю смазки, вони надають вам перший досвід анальних практик без безпосереднього сексу. Вони також дуже підходять для простого випробування під час анальної мастурбації.

№4: АКУРАТНО ПІДГОТУЙТЕ ПАЛЬЦЯМИ.

Якщо у вас ще немає досвіду в анальному сексі, початковий досвід володіння пальцями вашого партнера часто допомагає вам почуватися впевненіше. Ви можете розслабитися і спочатку подивитися, чи дійсно вам подобається стимуляція у цій галузі. Ваш сфінктер також звикає до розтягування і більше не реагує на пеніс раптовою зупинкою через судом.

№5: ЗБІЛЬШЕННЯ ДІАМЕТРУ

Якщо ви хочете поступово збільшувати розмір секс-іграшки, тренування можна проводити з використанням анальних пробок або різних анальних фалоімітаторів. Ми завжди починаємо з найменших виробів, щоб ви могли поступово звикнути до розтяжки. Поступове збільшення гарантує, що сфінктеру не доведеться раптово відкриватися, що іноді може призвести до судом.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ АНАЛЬНОЇ ТРЕНУВАННІ

  • Завжди використовуйте смазку!
  • Контрацепція з використанням презервативів є обов'язковою для невідомих партнерів.
  • Забезпечте розслаблення
  • Не переборщите з використанням великих секс-іграшок
  • Не вставляйте предмети, які не призначені для анального сексу, з метою розтяжки.

Включення бекдора в заняття любов'ю включає набагато більше практик, ніж просто анальний секс. Наприклад, риммінг - одна із сексуальних практик, дуже популярна серед відкритих пар. Область навколо анусу та сам анус стимулюються мовою. Таким чином, може відбуватися розслаблююча підготовка до подальшого проникнення. Незалежно від того, що ви хочете спробувати, невелике анальне тренування не зашкодить!