+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ-покарання: задоволення від тортур

Покарання – звичайна справа у сфері БДСМ. Вони служать для тренування небажаної поведінки та, у свою чергу, для закріплення бажаної поведінки. Покарання – важливий інструмент для господарів. Для багатьох любителів садомазохізму покарання є одним із найважливіших аспектів і тому вибирати його слід обережно.

ЩО ТАКЕ БДСМ-ПОКАРАННЯ І ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ?

БДСМ – це дисбаланс влади та пов'язане з ним приниження. Якщо Будинок дає підзавдання, які не виконані задовільно, настав час покарання. І раби, і господарі відчувають величезне задоволення, виконуючи БДСМ-покарання.

У БДСМ покарання служать для виховання покірної людини. Вони призначені для запобігання небажаній поведінці. У свою чергу, покірна людина дізнається, яка поведінка краща, і їй слід виявляти її тільки в майбутньому. Крім того, покарання дуже приємні та стимулюють Будинок та саб.

#РЕКОМЕНДАЦІЯ!

Перед грою задайте стоп-слово, яким покірна людина зможе скористатися, щоб звільнитися від ситуації будь-якої миті.

10 ПОПУЛЯРНИХ БДСМ ПОКАРАНЬ

№1: УДАРИ РУКАМИ

Шліпання долонею, веслом, батогом або шкіряним батогом - найпопулярніше покарання в садомазохізмі. Особливо популярними об'єктами для порки є стегна, сідниці та груди.

№2: ЛОСКОТАТИ

Лоскіт як метод тортури сходить до Середньовіччя, але досі дуже популярна серед шанувальників БДСМ. Труднощі для домінуючої людини полягає в тому, щоб знайти місця, де покірному лоскітно.

№3: ФОРНІФІЛІЯ

Це крайня форма фіксації. У цьому покаранні покірна людина стає предметом меблів. Людина приймає положення відповідного предмета меблів, наприклад, табурету або столу, оголеним або в одязі.Потім їй доводиться залишатися нерухомою в цьому положенні протягом кількох годин. У цей час домінуюча людина займається своїм нормальним розпорядком дня. Іноді також використовуються місцеві засоби обмеження волі, такі як кайданки або кайдани.

№4: КОНТРОЛЬ ОРГАЗМУ

І чоловіки, і жінки-раби сильно страждають, коли їм постійно забороняють відчувати оргазм. Контроль оргазму включає неодноразове стимулювання людини аж до моменту настання кульмінації, тільки для того, щоб домінуюча людина зупинилася і просто не дозволила оргазму статися.

#5: ФІГІНГ

Фіггінг - це так звана тунельна гра. Тому до нього слід ставитись з обережністю. Вам знадобиться шматочок імбиру, який вставляють в анус або піхву карається. Імбир викликає відчуття печіння, яке зберігається навіть після того, як ви його витягнете.

№6: НОСІННЯ СЕКС-ІГРАШКИ

Це також може бути покарання, якщо покірній людині доведеться носити секс-іграшку протягом певного періоду часу. Вібратор з дистанційним керуванням або з'єднанням Bluetooth з мобільним телефоном, особливо підійде жінкам. Анальні затори часто використовуються чоловіками. Покірна людина має носити секс-іграшку весь час, і їй не дозволяється її знімати. За наявності вібратора з дистанційним керуванням є і керування з купола.

№7: ХОЛОД

Еротична гра з кубиками льоду здатна підігріти бажання обох сторін. Але якщо покірної частини не дозволяти щось робити, холод може швидко стати неприємним. Соски, клітор та піхва призначені для обробки холодом.

№8: ТЕПЛО

Як і холод, тепло може бути еротичним інструментом. Наприклад, свічковий віск викликає деякий біль, якщо капнути на тіло. Залежно від того, наскільки високо над тілом плаває свічка, біль буває більш менш сильним.

№9: АНІЛІНГУС

Анілінгус або риммінг вимагає, щоб покірна людина лизнула анус домінуючої людини. Хоча деякі люди зазвичай знаходять це дуже стимулюючим, покарання БДСМ насамперед пов'язане із підпорядкуванням. 

№10: КАНДАЛИ

Хоча зв'язування саме собою є адекватним покаранням, його можна легко комбінувати коїться з іншими методами тортур. Будучи Будинком, ви можете ігнорувати свого підлеглого, доручати йому певні завдання, які складніше виконати, та багато іншого. Бондаж - особливо хороший спосіб посилити будь-яке покарання!

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ПОКАРАНЬ

По суті, ваша уява навряд чи обмежена, коли справа доходить до вибору відповідного покарання. Як Дім, ви, звичайно, повинні враховувати можливості свого раба і робити тільки те, про що ви обоє домовилися.

Тунельні ігри, які ніхто з вас не зможе закінчити раніше, не підходять, особливо новачкам. Тут вам слід спочатку інтенсивно зайнятися цією темою, щоб дізнатися, що важливо при безпечній грі в тунельні ігри.

БДСМ-ПОКАРАННЯ – НАЙГОЛОВНІШЕ КОРОТКО!

  • Покарання - важливий та популярний спосіб покарання рабів у БДСМ. Вони також приносять величезне задоволення Дому та Сабву.
  • Покарання зазвичай використовуються для виправлення небажаної поведінки та навчання бажаної поведінки.
  • Від побиття і зв'язування до фігні та контролю оргазму можливо практично все.
  • Вибираючи покарання, обов'язково поважайте абсолютні межі покірної людини. У цьому вам допоможе стоп слово.
  • Ніхто з вас не зможе закінчити тунельні ігри раніше. Тому вам слід використовувати їх обережно та заздалегідь переконатися, що ви добре поінформовані.

Покарання та тортури у БДСМ – класичні засоби виховання. Однак джентльменам слід відповідально підходити до вибору та застосування покарань, адже йдеться все ж таки про отримання еротичного задоволення.