+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

До якого віку росте пеніс?

Багато чоловіків стикаються з проблемою відчуття, що їхній пеніс «занадто малий». Молоді люди особливо часто розвивають комплекси, які можуть негативно впливати на повсякденне життя. Можливо, ви самі проходите період статевого дозрівання і маєте проблеми з розміром статевого члена? Можливо, ви доросла людина і вже багато років ставите питання, чи росте ваш пеніс?

Пеніс не такий великий, як середній, не означає, що ваш партнер не отримає задоволення від сексу. Однак, якщо ситуація піддає вас сильній психологічній напрузі, важливо, щоб ви отримали допомогу або дізналися про можливі варіанти.

СУТТЄВО: ЯК ДОВГО РОСТЕ ВАШ ПЕНІС?

Зростання вашого пеніса по-справжньому починається тільки тоді, коли ви досягаєте статевої зрілості. (У дитинстві ви, мабуть, і так не замислювалися про розмір свого «кращого твору».)

Однак у період статевого дозрівання починаються стрибки зростання, які помітні по довжині статевого члена. Коли ви досягнете статевої зрілості, залежить від вашого організму. У хлопчиків статеве дозрівання зазвичай настає у віці від 15 до 16 років. Звичайно, завжди є відхилення вгору чи вниз.

Першою ознакою початку статевого дозрівання є поява волосся на лобку. До 21 року цей захоплюючий час зазвичай закінчується. Пеніс тоді має середню довжину 19 сантиметрів .

Ваш пеніс трохи менший за 19 сантиметрів? Довжина дійсно нічого не говорить про ваші сексуальні якості!

ЧИ ДОПОМАГАЄ ОПЕРАЦІЯ НА ПЕНІС?

Багато чоловіків настільки незадоволені своїм пенісом, що вирішують збільшити його хірургічним шляхом. Однак це складна процедура, яка здебільшого не призводить до бажаного результату. Навпаки! Опитування показали, що близько 2/3 чоловіків, які перенесли операцію, все ще були незадоволені після цього.

Набагато найкращий підхід — потоваришувати із ситуацією. При необхідності також із психологічною допомогою та з чуйним партнером.

МІФ ПРО ІДЕАЛЬНИЙ ПЕНІС

Окрім іншого, сьогоднішня порноіндустрія, безумовно, винна в тому, що все більше чоловіків та хлопчиків не задоволені своїм найкращим твором. Передбачається, що «ідеальний» пеніс має бути великим, товстим і, насамперед, міцним. Але зусилля, що стоять за цією постановкою, яка грає таку велику роль у фільмах, вам не показано.

Факт: ідеального пеніса немає! Кожен організм індивідуальний. Те, як виросте ваш найкращий шматок, генетично детерміновано, і ви не маєте на це жодного впливу. Але ви все одно можете навчитися любити свій найкращий твір. Особливістю в цьому контексті є так званий мікропеніспід час ерекції він досягає довжини семи сантиметрів. Постраждалі часто зазнають величезного психологічного тиску, і виходом із ситуації є операція (після докладної консультації з лікарем).

Пеніс росте під час статевого дозрівання, але зазвичай після цього. І навпаки, це означає, що вам у жодному разі не доведеться турбуватися про «кращий шматочок, який занадто малий» на цьому етапі вашого життя. Вашу ситуацію можна буде краще оцінити лише тоді, коли вам виповниться від 19 до 21 року. Якщо ви все ще незадоволені та страждаєте від психологічного тиску, вашим першим контактним обличчям буде лікар.

Найкраще попрощатися з ідеєю порівнювати себе, наприклад, з порноакторами, і спробувати навчитися любити себе таким, яким ви є. Якщо саме це вам здається важким, можливо, просто розмова з партнером допоможе вам поглянути на речі трохи інакше. Але завжди пам'ятайте, що ви гарні такими, якими ви є.