+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Подвійне проникнення

ПОДВІЙНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ ЖІНКИ

У порно подвійне проникнення — популярна річ, яка приваблює безліч фанатів і глядачів. Але чи можливо, щоб жінка була задоволена одразу двома пенісами? І що важливо, щоб цей сексуальний досвід приносив задоволення?

Подвійне проникнення - ЩО ЦЕ?

Подвійне проникнення, як випливає з назви, відноситься до подвійного проникнення жінки. Пеніс або фалоімітатор вводиться як анально, так і вагінально. Подвійне проникнення не обов'язково має здійснюватися з двома чоловіками. Ви досить часто проникаєте в жінку своїм пенісом і в той же час приносите їй задоволення фалоімітатором.

Варіант сексу, відомий як сендвіч, при якому двоє чоловіків вводять свої пеніси одночасно вагінально та анально, часто практикується як частина сексу утрьох. Особливістю є те, що обидва чоловіки можуть відчувати пеніс один одного, оскільки шкіра між анальним каналом та піхвою у жінок дуже тонка. 

Альтернативою подвійному проникненню є техніка подвійного вагінального проникнення. Тут ви і ще один чоловік проникаєте у піхву жінки. Альтернативно, ви також можете використовувати фалоімітатор або побалувати її двома фалоімітаторами. Інші варіанти включають подвійний анал або одночасне проникнення в рот та піхву.

3 НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ ПРО ПОДВІЙНЕ ПРОНИКНЕННЯ

ПОДВІЙНЕ ПРОНИКНЕННЯ МОЖЛИВО ТІЛЬКИ ДЛЯ ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИХ ПАР?

Коли справа доходить до подвійного проникнення, найвідоміша комбінація двох чоловіків та однієї жінки. Але гетеросексуальні пари без третього чоловіка чи двох лесбіянок також можуть насолодитися цим варіантом сексу. Подвійне проникнення не обов'язково потребує наявності справжнього пеніса. Фалоімітатори також використовуються для проникнення і можуть використовуватися як заміна другого чоловіка або чоловіка взагалі.

ЧИ КОМФОРТНО ПОДВІЙНЕ ПРОНИКНЕННЯ ДЛЯ ЖІНОК?

Тут неможливо дати спільну відповідь. Якщо вам, як жінці, не подобається анальний секс, вам не сподобається подвійне проникнення. З іншого боку, якщо ви не можете насититися і любите, коли ваш партнер заповнює вас повністю, двоповерховий автобус може принести вам масу задоволення. По суті, вам слід займатися цим варіантом занять любов'ю тільки в тому випадку, якщо він вам приносить задоволення.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНЕ ПОДВІЙНЕ ПРОНИКНЕННЯ?

Подвійне проникнення не становить класичної небезпеки, але тут необхідно дотримуватися суворих запобіжних заходів. Коли чоловіки змінюють позиції і переходять від анального до вагінального, презерватив необхідно змінити, щоб уникнути зараження. Також слід провести достатню підготовку мастилом, інакше слизова оболонка анального отвору може тріснути.

ПОРАДИ З ПОДВІЙНОГО ПРОНИКНЕННЯ

№1 – ПОЯСНІТЬ ВСІ ТОНКОСТІ ПІД ЧАС СЕКСУ УТРЬОХ

Подвійне проникнення часто відбувається утрьох. Важливо заздалегідь обговорити всі можливі варіанти з партнером. Незважаючи на сексуальне бажання, може виникнути ревнощі і в цьому випадку потрібний план. Чим точніше ви уточните всі моменти, тим спокійніше ви зможете вдаватися до бажання третьої особи .

№2 – ПОПЕРЕДНО ПОТРЕНУЙТЕСЯ З ДІЛДО

Якщо у вас ще не було досвіду подвійного проникнення, вам слід трохи потренуватися заздалегідь. Тому що те, що стимулює уяву, не обов'язково має бути таким на практиці. Два фалоімітатори хороші, якщо ви просто хочете поекспериментувати. Ви можете спробувати це один або зі своїм партнером, щоб відчути це. Важливо пам'ятати, що один із двох фалоімітаторів є анальним , тому що тільки ці спеціальні анальні іграшки слід вставляти ззаду.

№3 – НІЯКОГО ПОДВІЙНОГО ПРОНИКНЕННЯ БЕЗ СМАЗКИ

Мастило необхідне навіть при простому анальному сексі, але ще важливіше воно при подвійному проникненні. Анальний канал вже розтягнутий пенісом у піхву, а другий пеніс потім чинить особливий тиск на тонку перемичку між піхвою і анальним каналом. Тому мастило необхідне для безболісного та безпечного задоволення. Важливо: переконайтеся, що мастило сумісне з презервативами.

№4 – ПРЕЛЮДІЯ ПОЛЕГЧАЄ ПРОНИКНЕННЯ

Коли справа доходить до сексу втрьох, прелюдія дуже важлива у підготовці. Тому що чим більше ви розслаблені, тим швидше два пеніси зможуть проникнути у вас та наповнити вас задоволенням. Якщо ви відчуваєте, що ще не готові, попросіть час. Ви самі вирішуєте, коли будете готові до подвійного проникнення.

№5 – ПОЗА НАЇЗДНИЦІ ІДЕАЛЬНА ДЛЯ ПОДВІЙНОГО ПРОНИКНЕННЯ

Поза під час їзди дуже підходить для подвійного проникнення. З одного боку, як жінка, ви маєте тут контроль, тому що ви контролюєте рухи. З іншого боку, кут проникнення є оптимальним для двох чоловіків. Один з них лежить на спині, а ви сідаєте на нього і приймаєте його вагінально. Другий чоловік (або фалоімітатор) зможе легко проникнути у вас анально.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ПОДВІЙНОМУ ПРОНИКНЕННІ

  • Завжди використовуйте мастило, краще замало, ніж замало.
  • Приготуйся до дилдо і подивися, чи сподобається тобі це взагалі
  • Використовуйте позу верхи, щоб залишатися жінкою під контролем.
  • Якщо ви відчуваєте біль під час проникнення, припиніть спроби
  • Жодного перемикання з аналу на вагінал без зміни презервативів

Подвійне проникнення в порно виглядає дуже палко, тому не дивно, що багато чоловіків мріють про це, а деякі жінки теж хочуть це спробувати. Чому б і ні, сексуальні експерименти можуть бути дуже захоплюючими і якщо вони не принесуть вам ніякого задоволення, ви можете зупинитися в будь-який момент. Як і у всіх сексуальних практиках, дозволено все, що ви захочете!