+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фетиш підгузків

Підгузки? Багатьом із вас, мабуть, знайома лише думка про народження дітей. Але вони також доступні для дорослих і не завжди використовуються лише при нетриманні! Тому що існує фетиш підгузків, який насамперед проявляється у сфері БДСМ. Тепер ми розповімо вам, що за цим стоїть і як мешкає фетиш підгузків!

АСПЕКТИ ПЕЛЮШКОВОГО ФЕТИШУ

Коли справа доходить до фетишу підгузків, нічого не можна узагальнювати, бо кожен аматор підгузків індивідуальний! По суті цей фетиш відноситься до сексуальної еротизації за допомогою підгузків. Однак зазвичай це не фетиш на об'єкт, а скоріше відчуття носіння підгузка, але тут є відмінності.

У сфері БДСМ також використовується підгузка, якщо немає фетишу. Деяких рабів пані просить одягнути підгузок. Йдеться більше про контроль виділень та приниження, а не про носіння самого підгузка.

Однак фетиш підгузків може бути фетишем об'єкта. Насправді йдеться про задоволення, яке дає підгузник як предмет. Він використовується для мастурбації, одягається під час мастурбації або одягається партнером під час сексу.

За статистикою, активний фетиш підгузків найчастіше зустрічається серед чоловіків, але не винятково. Точну статистику все одно визначити неможливо, оскільки не всі відкрито говорять про сексуальні практики, що відхиляються від соціальної норми.

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦІ 4 ТИПУ ФЕТІШУ НА ПІДГУЗНИКАХ

#1: КЛАСИЧНИЙ ФЕТІШ ПІДГУЗНИКІВ

У класичному фетиші еротичний потяг походить від самого підгузка. У найширшому сенсі це предметний фетиш, який можна порівняти з взуттєвим фетишем або перевагою лакованих і шкіряних виробів. У класичному фетиші підгузник використовується і носиться лише під час сексуальних ситуацій, але не поза цим періодом. У багатьох дорослих немовлят чи любителів підгузків теж є фетиш.

#2: Доросла дитина.

Ще однією причиною включення підгузка до сексуального життя можуть бути ігри дорослої та дитини. Абревіатура AB розшифровується як Adult Baby, що означає не що інше, як грайливе повернення в дитинство. Вправи зазвичай виконуються поетапно, часто у вигляді сесій. У центрі уваги не лише підгузник, а й інші елементи життя малюка.

Дорослих малюків годує молоком ігрова мама, граються з брязкальцями, смокчуть соску або груди – види ігор дуже різноманітні. Сексуальний аспект може бути, але не обов'язково, бути присутнім. Для тих, хто практикує АБ, йдеться швидше про відмову від контролю та відповідальності у своєму житті та знову про повернення до дитячої фази.

#3: Доросла дитина (AC)

Дорослі діти можна порівняти з дорослими немовлятами, але їх віковий діапазон становить від трьох до п'яти років. Оскільки діти цього віку вже не носять підгузки або носять їх рідко, АС часто дозволяє своїй «мамі, що грає» міняти підгузки тільки вночі. Однак, протягом дня сеансу практикується відвідування туалету або горщика. Повсякденне життя максимально докладно адаптоване до життя маленької дитини. Сексуальність також грає у цій практиці другорядну роль.

#4: ЛЮБИТЕЛЬ ПІДГУЗНИКІВ

«Любителі підгузків» - це люди, які просто люблять підгузки. Є паралелі з класичним фетишем, хоча DL який завжди сексуально цікавиться підгузком. Тут використання еротичного фактора обмежене, підгузник часто носять цілодобово (принаймні щодня), а також використовують для сечовипускання. Великою перевагою для любителів підгузків є те, що вони можуть носити підгузник і в повсякденному житті, наприклад, при здійсненні покупок чи поході до ресторану.

НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТИ ПРО ПІДГУЗНИКОВИЙ ФЕТИШ

  • Любителі підгузків теж з'являються, але не лише у сфері БДСМ.
  • Коли справа доходить до фетишів підгузків, підгузник зазвичай не використовується для виділень.
  • Види ігор дуже різноманітні, про них мало хто з фетишистів каже.

Якщо ви ніколи не чули про фетиш підгузків,багато зі згаданих вище практик можуть бути вам чужими. Важливо підкреслити, що пелюшковий фетишист не цікавиться дітьми в підгузках, і тут не можна проводити паралелі з педофілією. Натомість йдеться про підгузник як про предмет або про його носіння самостійно і пов'язане з цим відчуття перенесення в дитинство.