+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Гігієна пеніса

ПЕНІС СМЕРДИТЬ: ПРИЧИНИ І ВАРІАНТИ ЛІКУВАННЯ

Більшість людей навіть не помічають запах власного тіла. Аромат, який є у кожного з нас, став надто звичайним. Але іноді ми можемо раптово відчути запах один одного, зазвичай, у досить неприємних ситуаціях. Зокрема, багато людей дуже бентежить неприємний інтимний запах. Коли партнер згадує запах, багатьом людям стає зрозумілим: мені потрібно щось робити! Але що?

СМЕРДИТЬ ПЕНІС: ЩО САМЕ ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

По суті пеніс також має нормальний власний запах. Кожна людина (і отже, кожен пеніс) пахне по-різному. Незначні зміни нормального запаху також є приводом для занепокоєння .

З різних причин запах найкращого шматочка може змінитися. Спочатку це нешкідливо. Якщо ви помітили неприємний запах протягом тривалого часу або він виникає у поєднанні з іншими симптомами, найкраще звернутися до лікаря. Але є також кілька методів, які ви можете використовувати самостійно, щоб позбавитися неприємного запаху.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Найчастіше достатньо приділяти увагу ретельнішій інтимній гігієні, щоб контролювати запахи.

Гігієна пеніса

Що Ви можете зробити з смердючим пенісом

№1 – РЕГУЛЯРНА ГІГІЄНА

Як і решту вашого тіла і волосся, вам необхідно регулярно мити статевий член. Вам не потрібні ніякі лосьйони для вмивання або гелі для душу, зазвичай, достатньо теплої води. Ви можете використовувати його для щоденного миття статевого члена, у тому числі під крайнім тілом. Таким чином ви видалите смегму , а також бактерії та грибки.

№2 – НАТУРАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

По можливості як нижню білизну слід залишати на тілі тільки натуральні матеріали, такі як бавовна. Синтетична білизна у багатьох людей викликає алергічні реакції шкіри, які можуть супроводжуватися неприємним запахом. Ви також більше потієте у синтетиці.

№3 – НЕ ЗАНАДТО ТУГО, БУДЬ ЛАСКА!

Занадто тісна нижня білизна має той самий ефект, що й синтетика. Нижня білизна має зручно сидіти і не бути надто тісною. В іншому випадку можуть з'явитися піт та неприємний запах.

№4 – ПРЕЗЕРВАТИВИ

Інфекції, що передаються статевим шляхом можуть призвести до неприємного запаху статевого члена. Ось чому під час сексу завжди слід використовувати презервативи. Вони захищають від хламідіозу, грибків і т. д. і допомагають вашому найкращому другу завжди добре пахнути.

№5 – КОРОТКОТЕРМІНОВЕ ОЧИЩЕННЯ

Вам слід ненадовго почистити свій пеніс як після сечовипускання, так і після сексу. Сеча та сперма можуть залишати залишки на головці та під крайнім тілом, що може призвести до неприємного запаху. Якщо ви були в туалеті, достатньо туалетного паперу,  якщо ви займаєтеся сексом, вам слід використовувати теплу воду або вологу ганчірку.

№6 – ЯКЩО СУМНІВАЄТЕСЯ: ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ЛІКАРА!

Якщо ви не впевнені, що є причиною неприємного інтимного запаху, слід терміново звернутися до лікаря. Ви можете просто піти до свого сімейного лікаря або негайно звернутися до уролога. Він чи вона може з'ясувати, у чому проблема, та призначити ліки.

Які причини можуть мати неприємний запах статевого члена?

Найбільш поширеною причиною неприємного запаху статевого члена є так звана смегма. Він утворюється під крайньою плоттю та на головці. Смегма є поєднанням шкірного сала, відмерлих клітин шкіри, залишків сечі, залишків сперми і, можливо, бактерій. На перший погляд, це звучить досить огидно, але це не турбує. Він не отруйний і не небезпечний, а просто неприємно пахне. Смегма жовтувато-біла та легко змивається.

Ще однією причиною неприємного запаху статевого члена може бути піт. Особливо в літні місяці ваша білизна нагрівається, а пеніс виділяє піт. Це, звичайно, неприємно пахне, а також може викликати свербіж на статевому члені. Ви також можете виправити це за допомогою регулярного дбайливого чищення .

Незбалансована дієта зазвичай шкідлива для організму. Є продукти, аромат яких виділяється через піт, до них відноситься часник. Ви також потієте на статевому члені, через що там може з'явитися аромат часнику. Правило тут таке: жодного часнику, якщо хочеш зайнятися сексом!

Інфекції в інтимній зоні також можуть викликати неприємний запах. Однак запах завжди виникає у поєднанні з іншими симптомами. Найбільш поширеними є свербіж, почервоніння, виразки або виразки або біль. Тоді вам слід звернутися до лікаря.

ПЕНІС СМЕРДИТЬ? НАЙГОЛОВНІШЕ, КОРОТКО

  • Кожен пеніс має свій цілком нормальний запах. Вам слід звертати увагу лише тоді, коли це змінюється.
  • Регулярне підмивання теплою водою добре допомагає від неприємного запаху полового члена. Не забудьте після цього висушити!
  • Не дуже тісні бавовняні труси можуть запобігти утворенню бактерій і, таким чином, допомогти позбутися неприємних запахів.
  • Презервативи допомагають під час сексу. Вони захищають вас і вашого партнера від інфекцій, що передаються статевим шляхом.
  • Найпоширенішою причиною неприємного інтимного запаху є смегма, що утворюється під крайнім тілом.
  • Якщо ви підозрюєте інфекцію, про всяк випадок зверніться до лікаря, який зможе вас правильно вилікувати.

Пеніс, який смердить, – річ неприємна. Проте запах найчастіше виникає лише через смегму, яку можна просто змити – і тоді можна продовжувати у свіжому вигляді.