+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

З чого складається сперма

Більшість людей, ймовірно, дадуть відповідь «білок», коли їх запитають про компоненти сперми. Ця відповідь не є неправильною, але вона не включає всі компоненти еякуляту. Ми розповімо вам, що насправді міститься в спермі, чому сперма може бути корисною та чим відрізняються її інгредієнти.

ЩО МІСТЬ У СПЕРМІ? ПОГЛЯНІТЬ НА НАЙОБІДНІШЕ!

При еякуляції у чоловіка утворюється близько чайної ложки еякуляту. Сперма виходить із статевого члена біло-молочного кольору, злегка липка і часто без запаху. Якщо він наблизиться до жіночої яйцеклітини, сперма, що міститься в ній, зможе пробитися і запліднити її. Але що ще містить сперма , крім мільйонів окремих сперматозоїдів?

20 відсотків еякуляційної рідини складається із секрету простати. Це молочна рідина, яка надходить безпосередньо із простати. Звідси і злегка солоний смак, оскільки секрет простати містить велику кількість кальцію, натрію та фосфатаз. Однак він також містить цинк, протизапальний мінерал. Завдання секрету - забезпечити можливість руху сперматозоїдів та полегшити їм доступ до яйцеклітини.

70 відсотків усієї рідини складається із секрету насіннєвих бульбашок. Лужна рідина забезпечує енергію, тому сперматозоїди не задихаються на своєму довгому шляху до яйцеклітини. Він містить простагландини, що забезпечують скорочення м'язів матки жінки, а також фруктозу, яка вважається джерелом енергії для сперматозоїдів. Інші 10 відсотків рідини надходять із придатка яєчка. Він містить сперму, необхідну запліднення.

5 ПИТАНЬ ПРО СПЕРМУ ТА ЇЇ ІНГРЕДІЄНТИ

5 питань про сперму та її інгредієнти№1: ЧИ Є ЄЯКУЛЯТ БЕЗ СПЕРМИ?

Еякуляцію часто автоматично прирівнюють до наявності сперматозоїдів, але це помилкова думка. Коли ви піддаєтеся вазектомії як чоловік, сім'явиносні протоки вашого придатка розриваються. Ви, як і раніше, робите секрет простати і секрет насіннєвих бульбашок, але сперматозоїди більше не змішуються з ними. Таким чином, еякуляція можлива навіть за відсутності сперматозоїдів.

№2: ЯКИЙ PH СПЕРМИ?

Існує велика різниця між кислим середовищем у піхві (середній рівень pH становить 3,5–5,5) та лужним середовищем сперми (близько 7,2–7,8). Коли сперма потрапляє у піхву, кисле середовище перетворюється на лужну. Це необхідно для того, щоб сперма могла оптимально рухатися у напрямку яйцеклітини.

№3: СКІЛЬКИ СПЕРМАТОЗОЇДІВ МІСТЬТЬСЯ В ЕЯКУЛЯТІ?

За одну еякуляцію з пеніса викидається до шести мілілітрів сперми. Він може містити до 200 мільйонів сперматозоїдів.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Якщо ви еякулюєте дуже часто, кількість сперматозоїдів в еякуляті може зменшитися. Однак, якщо еякулювати дуже рідко, можна досягти особливо високих значень.

№4: ДЕ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ СПЕРМА?

Коли ви займаєтеся сексом, ваша сперма готова до викиду назовні під час оргазму. Але де воно було раніше, звідки взялося? Контейнера для збору сперми немає, кожне сім'явипорскування свіжоприготовлене. Сперма разом з деякими секретами надходить з придатка яєчка і поєднується з насіннєвими бульбашками і секретом простати, що надходить безпосередньо з простати. Потім готовий еякулят виходить через уретру.

№5: ЧИ МІСТИТЬ СПЕРМА ГОРМОНИ?

Сперма містить безліч гормонів, від гормону обіймів окситоцину до естрогену, тестостерону та прогестерону. Зміст гормонів у спермі означає, що вона навіть має антидепресивний ефект. Зокрема, окситоцин, а також дофамін та вазопресин забезпечують гарний настрій! В еякуляті також містяться феромони, які можуть діяти як природний атрактант для вашого партнера.

СКЛАД СПЕРМИ - ФАКТИ

  • Сперма містить багато іонів, таких як натрій, цинк, магній та кальцій.
  • Норадреналін, дофамін та вазопресин виробляють гормони щастя.
  • Невелика кількість сечі у спермі – це нормально.
  • Простатичний специфічний антиген робить рухливою сперму

Незалежно від того, чи ви є шанувальником сперми чи ні, ми думаємо, що це дуже цікава рідина, яку може запропонувати організм. Неймовірно, що ви можете зробити свій внесок у зачаття людини, маючи таку невелику суму. Завжди цікаво, на що здатні природа та людське тіло!