+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як робити масаж точки G

Довгий час це була міфом так звана точка G. Хтось це відчуває, хтось ні, але сьогодні вже ясно доведено, що воно існує. У піхві є зона, здатна викликати у жінки екстатичні почуття. Ця зона стимулюється масажем точки G. Ми розповімо вам, які поради та рекомендації вам слід знати.

МАСАЖ ТОЧКИ G – У ПОШУКАХ НЕВІДОМОГО

Названа на честь першовідкривача Ернста Грефенберга, точка G протягом десятиліть була гарячою темою дискусій у дискусійних групах серед лікарів, науковців та серед пар. Цілі книги присвячені темі того, як жінки та чоловіки можуть стимулювати точку G свого партнера і таким чином доводити його до сексуального збудження.

Але що насправді ховається за цим загадковим місцем і насамперед, де саме його можна знайти? Факт такий: деякі жінки сильно реагують на стимуляцію області, розташованої приблизно за 4-5 см за входом у піхву зверху. Іншим це зовсім не подобається, через що існування точки G у тому числі піддається сумніву. Однак, оскільки жодне тіло не схоже на інше, такі відмінності цілком нормальні.

Проте за структурою точка G досить однорідна. Його поверхня структурована і має дещо ребристу структуру в порівнянні з рештою піхов. Навколо цієї зони є трохи товстіша залізиста тканина, також відома як заліза Скіна. Ця залоза відповідає, крім іншого, за жіночу еякуляцію.

ХИТРОСТІ, ЯК ЗНАЙТИ ТОЧКУ G

  • Для мануальної стимуляції використовуйте вказівний та середній пальці руки та проникніть у піхву. Порада: використовуйте лубрикант для ще приємніших відчуттів.
  • Точка G розташована приблизно 5 см позаду входу в піхву, але зверху, спрямованої у бік шлунка. Тому переверніть руку після проникнення.
  • Уважно подивіться, чи зможете ви знайти ребристу тканину розміром з волоський горіх. Це трохи схоже на волохату губку.
  • Спочатку обережно натисніть на точку G і зверніть увагу на те, як ваш партнер реагує на стимуляцію.
  • Якщо їй подобаються ваші дотики, ви можете продовжити рухи методом «іди сюди». Рухайте пальцями так, наче ви намагаєтеся когось залучити.

Поради для ідеального масажу точки g

ПОРАДИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО МАСАЖУ ТОЧКИ G

ЗАЙМІТЬ ЗРУЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Щоб ваша партнерка могла повністю розслабитися, їй необхідне зручне становище. Положення лежачи ідеально підходить для ручної стимуляції без проникнення в пеніс. Підклавши подушку під сідниці, ви зможете підняти таз та ще легше знайти зону задоволення.

ЗАВЖДИ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЗМАЗКУ

Граючи пальцями, не обходьтеся без мастила! Хоча піхва автоматично виробляє вологу під час сексуальної стимуляції, іноді цього недостатньо для отримання справжнього задоволення від ковзання. Помасажуйте пальці та її вульву мастилом, а потім обережно, не надто швидко проникайте в неї. Це змушує її відчувати себе особливо приємно, і ви можете спокійно відчувати її точку G.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВІБРАТОР ДЛЯ ТОЧКИ G

Ви бажаєте не просто 100%, а 120%? Потім використовуйте вібратор для точки G для масажу точки G на своїй дівчині. Його вигнутий кінчик спроектований таким чином, що досягає точки G, а його вібрації забезпечують справжній політ фантазії. Особливістю деяких із цих іграшок є навіть додатковий важіль для стимуляції клітора.

ДАЙТЕ ЇЙ ПОДВІЙНУ ПРОГРАМУ

Вагінальний оргазм чи кліторальний клімакс? Чому б не поєднати і те, й інше? Під час масажу точки G ви обов'язково зведете її з розуму, якщо одночасно масажуватимете її клітор мовою або пальцями. Подвійна стимуляція може досить швидко призвести до вершини; ви помітите, що їй подобається у її поведінці.

НЕ ПОСПІШАЙ

Іноді метушня просто недоречна, і за допомогою масажу точки G ви повинні дати їй весь час у світі, щоб по-справжньому насолодитися цим. Отже, йдеться не про те, щоб дико його тикати, а скоріше про стимуляцію ніжними та інтенсивними рухами. Якщо ви відчуваєте, що вона близька до оргазму, просто продовжуйте робити те, що робите.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ МАСАЖІ ТОЧКИ G

  • Використовуйте мастило для забезпечення більшої гнучкості.
  • Використовуйте допоміжні засоби, такі як вібратори.
  • Не зосереджуйтесь на одному місці
  • Не ігноруйте сигнали тіла

Не всім жінкам подобається масаж точки G, але багатьох ця сфера дуже збуджує. Просто спробуйте те, що подобається вашій дівчині. І якщо це не масаж точки G, є ще багато інших ерогенних точок, які будуть раді кільком погладжуванням.