+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як пеніс залишається твердим після оргазму?

Можливо, ви вже були здивовані тим, що чоловіки у порно мають неймовірну витривалість? Нерідко вони щойно випробували оргазм, а пеніс досі залишається твердим. Часто у них буває лише невеликий перерва, а потім вони переходять до наступного раунду. Як це можливо, запитаєте себе, якщо після кульмінації ваш пеніс безвільно висить і ви навіть не можете думати про інший раунд?

ЖОРСТКИЙ ПЕНІС ПІСЛЯ КЛІМАКС – ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ?

Чоловік може це зробити один раз жінка може це робити стільки, скільки захоче! Це кліше міцно засіло у свідомості людей. Але що, якщо ваші друзі продовжують хвалитися своєю витривалістю ? Коли вони кажуть, що за першим раундом одразу слідує другий? Там багато обману чи справді є ймовірність?

Ваш пеніс стає жорстким (крім іншого) при сексуальному збудженні. Причина в тому, що через кров проходить більше крові та еректильна тканина наповнюється нею. Але чому після сексу він так швидко обм'якшує, хоча ти все ще хочеш ще один раунд? На сьогоднішній день наукі до кінця не вдалося знайти задовільна (хе-хе!) відповідь на цей питання. Сважається, що стінки кров'яних судин виробляють гормони, що спричиняють їх звуження. Результат: кров відтікає від еректильної тканини, і пеніс стає в'ялим.

Проте тривалість цього процесу варіюється від людини до людини! У деяких чоловіків ерекція зберігається за десять хвилин після оргазму, а в інших ерекція зникає вже через 20 секунд. Важливо знати, що рефрактерний період починається після еякуляції! Протягом цієї години вам фізіологічно неможливо отримати ще один оргазм, незалежно від того, чи ваш пеніс напружений чи ні. Проте тривалість цього періоду варіюється. Воно може пройти через кілька хвилин або триватиме кілька годин.

МНОЖИННИЙ ОРГАЗМ У ЧОЛОВІКІВ

Насправді є чоловіки, які можуть відчувати кілька оргазмів поспіль, тобто вони здатні на множинні оргазми. Але будьте впевнені, це швидше виняток, ніж правило. Крім того, постійна ерекція – це не обов'язково добре, і про неї слід пам'ятати. За цим може стоять невідкладна медична допомога.

Множинний оргазм просто означає, що ви досягаєте кульмінації кілька разів поспіль під час сексу. У деяких чоловіків пеніс може бути жорстким після оргазму і може закінчувати ще кілька разів. Як правило, здоровому чоловікові потрібно близько 20 хвилин, перш ніж статевий член знову почне працювати після оргазму. 

Цю фазу відновлення ще називають рефрактерним періодом і її тривалість завжди залежить від віку чоловіка. Це означає, що чоловік 20–30 років готовий знову вистрілити набагато швидше, ніж чоловік старше 40. Вчені припускають, що за цей вимушений перерву відповідає гормон пролактин. Рівень гормону підвищується після еякуляції та запобігає нової ерекції. З іншого боку, рівень гормонів адреналіну та норадреналіну раптово падає, що призводить до типової втоми.

ОРГАЗМИ БЕЗ ЕЯКУЛЯЦІЇ

Хорошо, це звучити трохи дивно і безумно, але це єдиний спосіб направити вас на правильний шлях. Перш за все, ви повинні усвідомити, що оргазм не обов'язково має бути пов'язаний із еякуляцією. Крім того, можна прийти і без кульмінації, що не призводить до приємних відчуттів. Оргазм відбувається у голові, а сім'явипорскування – фізіологічний процес.

Якщо ви хочете випробувати множинні оргазми, вони повинні відбуватися без еякуляції, тому що тоді контрпродуктивний пролактин знову набуде чинності. Однак це не означає, що оргазм не приноситиме задоволення, його можна відчувати так само сильно.

Це означає, що після кульмінації пеніс знову стає жорстким.

Існують різні методи, що дозволяють швидко підготувати пеніс для використання після кульмінації. Знайдіть найкращі для вас методи, а потім регулярно тренуйтеся для досягнення найкращого успіху.

№1 – МЕТОД КЕГЕЛЯ

Ймовірно, ви ніколи не чули про так звану ПК-м'яз. Це лобкова м'яз (pubococcygeus), що йде від ануса до основи полового члена. Разом з еректильною тканиною полового члена він забезпечує ерекцію. Під час кульмінації він кілька разів стискається, перш ніж обм'якнути. Тренування тазового дна не тільки надзвичайно важливе для жінок, але може допомогти вам. Ви можете легко привчити собі писати у туалеті, ненадовго зупиняючи струмінь січі. Приблизно через три секунди знову розслабтеся та повторіть кілька разів. Пізніше ви також зможете напружувати саме цей м'яз під час оргазму, щоб не відбулося сім'явипорскування.

№2 – МЕТОД СТАРТ-СТОП

Використовуючи цей рекомендований метод тренування , ви стимулюєте свій пеніс до тих пір, поки не наблизитесь до еякуляції. Тільки коли ви вже майже не збуджені, знову починаєте стимулювати. Звичайно, ваш партнер також може взяти на собі цю задачу, щоб ви могли включити навчання у свої заняття любов'ю. Цей метод використовується кілька разів протягом 15 хвилин, після чого можете закінчити. Це відмінний спосіб відчути своє збудження та контролювати еякуляцію .

№3 – ДАВЛЕННЯ НА ТОЧКУ ДЖЕН-МО.

Домогтися так званого сухого оргазму, тобто без еякуляції, можна, незадовго до цього натиснувши на точку Джен-Мо. У цьому випадку замість еякуляції відбувається ін'єкція, при якій простата реабсорбує сперму, тоді як статевий член залишається у вертикальному положенні. Це горезвісне пятно знаходиться між анусом і яєчками, впізнати його можна за невеликим тиском.

№4 – ТЕХНІКА СТИСКАННЯ

Ви також можете зупинити еякуляцію, використовуючи ручку, що стискає. Коли ви відчуєте наближення еякуляції, сильно натисніть на головку великим пальцем, доки позови не вщухнуть. Після цього знову можлива подальша стимуляція статевого члена.

№5 – ПОТЯГНІТЬ ЗА МОШОНКУ

Оргазм також можна запобігти, потягнувши за яйця. Для цього сформуйте кільце з указівного та великого пальців та оберніть його навколо мошонки так, щоб можна було обережно потягнути його вниз. Цю частину також може взяти на собі ваша подруга, хоча з цим хватом їй завжди потрібно бути дуже обережним, щоби нічого не пошкодилося.

Ваш пеніс не залишиться твердим після оргазму сам по собі це лише прийняття бажаного за дійсне. Однак якщо ви навчитеся запобігати еякуляції, можливо, що після оргазму у вас знову виникне ерекція. Однак здатність робити щось подібне не є потрібним талантом, тому не хвилюйтеся, якщо вам це не підходить.

3 ПОРАДИ, ЯК НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НАВІТИ ПІСЛЯ СЕКСУ

№1: КІЛЬЦЯ ДЛЯ ЧЛЕНА

За допомогою ерекційного кільця ви зможете утримувати дах, що притік до пенісу. Це кільце міститься навколо стрижня і стискає кровоносні судини. Як тільки кров досягає еректильної тканини, вона залишається там і пеніс не одразу розслаблюється після сексу. Це означає, що ваш пеніс залишається жорстким після оргазму, але можливість повторного оргазму залежить від вашого особистого рефрактерного періоду.

№2: ПЕРЕДОЛЮЙТЕ РОЗРІВ

Хоча у вас все ще є величезне бажання продовжувати приносити задоволення партнеру вашому пенісу терміново потрібна перерва. Він буквально захекався... Не хвилюйтесь, є й інші способи скоротити годину, доки він знову не буде готовий до дії. Будь то використання вібраторів приємний кунілінгус або просто ніжні обійми – в'ялий пеніс не є причиною повного припинення зайняти коханням.

№3: ПІДТРИМАЙТЕ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ХВИЛАННЯ

Якщо ваш пеніс мляв це нічого не говорити про ваше сексуальне збудження. Навіть якщо початкове тиск було зменшено в результаті еякуляції, ваш партнер не менш гарячий, і у вас все ще може бути сильне бажання вступити з ним у близькість. Якщо вам вдасться підтримувати це психічне збудження, наприклад, обмінюючись лагідністю, ваш пеніс повернеться сам і виявить свою готовність, коли зможе знову.

  • Після сексу пеніс (майже) шкірного чоловіка спочатку стає млявим. 
  • Година до розслаблення може змінюватися
  • Гормоні викликають звуження судин
  • Рефрактерний період у чоловіків різний. 

Найважливіше, що ми можемо дати вам: будьте терплячі зі своїм пенісом. Хіба ви іноді не дуже втомлюєтеся, коли щойно пішли на пробіжку? Чим менше тиску ви будете надавати на собі і свого маленького друга тим швидше він буде готовий знову виступати і буде, як завжди, відданий вам. А на етапі наведення мостів є багато чудових способів пограти зі своїм коханим.