+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Камасутра: 5 найкращих сексуальних поз для початківців

Вам просто набрид секс у місіонерській позі? Тоді можливо варто поглянути на Камасутру. Індійська книга кохання за останні 20 років також знайшла своє місце у спальнях багатьох європейців. У цій статті ви дізнаєтесь важливу інформацію про Камасутру і покажемо 5 позицій, яких не варто боятися навіть новачкам.

ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?

Що саме означає «Камасутра»? У перекладі це слово означає «Вірші бажання» і описує один із найстаріших просвітницьких творів про секс, написаний між 200 і 300 роками нашої ери Ватсіяяною Малланагою. Багато людей на Заході просто представляють Камасутру як набір сексуальних поз, які замість того, щоб приносити задоволення, з більшою ймовірністю спровокують чергову грижу міжхребцевого диска – але це не зовсім так. Кумедна книга «Камасутра», яку дядько Удо отримав у подарунок на своє 65-річчя, вже не має особливого відношення до оригінального твору Ватьяни. Хоча Камасутра містить описи різних сексуальних поз, це набагато більше, ніж просто: йдеться ще й про мистецтво кохання, стосунки між чоловіком і жінкою та правила, яким слід дотримуватися, люблячи і живучи. 

Невелика примітка: оскільки Камасутра вже дуже стара, оригінал є гетеронормативним світоглядом. Це означає, що все в Камасутрі, у тому числі й позиції, написано для гетеросексуальної пари, точніше цис-чоловіка та цис-жінки. Незалежно від вашої сексуальності та гендерної ідентичності, ви, звичайно ж, можете надихнутись Камасутрою!

ЧИ МОЖУ Я ОСВІЖИТИ СВОЄ ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ З ДОПОМОГЮ КАМАСУТРИ?

Незважаючи ні на що, сексуальні позиції, описані в Камасутрі, безумовно можуть внести трохи різноманітності під час занять любов'ю. Хоча в ньому є деякі позиції, які навряд чи можливі для спортсменів-аматорів (просто загуглить сексуальну позу The Challenge - назва говорить сама за себе), все ж є кілька позицій, які варто спробувати.

Загалом у Камасутрі понад 700 сексуальних поз, і кожен знайде щось для себе: консерватори, лінивці, акробати та любителі ризику.

КАМАСУТРА: 5 ГАРЯЧИХ ПОЗИЦІЙ, З ЯКИХ МОЖНА ПОЧАТИ

Якщо вам зараз цікаво, у нас є 5 гарячих позицій, за допомогою яких ви зможете обережно наблизитися до Камасутри. Як мовилося раніше, Камасутра насамперед належить до гетеросексуальним цис-парам. Тому ми поговоримо про чоловіків і жінок або про активну та пасивну частини на основі оригіналу, але, звичайно, ви можете адаптувати все відповідно до статі та сексуальності.

І не хвилюйтеся, навіть якщо ви регулярно прогулювали уроки фізкультури в школі і записалися в спортзал виключно заради совісті, ви все одно можете випробувати ці сексуальні пози, щоб зробити собі нове задоволення!

1. ПОЛОЖЕННЯ КРОНШТЕЙНУ

Ця позиція з Камасутри ідеально підходить для закоханих та приємних пар, які не хочуть відпускати один одного.

Ви починаєте в позі верхової їзди, що означає: чоловік лягає, витягнувши ноги, жінка сідає на нього і дозволяє пенісу проникнути. Потім вона обережно лягає на нижню і теж витягує ноги.

Позиція не допускає особливо бурхливих рухів та більше підходить для спокійного номера. Завдяки повному фізичному контакту ви особливо близькі та можете обмінюватися поцілунками та іншими ласками. А коли ночі знову стануть холоднішими, положення кронштейна стане правильним вибором.

2. КВІТКА ЛОТОСА

Поза лотоса також вносить різноманітність і дає можливість глибоко та закохано дивитися один одному у вічі – але при цьому потрібно сидіти прямо. У цій позі Камасутри чоловік сидить прямо, схрестивши ноги, а жінка сидить на ньому.

У цій позі чоловік має особливо гарний доступ до верхньої частини тіла, що сидить вище жінки і може балувати її поцілунками. І за клітором у цьому положенні також ретельно доглядають.

3. ПЕРЕМИР'Я

Добре, припустимо, ви вже не новачок у коханні і вже посварилися чи дві — що може бути приємнішим, ніж позиція Камасутри, яка називається перемир'ям?

І що добре: навіть не доведеться докладати великих зусиль: чоловік лежить на боці і за потреби підтримує голову рукою. Жінка лежить на спині, стегна під прямим кутом до партнера, і вільно кладе ноги на ноги. Ви можете штовхати дуже м'яко і водночас вам цілком комфортно.

4. Сфінкс

Позиція Лорда Волан де Морта серед вас - секс без носа.

Ні, нісенітниця: Сфінкс - це варіант стилю "собачка" Камасутри, який також дуже підходить для двох чоловіків. Пасивний партнер лежить на животі і згинає одну ногу убік. Активний партнер проникає ззаду та спирається на руки спереду.

Ця позиція забезпечує глибоке проникнення пеніса і, таким чином, забезпечує інтенсивні відчуття пасивної частини, включаючи точку G або простату!

5. ЕРОТИЧНИЙ V

Ця поза Камасутри, правда, трохи складніша за попередні, але деякий досвід ви вже накопичили.

В еротичному V пасивний партнер сідає на край столу (спочатку приберіть зі столу і почистіть його!) і обережно кладе ноги одну за одною на плечі активного партнера (краще триматися за його плечі). Крім привабливості виконання цієї дії там, де нижня частина насправді не має жодного відношення до справи, у цій позиції пеніс може проникати особливо глибоко – навіть у досить маленький пеніс.

Так чого ж ти чекаєш? Відкрийте індійський любовний словник і спробуйте коітус Камасутри!