+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Маленькі яєчка – наскільки маленькі можуть бути надто маленькими?

Маленькі яєчка – наскільки маленькі можуть бути надто маленькими?Наскільки великі нормальні яєчка і коли коштовності корони стають надто маленькими? Питання, над яким будь-коли замислювався не кожен чоловік: для більшості людей розмір статевого члена відіграє велику роль. Однак, якщо яєчка помітно маленькі, це може викликати питання. Ми розповімо, якого розміру є середньостатистичне людське яєчко, що може статися, якщо коштовності виявляться надто маленькими і коли має сенс звернутися до лікаря.

МАЛЕНЬКІ ЯЙЦЯ – КОЛИ ПРО НИХ ВАРТО ГОВОРИТИ?

Чи вважаються яєчка маленькими, залежить як від обсягу, так і від довжини яєчок. Якщо об'єм яєчка менше 12 мл і довжина яєчка менше 3,5 см, його називають малим яєчком.

Занадто маленькі яєчка стають актуальними з медичної точки зору лише за обсягом 8 мл або менше. Передбачається, що з такого обсягу яєчка важко виробляти сперму і що фертильність еякуляту обмежена. Проте вироблення тестостерону можливе і яєчками об'ємом до 1,5 мл. Навіть менші за розміром яєчка практично марні для розмноження через нестачу тестостерону.

Зміни розміру яєчок цілком нормальні. Яєчка продовжують рости доти, доки чоловікові не виповниться 40 років. Отже, якщо ви не зовсім задоволені своїм розміром у 20 років, можливо, до 30 років він все ще зміниться.

#ДОБРЕ ЗНАТИ:

Два яєчка часто не однакового розміру. Цілком нормально, якщо одне яйце менше іншого. Ви все ще хвилюєтеся, що з вашими яєчками щось не так? Тоді вам слід відвідати уролога та отримати його експертну думку!

МАЛЕНЬКІ ЯЙЦЯ: ЩО КАЖУТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ

Це не здається таким поганим, якщо коштовності корони не найбільші. Зрештою, велике дослідження показало, що чоловіки з великими яєчками статистично більш схильні до розвитку серцево-судинних захворювань. Проте слід сказати, що випробувані не вели здоровий спосіб життя, і тому результати дослідження мають бути підтверджені вкотре.

Датське дослідження тепер також розглядало менші за розміром яєчка та дало цікаві результати. Виявилося, що яйця у тих чоловіків, які гірше спали і пізно лягали спати, були статистично меншими. Але чи означає це, що коли ви пізно лягаєте спати, ваші очі не стають квадратними, як нас часто змушували думати в минулому, а, швидше, ваші яєчка стискаються? Ні, звичайно ні. Однак нездоровий спосіб життя з курінням, жирною їжею та поганим сном справді може вплинути на розмір яєчок.

Дослідники поведінки припустили, що чоловіки з меншим розміром яєчок вважаються найкращими батьками, тому що вони більше залучені до виховання дітей та здатні на велику прихильність. Вважається, що менші яєчка пов'язані з нижчим виробленням тестостерону і через це може виникнути більше батьківських почуттів. Але ми принаймні наважуємося засумніватися в тому, чи можна з цього вивести науку.

Факти про яєчка та їх розмір

ФАКТИ ПРО ЯЙЦЯ ТА ЇХ РОЗМІР

ЯКИЙ РОЗМІР ЯЄЧКА Є НОРМАЛЬНИМ?

Що таке маленькі яєчка та який розмір є нормальним? У здоровому стані середня вага яєчка чоловіка становить 20 грам, об'єм яєчка близько 20 - 25 мл, товщина близько 3 см, довжина 5 см. Мінімальні відмінності між окремими яєчками можливі і навіть цілком нормальні. Навряд чи якесь тіло є повністю симетричним.

ЯЙЦЯ ЗВИЧАЙНО НЕ НА ОДНОМУ РІВНІ

Дивлячись на чоловічі яєчка, чи помічали ви коли-небудь, що одне яєчко зазвичай вище за інше? Це не потворність, а цілком нормальне явище. Вчені припускають, що два яєчка хочуть захистити себе від постійного тиску один на одного. У нас, людей, є щось спільне з акулами, у яких одне яйце зазвичай більше і розташоване вище.

Якщо одне або обидва яєчка не промацуються в мошонці, це називається неопущенням яєчка (також званим крипторхізм). Проте в основному це відбувається у немовлят та маленьких дітей.

ВИМІРЮВАЧ ЯЄЧОК НАЗИВАЄТЬСЯ ОРХІДОМЕТРОМ.

Чи знаєте ви, що є спеціальний медичний інструмент для вимірювання розміру яєчок? Такий справді існує і називається орхідометр або орхіометр. Розроблений у 1955 році, він має форму ланцюжка, на якому закріплені різні пронумеровані намистини. Залежно від кола яєчок досягнута перлина вказує на обсяг яєчок. На практиці вимірювальний інструмент використовується лише на помітно маленьких та великих яєчках.

МАЛЕНЬКІ ЯЙЦЯ: ЦЕ МОЖЕ БУТИ СИНДРОМ КЛАЙНФЕЛЬТЕРА

У вас помітно маленькі яєчка? Тоді у вас може бути синдром Клайнфельтера. При цьому синдромі спостерігається відхилення статевих хромосом. У той час як чоловіки зазвичай народжуються з однією Х-хромосомою та однією Y-хромосомою, люди із синдромом Клайнфельтера мають як мінімум одну додаткову Х-хромосому. Всього 47 хромосом: дві Х-хромосоми та одна Y-хромосома. Причиною цього є порушення процесу розподілу клітин.

Але яке це стосується розміру яєчка? Синдром Клайнфельтера зазвичай стає помітним у період статевого дозрівання. Яєчка занадто малі і не ростуть. Це також може викликати зростання грудей, відомий у колах фахівців як гінекомастія. Люди з синдромом Клайнфельтера не вписуються в категорії «чоловіки» та «жінки». Отже, це також варіант ґендерної різноманітності. Правильне ґендерне позначення: інтерсекс.

Синдром Клайнфельтера не є захворюванням у класичному розумінні. Однак цей синдром може вплинути на фертильність і навіть спричинити безпліддя. Тому постраждалим слід уже у молодому віці подумати, чи хочуть вони заморозити свою власну сперму. У зрілому віці часто виникає дефіцит тестостерону, через який сперма вже не містить достатньої кількості сперматозоїдів, щоб природним чином призвести до вагітності . Здатність до народження дітей знижується з віком, що призводить навіть до повного безпліддя. Часто потрібне додаткове лікування тестостероном.

ПОРАДИ ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ВПЕНЕНОСТІ У СОБІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА МАЛЕНЬКІ ЯЙЦЯ

Дуже маленькі яєчка не завжди є ознакою синдрому Клайнфельтера. Це може бути і зовсім звичайний різновид тіл. Але що робити, якщо надто маленькі яєчка впливають на вашу впевненість у собі ?

Перш за все, важливо, щоб ви були доброзичливими і добрими до самого себе. Зазвичай ми є найбільшими критиками – і часто помиляємося! Навколишні часто навіть не бачать ваших передбачуваних недоліків, тому немає причин для занепокоєння!

Легше сказати, що зробити? Тоді пам'ятайте, що якість вашого сексуального життя не пов'язана з вашими яєчками. Сексуальне задоволення та оргазм можливі і за маленької мошонки! Набагато важливішим є потяг до вашого партнера та сексуальні практики, в яких ви випускаєте пару.

Також може допомогти, якщо ви не порівнюєте себе з іншими. Ми часто бачимо нереалістичні ідеали краси, особливо в порно. Актори спеціально підібрані на основі певних частин тіла, тому не дивно, що ви бачите тут лише великі круглі кулі. Це не означає, що це реалістичне зображення яєчок. Актори часто навіть допомагають із операціями, щоб втілити у життя ідеал краси.

ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я ЯЄЧОК: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ви стурбовані тим, що виробництво тестостерону вашими меншими яєчками недостатньо, і хотіли б ви щось зробити для здоров'я своїх яєчок? Тоді дотримуйтесь цих порад, щоб зробити щось хороше для своїх яєць.

Правильна температура яєчок має важливе значення. Яйця розташовані поза тілом, тому що сперматозоїди віддають перевагу температурі, яка трохи нижче температури тіла. Уникаючи тривалого сидіння, не носячи тісної нижньої білизни і не залишаючись занадто довго в жарких місцях, ви надаєте послугу своїм яєчкам і збільшуєте вироблення сперми.

І здоровий спосіб життя теж важливий. Ваші яєчка скажуть вам спасибі. Уникайте куріння, вживання алкоголю та наркотиків, а також занадто сильного стресу. Надмірна вага також може негативно вплинути на якість сперми та призвести до інших проблем. Тому переконайтеся, що ви дотримуєтеся збалансованої дієти та робите достатньо вправ, щоб привести здоров'я яєчок у форму.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО РОЗМІРУ ЯЄЧОК

  • Яєчка ростуть до 40 років.
  • Після 50 років яєчка зменшуються.
  • Коли холодно, коштовності корони здаються значно меншими.
  • Яйце нормального розміру приблизно зі зливу.

Порівняння пеніса часто насмішкувато використовується серед чоловіків як синонім суперництва. Дуже небагато людей вигадують порівняння яєчок. Якщо у вас є серйозні сумніви щодо того, чи набагато ваші яєчка більше або менше нормальних, бажано відвідати лікаря. Найчастіше відхилення розмірів яєчок – це абсолютно нормально!