+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке оргазм?

ПИТАННЯ ВСІХ ПИТАНЬ...

Ймовірно, кожен ставив собі ці питання в якийсь момент свого життя, особливо коли він починає відкривати собі свою сексуальність: як насправді відчувається справжній оргазм? І чи було те, що ви щойно відчули, справді оргазмом? У чоловіків це часто легше розпізнати через одночасну еякуляцію, ніж у жінок, і чим менше у людини досвіду,тим більше він невпевнений у собі. Ми уточнимо та розповімо, як можна розпізнати оргазм.

ЩО ТАКЕ ОРГАЗМ?

Відчуття оргазму, а точніше його інтенсивність, може змінюватись від людини до людини. Крім того, оргазми можуть відчуватися по-різному знову і знову, навіть у однієї людини. Це означає, що спочатку важко пояснити, що саме таке оргазм. Є оргазми дуже інтенсивні та більш розслаблюючі. Потім бувають сильні, тривалі кульмінації та досить короткі та легкі. Діапазон величезний.

Чоловіки та жінки також відчувають різні відчуття під час оргазму. Для чоловіків це цілком очевидно, оскільки оргазм та еякуляція часто збігаються. У жінок оргазм часто відчувається як тривала напруга в тілі, яке потім знімається.

#ФАКТ

У жінок відчуття при кліторальному та вагінальному оргазмі також можуть суттєво відрізнятися .

ЩО ТАКЕ ОРГАЗМ? 8 ОЗНАК

№ 1. М'ЯЗИ ПІДТРИГУЮТЬСЯ.

Під час оргазму м'язи по всьому тілу неконтрольовано скорочуються. В принципі, ви не можете цього запобігти. Ці посмикування особливо інтенсивні у піхву або статевому члені. Чоловіки іноді відчувають, що у них судоми.

№2 – ПІДВИЩЕНА ЧУТЛИВІСТЬ

Багато людей стають дуже чутливими одразу після оргазму. І пеніс, і клітор тепер хочуть, щоб їх дали спокій, і їм потрібен час, щоб заспокоїтися.

№3 – ПУЛЬСАЦІЯ ТА ПОКОЛЮВАННЯ

Під час і відразу після оргазму змінюється відчуття шкіри. Деякі люди дуже чітко відчувають пульс у статевих органах чи шлунку. В інших поверхня шкіри поколює не тільки в ділянці лобка. Усе це може бути ознаками оргазму.

№4 - ПУЛЬС І АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК.

Коли ви відчуваєте оргазм, у вашому тілі багато змінюється. Вивільняються гормони, які призводять до фізичних реакцій. Коли ви відчуваєте оргазм, ваш пульс частішає, а кров'яний тиск підвищується. Відразу після цього обидва знову падають. Проте дуже мало людей займаються сексом з пульсометром і тонометром.

№5 – СПЕКА

Багато жінок повідомляють про відчуття нагрівання тіла перед настанням оргазму. Під час оргазму це тепло вивільняється, і незабаром жінки починають замерзати.

№6 - НЕПРИТОМНІСТЬ

Хтось може знепритомніти, коли відчуває оргазм. Однак, це відносно рідко. Найчастіше у когось на кілька секунд темніє в очах.

№7 – ПОРОЖНЯ В МОЗКУ

І для чоловіків, і для жінок особливість оргазму полягає в тому, що на короткий час ви знаходитесь тільки тут і зараз. Ви не думаєте ні про що, крім самого оргазму. Тіло бере на себе управління, а мозок зовсім порожній.

№8 – ПОЛЕГШЕННЯ

Чоловіки, зокрема, описують момент, коли вони відчувають оргазм як справжнє полегшення. У цей момент знімається весь тиск тіла - і по всій чутливій частині тіла, яку тільки може запропонувати чоловік.

КОРОТКИЙ ВИСНОВОК ВСЬОГО ВАЖЛИВОГО ПРО ПОЧУТТЯ ОРГАЗМУ

  • Кожна людина відчуває оргазм по-різному, і навіть в однієї людини можуть бути різні оргазми.
  • Оргазми можуть бути сильними, слабкими, тихими, гучними, бурхливими, розслаблюючими та багатьма іншими.
  • Посмикування м'язів – одна з найбільш поширених ознак оргазму.
  • Інші ознаки включають підвищену чутливість статевого члена та піхви, відчуття поколювання або пульсації, а також прискорений пульс.
  • На короткий час тіло перебирає управління, а мозок повністю відключається.
  • Чоловіки, зокрема, знаходять кульмінацію полегшенням.

Оргазм - це неймовірно індивідуальне почуття, яке варіюється від людини до людини. У будь-якому випадку, під час оргазму напруга, що накопичилася у фазі збудження, знімається. І, нарешті, кожен оргазм відчувається просто приголомшливо.