+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поза - На китайських санях

ПОЇЗДКА НА КИТАЙСЬКИХ САНЯХ
КАТАННЯ НА САНКАХ БЕЗ СНІГУ

Китайську їзду на санях ще називають фінськими санями чи фінською тачкою. Незалежно від того, який термін ви віддаєте перевагу, ця сексуальна поза ідеальна, якщо ви хочете спробувати щось нове.

Неможливо точно сказати, звідки сексуальна позиція дістала свою назву. Мабуть, прямого зв'язку з Китаєм немає. Інша ситуація під назвою «фінська поїздка на санях» або «тачка».

Тому що: Снігова Скандинавія манить багатьох покататися на санях, а позиція трохи нагадує катання на санях у прямому значенні. Але неважливо, звідки взялася назва: сексуальна поза має деякі переваги, які варто спробувати. Зокрема, жінкам тут буде легше досягти оргазму. Але чи це так?

ПОЇЗДКА НА КИТАЙСЬКИХ САНЯХ: ЯК ПРАЦЮЄ СЕКСУАЛЬНА ПОЗА!

Ця сексуальна позиція з характерною назвою підходить практично кожній гетеропарі (що складається з цис-чоловіка та цис-жінки). Незважаючи на спортивну назву, він не вимагає особливої ​​фізичної підготовки чи спритності. Положення пояснюється лише за кілька кроків, і ваша дика подорож може розпочатися.

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ КАТАННЯ НА КИТАЙСЬКИХ САНЯХ

  • Крок №1: Жінка лежить на спині, а чоловік стає навколішки або присідає перед нею.
  • Крок №2: Жінка кладе свою сідницю чи таз на стегна чоловіка. Це може допомогти цьому етапі. Тепер пеніс може легко проникати.
  • Порада: Жінка може обхопити чоловіка ногами і цим забезпечити більш глибоке проникнення статевого члена.

Щоб таз жінки залишався у правильному положенні, можна використовувати такий допоміжний засіб, як подушка.

У чому переваги пози в сексі катання на китайських санях

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ КАТАННЯ НА КИТАЙСЬКИХ САНЯХ?

Ця сексуальна поза має низку переваг для обох акторів. Зокрема, жінки можуть отримати з цього користь, оскільки у цій позиції вагінальне проникнення часто сприймається інтенсивніше. А є й інші аргументи на користь катання на китайських санях!

№1: (ЧАСТО) БІЛЬШ ІНТЕНСИВНІ ОРГАЗМИ

Якщо партнерка проникає у цю позицію, можна одночасно стимулювати точку G та клітор. Тому що: У цій позиції набагато легше досягти точки G, ніж інші. У жінки також є можливість взяти на себе управління – чи то тазом чи ногами.

№2: ЗВІЛЬНІТЬ РУКИ

Оскільки ваші руки вільні, ви можете стимулювати інші ерогенні зони на тілі партнера. Особливість цієї позиції полягає в тому, що ви можете скористатися цією перевагою кількома способами. Тому що руки вашого партнера теж вільні... Тож просто вирушайте разом досліджувати та відкривати свої ерогенні зони під час занять коханням.

№3: «РОЗСЛАБЛЯЮЧА» СЕКСУАЛЬНА ПОЗА

На жаль, деякі люди часом сприймають акт кохання як спортивний марафон, пройти який можна лише виявивши витривалість та силу. Але занадто сильний тиск може зашкодити пристрасті... Якщо ви розслабитеся, то найчастіше досягнете кульмінації.

Катання на китайських санях - це сексуальна поза, яка підходить і менш спортивним людям. Рухи не вимагають великої сили і, отже, лише невеликої витривалості.

Досі неясно, чи родом сексуальна поза з Фінляндії чи Китаю, але це зовсім не важливо – справа в тому, що катання на китайських санях приносить масу задоволення і підходить практично всім аматорам. Навіть неспортивним людям, напевно, сподобається ця сексуальна поза без необхідності фізичної напруги. Ця позиція також дає вільні руки ретельного вивчення тіл одне одного. Якщо це не вагомі причини сісти в сани!