+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс із подругою

ПЛАТНА КОХАННЯ, НАПОВНЕНА НІЖНІСТЮ І ОБСЯГИ.

Girlfriend - це англійське слово, що означає дівчину, секс - це ... ну, секс. Отже, секс із дівчиною – це секс, який у тебе є зі своєю дівчиною? Майже. Насправді секс із подругою належить до особливого типу занять коханням, що пропонується секс-працівниками. Ми зараз розповімо вам, у чому саме справа та які практики характерні для сексу з дівчиною.

ЩО ТАКЕ СЕКС З ДІВЧИНОЮ?

Багато хто думає, що клієнти в першу чергу хочуть швидкого задоволення від секс-працівників, але насправді це не завжди так. Багато чоловіків також шукають емоційної близькості, і саме тут у гру вступає секс із подругою. Це стосується типу сексу, який ви хотіли б мати зі своєю дівчиною, включаючи близькість, романтику та ніжність.

Насправді цей вислів трохи вводить в оману, тому що навіть у серйозних відносинах ви можете займатися різними видами сексу в залежності від ваших уподобань: від квіткового сексу до швидких сексів і тривалих сеансів БДСМ, і романтика не завжди перебуває в центрі уваги. Тим не менш, цей термін означає секс, який полягає в першу чергу в обіймах, поцілунках та обмін ласками.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Іноді секс із подругою також позначають скорочено GF6.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ СЕКС ІЗ ПОДРУГОЮ?

  • Інтимність: ласки та великі ласки, обійми та поцілунки є основною метою сексу з подругою.
  • Секс в обіймах: для сексу з дівчиною краще інтимні позиції, в яких ви можете дивитися один одному в очі або активно обійматися, наприклад, місіонерська поза або обіймання.
  • Розмови: Під час сексу з дівчиною ви розмовляєте один з одним. Від поверхневих світських розмов до глибоких розмов можливо все. Ви також можете розмовляти один з одним під час сексу
  • Особлива атмосфера: насправді в борделях рідко займаєшся сексом із дівчиною, частіше домовляєшся про зустріч у клієнта або бронюєш номер у готелі.
  • Додаткові заняття: Секс із подругою особливо часто пропонують ескортниці та дівчата на виклик, оскільки багато клієнтів хочуть не тільки сексу, а й «атрибутів» стосунків: сходити на вечерю, сходити в кіно чи спільну прогулянку. така сама частина цього, як і загальний душ після нього.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Іноді пропозиція йде далі і називається «досвід дівчини» (GFE). У цьому випадку нареченому пропонується закінчений сценарій, аналогічний до повсякденного життя з партнером.

СЕКС З ДІВЧИНОЮ МОЖЕ ВІДБУВАТИСЯ І БЕЗ ПОЛОВОГО АКТУ

Навіть коли ми говоримо про секс, пріоритети різні, коли справа стосується сексу з подругою. Йдеться не про швидкий вхід і вихід, основна увага приділяється великій прелюдії та єднанню. Відбувається обмін ласками та почуття близькості та безпеки; сам акт перестав бути обов'язковим. Так що статевий акт відбувається не завжди. Часто женихи залишаються повністю задоволеними і просто насолоджуються часом, проведеним разом у невимушеній, приємній атмосфері та без цейтноту.

Це були найважливіші факти про секс із дівчиною, секс, ніби ви займалися сексом з дівчиною, але без дівчини. Цікаво, що попит на секс із подругами останніми роками збільшився – хоча про причини цього можна лише здогадуватися.