+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сосок: приносить задоволення йому та їй.

Вони є у всіх людей як у чоловіків, так і у жінок: соски. Хоча насправді вони мають специфічне застосування, для деяких людей маленькі соски є однією з найерогенніших зон. Вони також можуть виглядати по-різному для кожної людини – навіть два соски однієї людини не обов'язково схожі на близнюків. У будь-якому випадку, існує безліч способів включити соски в секс і прелюдії. Сьогодні ми розповімо вам трохи більше про маленьких приносять задоволення.

Для чого потрібні соски?

І чоловіки, і жінки народжуються із сосками. Як правило, у людей їх рівно два, хоча є звичайно і відхилення (згадайте Чендлера з серіалу « Друзі»). Соски розвиваються в утробі матері в перші тижні вагітності, задовго до розвитку статевих органів. Потім плоди чоловічої статі змінюються під впливом статевого гормону тестостерону. У плодів жіночої статі через нестачу тестостерону розвиваються клітор і статеві губи, у плодів чоловічої статі розвиваються статевий член та яєчка. Але у них у всіх є соски.

У жінок соски мають дуже просте призначення: вони потрібні для того, щоб згодом ви могли годувати дитину грудьми. Тому що молочні протоки у грудях закінчуються в сосках, звідки і виходить молоко. Форма сосків також обрана не випадково: вони точно лягають у рот дитини і цим допомагають забезпечити дитині найкраще харчування. Можливість збудження насправді є просто приємним бонусом.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Під час вагітності жіночі соски змінюються, готуючись до майбутнього періоду грудного вигодовування. Вони стають більшими і темнішими, щоб дитині було легше їх знайти надалі, і часто стають більш чутливими. Багатьом жінкам не подобається, коли в цей час чіпають їхні соски.

5 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО СОСКИ

№1 – СОСКИ ВИГЛЯДУТЬ ЗОВСІМ ПО-ІНШОМУ

Невеликі шишки та прищі, втягнуті соски, плоскі соски та втягнуті соски – не рідкість. Вам не варто турбуватися, якщо ваші соски не виступають класичним чином або не особливо виражені. Існують дуже різні типи сосків. Якщо ви не впевнені, ви, звісно, ​​можете обговорити це зі своїм гінекологом.

№2 – СЕКСУАЛЬНЕ ПОРУШЕННЯ СОСКІВ

І чоловіки, і жінки можуть збудитися за допомогою стимуляції сосків. Оскільки в утробі матері ви розвиваєтеся однаково, у вас в сосках така ж кількість нервових закінчень, які можуть приносити вам сексуальне задоволення. Просто спробуйте це під час сексу!

№3 – МІФ ПРО СОСКОВИЙ ОРГАЗМ

Це звучить трохи шалено, але це правда: є жінки, які можуть відчувати оргазм просто від стимуляції сосків. Якщо ви ще цього не випробували, не хвилюйтеся: не кожна жінка відчуває такий оргазм. Якщо вам і вашому партнеру це подобається, не поспішайте і просто спробуйте. 

№4 - ХОЛОД І ТЕПЛО СХОЖІ.

Людські соски твердіють не лише при сексуальному збудженні. Холодні подразники також викликають цю зміну. При зйомці оголеної натури фотографи часто використовують холодні спреї чи кубики льоду. Причиною ерегованих сосків є гормон стресу норадреналін, який організм виділяє як на холоді, так і під час сексуальної стимуляції.

№5 - ОПЕРАЦІЯ НА ГРУДІ МОЖЕ ЗМІНИТИ ЧУТЛИВІСТЬ СОСКІВ

Щороку близько 25 мільйонів людей у ​​всьому світі зазнають косметичних операцій. Однією з найпоширеніших є збільшення грудей. Зменшення грудей та підтяжка грудей також входять до топ-10.  

Підтяжка спостерігається в першу чергу у мам, у яких груди змінилися через вагітність та годування груддю. Але тут слід бути обережним, адже в результаті такої операції може знизитися чутливість сосків!

ОСЬ ЯК ВИ ЗАВОДИТЕ СОСКИ ПРИ ЗАНЯТТІ КОХАННЯМ

Чоловіки та жінки можуть відчувати задоволення від стимуляції сосків. Соски у багатьох людей дуже чутливі. Ось чому обов'язково варто враховувати соски, коли ви разом лягаєте спати ! Існує безліч варіантів стимуляції, які можна спробувати. Просто подивіться, що вам подобається.

Соски особливо популярні під час ласок чи прелюдії. Ви можете почати обережно, погладжуючи соски вашого партнера, доки вони не стануть вертикальними. Потім ви можете стати трохи серйознішим, обережно вщипнувши або потягнувши за соски. Ви також можете грати із сосками ротом та язиком. Можливо, вашому партнеру подобається, коли ви обережно його гризете ? Просто зверніть увагу на знаки, які подає вам ваш колега.

СНІД – чудовий спосіб пожвавити ваші заняття любов'ю. Пір'я або м'які тканини забезпечують м'яку стимуляцію. Якщо вам хочеться чогось складніше, ви також можете спробувати затискачі для сосків або присоски для сосків . Навіть вібратори можуть надати особливий стимул на соски. Тож сосковий оргазм скоро може стати реальністю!

Для отримання особливого задоволення ви також можете стимулювати соски під час вагінального чи анального сексу. Це гарантує ще більше задоволення і, можливо, особливо інтенсивний оргазм. Важливо: соски часто стають надчутливими після клімаксу. Тоді: тримайся подалі!

СТИМУЛЯЦІЯ СОСКІВ: ЩО МОЖНА, І ЩО НЕ МОЖНА

  • Увімкніть соски в заняття любов'ю
  • Починайте обережно, а потім збільшуйте інтенсивність.
  • Поекспериментуйте із секс-іграшками на сосках
  • Соромитися незвичайної форми сосків
  • Не звертайте уваги на сигнали партнера
  • Після оргазму продовжуйте стимулювати соски

Соски є важливою ерогенною зоною для багатьох чоловіків і жінок, тому приділяйте їм увагу, на яку вони заслуговують, пестощами або іграшками під час занять любов'ю.