+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поради з фістингу

Існує безліч сексуальних практик. Деякі їх найпоширеніші, інші специфічніші. Так званий фістинг чи німецькою «фауст-зносіння» популярний у сфері БДСМ. Багатьом людям подобається відчуття повного заповнення кулака. У той самий час новачки, зазвичай, ухиляються від цього. Тому ми пояснимо вам, що важливо у фістингу і як ви обидва можете отримувати від нього задоволення.

ЩО ТАКЕ ФІСТИНГ І ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ЦЕЙ ТЕРМІН?

Термін "фістинг" походить від англійського слова "кулак". Fist означає «кулак», тому «фістинг» найпростіше перекласти як «кулаки». Це сексуальна практика, коли людина вставляє в іншу людину кілька пальців і навіть всю руку. Синоніми слова "фістинг" - фістинг, фістинг або фістинг.

По суті є два варіанти фістингу. При вагінальному фістингу кулак вводиться в піхву партнера, при анальному фістингу - в анус другої людини. Ця практика дуже поширена в садомазохістському світі, але у фістингу також багато шанувальників за межами сцени.

#А ВИ ЗНАЛИ?

При великій практиці можна навіть вставити дві руки у піхву або анус. Це називається подвійний фістинг.

ПОРАДИ ДЛЯ ХОРОШОГО ФІСТИНГУ

№1: ПРАКТИКА ВЕДЕ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ

Вам слід починати повільно як з вагінального, так і з анального фістингу. Особливо за перших спроб вам, ймовірно, вдасться вставити лише кілька пальців. Дайте іншій людині час звикнути до пальців і поступово збільшуйте тиск та кількість вставлених пальців.

№2: НЕХАЙ ВСЕ СКОЛЬЗИТЬ!

Піхва природно волога, а анус - ні. Тому вам обов'язково слід використовувати лубрикант, особливо під час анального фістингу. В принципі, використовувати його під час вагінального фістингу не завадить. Смазка допомагає пальцям краще ковзати, а також знижує ризик травм чутливої ​​шкіри в області ануса або піхви. 

№3: БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

Фістинг не є безпечним сексом і можна заразитися різними інфекціями, що передаються статевим шляхом. Можливі також вагінальні інфекції. Щоб мінімізувати ризик, можна вдягнути рукавички. Крім того, не слід переміщати ту саму руку з ануса у піхву, не змінивши рукавички і не вимивши руки. В іншому випадку кишкові бактерії можуть потрапити у піхву.

№4: ПОВНЕ РОЗЛАБЛЕННЯ

Перш ніж розпочати, пасивна людина має розслабитися. Однак потрапляння наркотиків, алкоголю чи знеболювальних речовин у область статевих органів не є гарною ідеєю. Тому що біль при фістингу – вірна ознака того, що настав час зупинитися. Розслаблююча музика та масаж допоможуть зайнятися фістингом.

№5: НІЯКИХ НІГТІВ!

 При фістингу довгі нігті більше заважають, тому що такими нігтями можна серйозно поранитися. Краще носити короткі закруглені нігті без кутів та країв.

№6: НЕ ВЕСЬ КУЛАК

Навіть якщо техніка називається "фістинг", не слід намагатися вставити кулак прямо в партнера. Після того, як ви вставили всі чотири пальці та великий палець, тильна сторона руки слідує за зап'ястям. І тільки потім, у піхву або анусі іншої людини, ви стискаєте кулак. Тому що круглим кулаком не можна без болю подолати ні вхід у піхву, ні анальний сфінктер.

№7: КАШЛЯЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА!

Поки ви намагаєтеся висмикнути руку, людина, яку б'ють кулаком, може кашляти. Це розслаблює сфінктери та допомагає руці, так би мовити, «відкашлятися». Це робить витяг безболісним, легким і швидким. І навпаки, вам слід уникати простого висмикування руки.

№8: СПІЛКУВАННЯ

До і під час фістингу слід говорити про свої переживання, бажання і почуття. Той, кого тримають у кулаку, може направити активну людину і допомогти їй знайти правильний кут. Також слід заздалегідь поговорити про страхи та нервозність. Довіра потрібна для того, щоб ви обоє могли насолоджуватися фістингом.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ФІСТИНГУ

  • Використовуйте смазку, щоб ковзало плавно.
  • Одягайте рукавички для захисту від інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Коротко підстригайте нігті, щоб мінімізувати ризик травмування.
  • Вживайте алкоголь чи інші знеболювальні речовини перед фістингом, оскільки больовий поріг є важливим показником під час фістингу.
  • Спроба пронизати іншу людину кулаком призведе до болю.
  • Після фістингу витягніть руку з піхви або ануса.

Фістинг - одна з найбільш специфічних сексуальних практик. Потрібно багато довіри та спілкування, тоді фістинг може стати приємним заняттям для обох партнерів.